1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

היזהרו מהיידרו שופ!!!!!!!

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י DrGreen, ‏10/5/14.

1. DrGreen

DrGreen קנאביסט

לייקים:
    3
    אז ככה לפני כמה ימים קפצו עליי שוטרים עם צו חיפוש מוכן והתחילו להפוך לי את הבית וגם אמרו לי שהם יודעים שאני מגדל ויאללה להוציא את זה ולגמור את הסיפור
    למזלי הם לא מצאו כלום חוץ מפרח של 2.5 גרם אבל הם התעצבנו ובכל זאת לקחו אותי לתחנה לחקירה וכשהייתי שם שמעתי אותם מדברים המון על "המודיעין החזק" שלהם כמובן שלא הייתי שם לבד ובתחנה היו עוד עצורים איזה 7 אנשים וכל הציוד שהיה שם בתחנה שהם החרימו היה מהיידרו שופ!!!!! בעצם כשדיברנו בחוץ אני ועוד כמה עצורים הדבר היחיד שעלה לנו בראש זה שכולנו ביקרנו בהיידרו שופ (סניף דרום) ובתכלס רק 2 אנשים ידעו עליי ושניהם מגדלים בפני עצמם ככה שאין מצב שזה דלף מהם...

למזלי אני יצאתי רק עם תיק על שימוש עצמי והחזקה של סם מסוכן אבל לא כולם היו ברי מזל כמוני בעצם לפי מה שהבנתי את כולם שם תפסו על גידול...

עצה שלי למי שמבקר הרבה בהיידרו שופ להתחיל להסתיר את הגידול וכמה שיותר טוב!!!!! אני בן אדם פרנואי והסתרתי את הגידול מההורים שלי (כן אני גר עם ההורים) ומהמשטרה בזמן חיפוש!!! ככה שזה אפשרי להסתיר את זה כמו שצריך!!!

2. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    20
  3. meshi2016

meshi2016 חבר חדש

לייקים:
    0
    DrGreen,
    האם שלמת במזומן בכל הביקורים?
    ואם כן, אז איך הם ידעו מי אתה בכדי להוציא את צו החיפוש?

4. LSD Neko

LSD Neko חבר חדש

לייקים:
    0
    היית צריך לשאול את כולם איך הם שילמו.
    עם כולם שילמו בכרטיס - יכול להיות שחברות אשראי מעבירות את כל הנתונים למשטרע.

5. Avigdor.GT

Avigdor.GT חבר חדש

לייקים:
    0
    כולם מנייאק

6. meshi2016

meshi2016 חבר חדש

לייקים:
    0
    * מה שהיה היה, לא בוכים על....

*אין ספק שזה זה.

אבל יותר חשוב, איך ידעו עליך ד"ר ירוק?
    אין מצב שהם "ניחשו" לגביך, היה להם מידע מדוייק.

#6 meshi2016, ‏10/5/14
    נערך לאחרונה ב: ‏10/5/14
  7. DrGreen

DrGreen קנאביסט

לייקים:
    3
    Woogs כן זה זה...

אם תשאלו אותי הם קיבלו את המידע מהיידרו שופ תחשבו על זה כל מי שנתפס ביקר בחנות והציוד שהיה שם היה ברובו מהיידרו שופ...
    אני שילמתי בכרטיס אשראי וגם פתחתי שם כרטיס חבר (היום אני מבין כמה טיפש ונאיבי יצאתי) יכול להיות שהם קיבלו את המידע ישירות מהחנות בטענה ש"תן לנו שימות של מגדלים או שנסגור לך את העסק" וכאלה.. ויכול להיות שהם השיגו את המידע בדרך שלהם אבל שורה תחתונה המכנה המשותף לכל התפיסות האלה זה מי שביקר בהיידרו שופ...

