1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הימין החדש מבהירים: נגד לגליזציה של קנאביס

הנושא בפורום 'דיווחים מהמגזין' פורסם ע"י Admin, ‏4/3/19.

1. Admin

Admin מנהל
    מנהל

לייקים:
    297
    מפלגתם החדשה של נפתלי בנט ואיילת שקד, ‘הימין החדש’, מבהירה כי היא מתנגדת להסדרה של שוק קנאביס חוקי בישראל (לגליזציה).

במענה לשאלון הזהה ‘מדד הקנאביס‘ שנשלח לכל המפלגות, מסרו מהמפלגה כי הם תומכים רק במדיניות של קנאביס רפואי, ללא תמיכה בהקלות שהופיעו בשאלון.

“נבקש לאפשר לחולים שימוש בקנאביס רפואי מבלי להערים עליהם קשיים בירוקרטיים מיותרים; בכמויות ובמינונים הדרושים להם לריפוי מחלתם ולהקלה על סבלם,” נמסר.

יש לציין שבעקבות פנייתנו החליטו בימין החדש גם להוסיף סעיף זה למצע הרשמי של המפלגה.

עמדה זו של המפלגה צפויה כמובן לאור זאת שמוביליה הינם מתגדי קנאביס ידועים.

כך למשל המצטרפת הטרייה למפלגה, העיתונאית קרולין גליק, אמרה לפני כשנתיים כי “נמאס לי מכל החוכמולוגים המשדלים בעד לגליזציה של מריחואנה. מדובר בסם מסוכן, ממכר שהורס את החיים של מיליוני אנשים ועשרות מיליוני משפחות.”

ח”כ שולי מועלם, שייסדה את המפלגה החדשה יחד עם בנט ושקד, אמרה בעבר כי “באופן מהותי וחד משמעי אני נגד לגליזציה של כל סם שהוא, כולל סמים קלים. אני לא חושבת שצריך ליצור הפרדה בין סמים קלים לחמורים יותר שכן הנזק שנגרם משני הסוגים הוא משהו שאסור לנו לאפשר אותו.”

אפילו השרה איילת שקד, המצטיירת כדמות ליברלית חילונית במפלגה, אמרה בעבר כי “לגליזציה של סמים קלים תוביל לשימוש נרחב יותר בסמים קשים, כך זה קרה בארצות שבהם זה אופשר”.

לפיכך מפלגת ‘הימין החדש’ מקבלת 5 נקודות בלבד מתוך 100 אפשריות במדד הקנאביס לבחירות 2019 ואינה מהווה אופציה ראויה מספיק להצבעה עבור תומכי הקנאביס והלגליזציה.

הידיעה הימין החדש מבהירים: נגד לגליזציה של קנאביס פורסמה לראשונה באתר קנאביס.

המשך לקרוא...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!