1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

היי שאלה- האם יכול להיגרם נזק קבוע ומתי זה קורה?

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י ronys, ‏27/12/16.

1. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    כמו שכתבתי אין לי שום ניסיון עם lsd ובאמת שזה לא מעניין אותי
    אבל ראיתי והרגשתי חבר שברח לי רק בגלל הזבל הזה
    אני לא חושב שאני צריך לנהל שיחה על זה. זה משהו שאני מרגיש ובאמת כל אחד יכול לעשות מה שבא לו במיוחד אם אתה בנאדם מבוגר ההחלטה היא רק שלך
    אני נתתי את דעתי אני לא חייב להבין מה זה וממה זה בנוי בכדי לדעת שזה פוגע. אתה מנסה להכניס אותי לפינה שבאמת אני לא מבין גדול בנושא אבל באמת לא צריך להיות מבין גדול בכדי להבין שזה פוגע אפילו אם זה באחוזים קטנים וזה עובדה. נכנסתי וקצת בדקתי בגוגל וראיתי שמה שמוכרים היום זה לא מה שהיו מוכרים ליפני 20 שנים והlsd של ליפני 20שנים היה הרבה יותר איכותי אבל עדין מה שקרה לחבר שלי היה עם אותו חומר איכותי שאתה או אחרים מדברים עליו. ואני בטוח במה שאני אומר
    באמת שאין לי שום עניין לויכוחים עם אף אחד זו רק דעתי כל אחד יכול לעשות כרצונו
    בשורות טובות וכל אחד על חאלו

2. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    עם אנשים טובים מאד כמוני ועוד כמה באש ובמים עד היום. לקח קרטון. אני בטוח ש99אחוז מהצרכנים לא קוראים על זה ליפני. אין שום בעיה פסיכיאטרית במש שלו.

3. פטריה צבעונית

פטריה צבעונית קנאביסט

לייקים:
    34
    "אני לא חייב להבין מה זה וממה זה בנוי בכדי לדעת שזה פוגע. אתה מנסה להכניס אותי לפינה שבאמת אני לא מבין גדול בנושא אבל באמת לא צריך להיות מבין גדול בכדי להבין שזה פוגע אפילו אם זה באחוזים קטנים וזה עובדה."

גבר, אתה חייב להבין על מה אתה רושם לפני שאתה רושם.

כוונותיך אולי טובות אבל כל עוד אין לך ידע נרחב או לפחות קראת מספיק על סמים פסיכדליים והשפעותיהם על תודעת האדם אין לך "תיק" שממנו אתה יכול לרשום בביטחון כזה את מה שאתה רושם..

זה שלא התנסית אף פעם זה עוד מילא, הטענה שלך לגבי האל אס די של היום גם זה עוד מילא כי באמת צריך להיות זהיר עם כמה החומרים נקיים וטהורים היום, אבל באופן כללי אתה לא מבין על מה אתה רושם ורושם את זה רק ממה שסיפרו לך על הסמים האלה או בן אדם אחד שאתה מכיר(מקווה שבאמת אתה מכיר מספיק טוב את החבר ואת הסיפור ).

בסמים האלה השתמשו תרבויות שונות אלפי שנים לא בשביל בידור אלא כתרופה... הם לא צעצוע להעביר איתו את הזמן אם במקרה זה מה שחשבת.
    אם אתה רוצה קצת ידע התחלתי על סמים פסיכדליים תתחיל מהסירטון הזה לדוגמא :

נ.ב אף אחד פה לא ממליץ על שימוש בסמים פסיכדליים, זה אמור לבוא מהבן אדם עצמו נטו שיעשה דין וחשבון עם עצמו למה הוא חושב ורוצה לצרוך אותם.

cannabisnaut אוהב/ת את זה.
  4. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    אח שלי אני מכיר את הסרטון הזה שנים על שנים
    זה עדין לא ישנה את מה שאני חושב על הסם הזה(וזו זכותי) ואני גם יודע שתרבות רבות היו ועדין משתמשים בזה אבל עדין זה לא אומר שזה לא יכול לפגוע. וזו הנקודה שלי שאם מישהו חושב להשתמש בlsd שידע שאפילו אם תרבויות רבות משתמשים בזה זה לא אומר שכדאי להשתמש בזה כי. וזה הכי חשוב שממאה אחוז יכול להיות מצב שאחוז אחד אתה נשאר במקום שאליו נסעת. אז אם זה שווה למישהו שיבושם לו ודרך צלחה
    אני מבין טוב מאד למה אתה מתכוון ואין לי שום ויכוח איתך בנושא. שוב זו רק דעתי וכמובן אני יודע שאתה לא מנסה לשכנע לקחת lsd. זו דעתך ולי יש את דעתי

cannabisnaut אוהב/ת את זה.
  5. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    למען הדיוק אותן התרבויות השתמשו בדברים צמחיים לחלוטין ולא באסיד.האסיד לא הביא איזה מידע רוחני או תשובות שלא היו ידועות לפני. שימוש במסיבת טבע מלאת יצרים ורדודה לא מובילה לשום דבר משמעותי וגם קומונות של היפים בשנות ה60 לא החזיקו מעמד יותר מידי ולא הביאו איזה משהו חדש רק התקרבות לתורות המזרח במקרה הטוב. לאורך זמן, אין לאסיד את אותה חכמה ורוח שיש במה שקיים מליוני שנים כמו הפטריות או קקטוסים. ושום תעמולה לא תעזור.

פטריה צבעונית אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!