1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הידרו

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י e_a, ‏19/7/15.

1. e_a

e_a חבר חדש

לייקים:
    2
    איך אני יכול לשים לב להידרו שריססו אותו ומה קורה שמעשנים מרוסס
    עוד שאלה אמרו לי שבהידרו יש רק thc עם יחס cbd ממש נמוך יחסית לרגיל מה אתם אומרים ?

2. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    קנאביס עם אחוזים מאוד גבוהים של THC וכמעט בלי CBD ירגיש קצת כמו נייס גאי.

לדעתי היחס הכי טוב זה 15% THC ו 1.5% של CBD.

אני מת לנסות זנים עם יחס שווה ולראות איך זה מרגיש... מעניין אותי אם זה נותן תחושה כמו של בנזודיאזפין.

3. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    הידרופוניה הינה שיטת גידול ללא אדמה מסורתית.
    גדלים בה צמחי קנאביס בדיוק כמו באדמה, רק שבשיטת ההידרופוניה הם בדרך כלל גדלים קצת יותר מהר וקצת יותר גדול. יש שיאמרו שפרחי הקנאביס שנקטפים מהם חזקים מעט יותר מאשר גידול רגיל באדמה.
    יחסי הTHC והCBD תלויים בעיקר בגנטיקה של הזן. ברוב הזנים הנפוצים היום יש בין 15% ל20% THC ובין 0.1 ל2% CBD.

פרח שמרוסס בחומרי הדברה כימיים מסויימים לא מומלץ לצריכה ועלול להזיק.

מומין טרול אוהב/ת את זה.
  4. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    אחי שאלה אתמול עישנתי בערך רבע גרם בבאנג עם פארש והייתי מסטוטל מאוד במכה במשך 15 דקות ואחרי זה בקושי הרגשתי משהו היה לזה ריח של גראס מתי שעישנתי ונראה כמו גראס רק שלפרח עצמו לא היה ריח חייב להגיד שהיה מאוד חזק בזמן קטן ואני מעשן מאט זה גרם לי לחוסר קורדינציה ולחשק חזק לשתות ולא היה ממש מאנצ מה זה יכול להיות הידרו או שזה נייס ? לנייס יש ריח של גראס?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!