בכל מקרה יצאתי בזול יחסית לשאר האנשים ואת כל מה שהיה לי נאלצתי לזרוק (בשלב שכבר ממש כאב הלב כי לא נשאר הרבה לסוף...) ואת הלקח למדתי לא מתכוון להישאר בארץ אני ויתרתי על המדינה הזאת..
    לפרוץ ככה לבית של בן אדם ליד ההורים והאחים הקטנים שלי לגרום לי להרגיש כאילו שאני עבריין מינימום ראש משפחת פשע! וכל זה מאושר על ידי החוק!!! אם ככה המדינה שלנו מתנהגת לאזרחים שלה אני ויתרתי...

8. Marijuana

Marijuana קנאביסט

לייקים:
    5
    למדתי לא לסמוך על אף אחד בעניינים כאלה אפילו לא על משפחה.
    זה מה שיש לי להגיד בעניין הזה לא הייתי ישר מאשים את הידרושופ
    יש להם את הפרטים שלי אני משלם עם כרטיס אשראי ויש לי גם עבר בנושא הזה אני מאמין שאם היה להם איזה קשר למשטרה היו באים אליי ממזמן
    וזה חנות לציוד גינון המשטרה לא יכולה לעשות דבר בנושא.
    מה שכן מישהו פה פעם אמר שהוא קלט בלשים רושמים את המספר רכב של האוטו שלו כשהוא נכנס לחנות הידרושופ
    יכול להיות הם עקבו אחריכם שיצאתם מהחנות או משהו

#8 Marijuana, ‏10/5/14
    נערך לאחרונה ב: ‏10/5/14
  9. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    אני לא הייתי קונה בהידרו שופ אחרי ששמעתי את זה.
    את רוב הדברים אפשר לקנות במשתלות בחצי מחיר ואת השאר באיבי בחצי מחיר.
    ותאמינו או לא במשתלות גם תקבלו שירות פי אלף יותר מקצועי.

10. meshi2016

meshi2016 חבר חדש

לייקים:
    0
    מתנצלת מראש על החפירה.

אכן, פחות סביר שהידרושופ עשו משהו זדוני בכוונת תחילה. כי זה לא שווה להם עסקית, אז למה הם פתחו את החנות? אנשים לא יבאו אליהם והם יפשטו רגל.

אך בכל אופן, מאוד חשוב שנדע איך זה קרה (כי אף אחד לא רוצה להיתפס, והרבה קונים שם)
    אני יכלתי למצוא רק 4 אפשרויות:
    1) עובד ממורמר שסרח - ד"ר ירוק גם טען שאמרו על ה"מודיעין החזק", פחות נשמע כמו צו. ואם אכן היה צו, אז רק 14 אנשים? קצת מדי.
    2) צו משטרתי - אולי איכשהו, שפה אין ויכוח שזה לא אשמתם, אך אני מסכים עם הטענה שלך כי זו חנות חוקית, אבל עדיין, יש סיכוי להשיג צו. (אבל יותר נמוך)
    3) לעכוב אחרי מכוניות - שמעתי כבר על זה, אבל פחות סביר מכרטיסי אשראי, כי פשוט כרטיסי אשראי זה יותר קל ופחות מסריח. (אבל עדיין סביר להניך כי "המודיעין החזק" הוא גם שוטר בתפקיד)
    4) איום של המשטרה? - מאוד לא סביר... לא נכנסת לזה... אף שופט לא היה מוציא צו בית משפט... (מקווה שלא)

בקיצור, מי מתקשר אליהם לאשקלון ושואל מה קרה? P-:
    (ד"ר ירוק, הכל היה קשור רק לסניף של אשקלון? אם כן, בטוח?)

הלב שלי צווח מצער על מה שקרה לך, אין מישהי שיכולה להזדהות עימך יותר ממני.
    בשם כולם כאן בפורום, צר לנו לשמוע על החוויה הקשה שעברה עליך.
    (ישנם הרבה אנשים שאינם יודעים עד כמה זה טראומטי)

אתה נשמע דיי מבואס אבל תזכור שתמיד מחכים לנו דברים טובים אחרי משבר הקשה.

