1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

היה פה למישהו הצלחה עם Scientific Innovation ?

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י mosmos, ‏8/7/17.

1. mosmos

mosmos חבר חדש

לייקים:
    0
    קניתי לפני כמה ימים כמה חומרים מהאתר ( 2-3 ) גרם, חלקם פסיכדלים חלקם אמפטוגנים. אף אחד מהם לא נמצא בפקודת הסמים המסכונים ( אני יודע שזה לא כזה משנה כי שופט יכול להחליט שהם כן בלה בלה בלה, אבל פשוט יש מצב שאם זה יתפס ישאלו מה זה ויתנו ללכת ).

אזזז עברו השבוע ימים האלו והמעקב עדיין מראה שזה לא בא לארץ, בכלל. זה קרה גם פעם קודמת אבל עכשיו זה ההזמנה השנייה כי הפעם הקודמת זה לא הגיע, פעם קודמת הזמנתי בערך בינאור.

האם מישהו פה הזמין פהם וקיבל את ההזמנה שלו ? לפי מה שקראתי בפורומים יש להם Stealth יחסית טוב ( אחרי הכל זה מכתב רגיל ) אבל 'תם יודעים, פרנויה וזה, אשמח לתשובות, תודה!

2. mosmos

mosmos חבר חדש

לייקים:
    0
    עדכון : קיבלתי את החבילה בהצלחה ללא שום בעיות.

3. Micrograms

Micrograms קנאביסט

לייקים:
    21
    אם לא מפריע לך שאני שואל, איזה חומרים הזמנת?

4. mosmos

mosmos חבר חדש

לייקים:
    0
    6APB
    4HOMET
    2CBFLY

5. Micrograms

Micrograms קנאביסט

לייקים:
    21
    נו מה אתה עדיין בחיים? שתף חוויות
    הזמנתי כמה חומרים שהייתי רוצה לנסות נראה מה יהיה שמעתי עליהם רק דברים טובים אבל מאיפה שהם שולחים מדליק נורה אדומה אז אני גם קצת בפארנויות עכשיו.. קיבלת לתיבת דואר מכתב או הייתה צריך ללכת לדואר לתת להם חתימה?

6. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    לא מצאתי שם שום דבר מעניין.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!