וסתם לעידוד, הכרטיס מועדון ,כנראה, לא קשור לזה. כשקניתי שם במזומן הביאו לי כרטיס בלי פרטים מזהים. (ככל הנראה, כי בעלי העסק יודעים שאנחנו רוצים עסקה דיסקטית)

נ.ב

הבורח, אם כבר לקנות ציוד במקומות אחרים:
    רוב הדברים באמת ניתן למצוא במשתלה, הרבה יותר נוח.
    אבל, איפה אני קונה ציפוי רפלקטיבי לדוגמא?

וחומר למחשבה: תארו לכם מה היה קורה אם היה מאגר ביומטרי...

#10 meshi2016, ‏11/5/14
    נערך לאחרונה ב: ‏11/5/14
  11. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    חומר רפלקטי? ניתן להזמין באיבי וניתן פשוט לצבוע בלבן.

ודרך אגב נראה לי שהמשטרה יכולה פשוט לבקש מידע מהחברות אשראי ולא מהבעל מקום, משהו בסיגנון של "תנו לנו את כל העיסקאות שבוצאו בעסק x".
    ואני אפילו לא בטוח שהם צריכים צו בשביל זה.

12. Greg

Greg חבר חדש

לייקים:
    0
    מנהל האתר הביא את השרשור הזה לידיעתי ואני רוצה להגיב. הצטערתי לראות את התמונות המצערות. שמי יאיר, אני מנהל את סניף הידרו-שופ דרום. התגובה הזו היא תגובה פרטית שלי והיא לא תגובה רשמית של הרשת.

1. רשת הידרו-שופ קיימת משנת 2001 זה הסניף השישי ויש לנו עשרות אלפי לקוחות.

2. מעולם לא התבקשתי למסור פרטי קונים למשטרה וכמובן שמעולם לא סיפקתי פרטי לקוחות.

3. אנחנו לעולם לא לוקחים פרטים של לקוחות או שומרים פרטים לאחר הקניה.

4. כאשר מקבלים כרטיס חבר לא נלקחים פרטים מהלקוחות, הכרטיס גם לא אוסף מידע על רכישות.

5. בתמונות אשר פורסמו במגזין קנאביס יש הרבה מאוד ציוד שלא נרכש בהידרו-שופ.

6. אנחנו ברשת הידרו-שופ, אוהבים צמחים ומאמינים בזכותם לצמוח, יחד עם זאת כמובן שאנחנו לא מעודדים איש לעבור על החוק, מי שבכל זאת בוחר לעבור על החוק צריך לנקוט בכל אמצעי זהירות. בכל מקרה אנו בודקים את המקרה ובוחנים מה ניתן לעשות

13. AK47

AK47 קנאביסט

לייקים:
    3
    תודה על התשובה :)

14. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    DrGreen אני מקווה שאתה בסדר אחי , צר לי לשמוע על כל העוול המיותר הזה....
    תהיה חזק ועם מבט למעלה =) יהיה בסדר אחי .

15. meshi2016

meshi2016 חבר חדש

לייקים:
    0
    ההודעה הזו הייתה מאוד חשובה לנו.
    תודה רבה.

נ.ב

איזה כיף שהגעת לפה וחסכת לנו את שיחת הטלפון המוזרה...

#15 meshi2016, ‏11/5/14
    נערך לאחרונה ב: ‏11/5/14
  16. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    אם אתה כבר מגיב פה אז אולי תסביר לנו למה לקנות אצלך בחנות כאשר אפשר לקנות ביותר זול ממשתלה או מאיבי?
    והבעיה העיקרית היא לא שהחנות תמסור פרטים אלא שהמשטרה תשיג פרטים או דרך כרטסי האשראי או דרך מעקב על החנות.
    אם אתה רוצה לעצור את התופעה אז תתפוס על חם שוטר שעוקב אחרי החנות או רושם מספרי לוחיות רישוי ואז תתבע את המשטרה בטענה שהיא מטרידה את הלקחות שלך.

17. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    בדיוק זה מה שניראה לי שקורה הבורח.
    שמעתי על זה שהמשטרה מרבה לעשות מעקבים אחרי חנויות היידרו ואז כשיש להם "מאגר" של קונים הם יוצאים פתאום במבצעים "גדולים" כאלה .
    קיצור המלצה שלי , אל תלכו לסניפי היידרושופ , לכו לחנויות יותר קטנות , פחות מוכרות והכי טוב בכלל זה משתלות . המאנייקים האלה יודעים טוב מאוד לחכות בכניסה להיידרושופ ולרשום מספר רכב או לעשות מעקב אחרי
    אנשים שנראים "צעירים" לגילם בשביל גידול עגבניות ולא חסר סטיגמות שדבוקות לסטלנים או אנשים צעירים שמה להם ולהיידרושופ - כל אחד כזה מדליק לכל בלש שם נורה ואת הסלקציה עם כל הסטיגמות האחרות הם כבר עושים לבד...
    שיהיה לכולנו שבוע שקט וקל .

18. SmileGrow

SmileGrow חבר חדש

לייקים:
    0
    מה בנוגע להזמנת ציוד במשלוח?
    האם יש להם כוח עבודה לעקוב אחרי המכונית משלוחים של היידרו שופ?

19. DrGreen

DrGreen קנאביסט

לייקים:
    3
    אני יגיד לכם את האמת אין לי מושג אם זה היה מעקב של שוטרים או שהם הוציאו פרטי כרטיס אשראי בלי לשאול את בעל החנות בכלל מה שכן אני יודע שכל מי שישב איתי שם בלילה אכל סרטים על איך עלו עליו וכשיצא לנו לדבר שם כל מי שנעצר הדבר היחיד שעלה לנו בראש זה שכולנו ביקרנו בהיידרו שופ אני לא קורא פה לאנשים להחרים את החנות זאת לא הכוונה שלי יכול להיות באמת שהמשטרה ניצלה את החנות החדשה הזו ובאמת דפקה מעקבים (מה שנשמע לי קצת הזוי כי אני מגיע לחנות יחסית מרחוק..) מה שכן אני יכול להמליץ לכם זה להיות זהירים!! רוצים לקנות? אל תלכו אתם לחנות בקשו מחבר שאין לו קשר לזה לקנות בשבילכם גם אם יעקבו אחריו אין לו כלום... או שתזמינו מהאינטרנט.. ומה שלא יהיה תמיד אבל תמיד תדאגו שזה יהיה חבוי ברמה המקסימלית אני יצאתי בנס משם מתוך כל העצורים רק 3 אנשים (כולל אני) הצליחו להסתיר את זה ברמה שגם אחרי חיפוש הם לא מצאו...

אני בכל מקרה את הלילה הזה לא ישכח בקרוב בגלל הבלאגן שקרה לי אני נאלץ למכור את הרכב שלי ולעבור לגור לבד ההורים שלי מסתכלים עליי כמו על פושע כמו על נרקומן שמינימום מזריק הרואין כל חצי שעה מבחינתם הם איבדו ילד ל"סם" ואם אני לא יכנס לגמילה אני "אבוד" -_-
    כרגע כל מה שאני חושב עליו זה איך אני עושה מספיק כסף כדי לצאת מהמדינה הזאת וכמה שיותר מהר יותר טוב...
    אני את הלקח שלי למדתי בדרך הקשה מקווה מאוד שאנשים פה ילמדו מהטעויות שלי... Peace

20. CharlieBrown

CharlieBrown חבר חדש

לייקים:
    1
    בני זונות שרמוטות מחוללי חופש!!
    יימח שמם של כל הרובוטים בצבא השעבוד
    המדינה המזויינת הזאת הולכת לאבדון, אני מרגיש אותך אח שלי
    תצא, תברח, תתעופף מפה כל עוד אתה צעיר ויכול
    ליברליות זאת מילה שלא קיימת בלקסיקון של הזבלים פה
    מאחל לך שגשוג, נחת, אושר והמון הצלחה בחיים שלך!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!