1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הכנה ל04.15

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י no_one165, ‏21/8/14.

1. no_one165

no_one165 קנאביסט

לייקים:
    1
    אז ככה לצערי קניתי זרעים מאוחר מידי אז אין לי ברירה ואני צריך לחכות לשנה הבאה(זה גידול גרילה) . בכל מקרה אני מתכנון להתחיל את הגידול בחודש אפריל שנה הבאה ויש לי כמה שאלות :
    1)כמה מים צריך בערך כל צמח מהיום הראשון שבו אני שותל את הזרע עד ליום שבו אני קוטף את הפרחים ?
    2) מצאתי כל מיני דליים ישנים ולשים בתוכה שקית זבל כך שבחורף כשירד גשם זה ימלא את הדליים במים ואז לסגור את זה אם מכיסים את הדליים ולחכות עד לקיץ . השאלה שלי האם המים האלו טובים ? כאילו האם הם ירסו כי ישארו הרבה זמן בתוך דלי ?

2. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    1. השאלה לא אבסולוטית. ז"א הדבר תלוי בהרבה גורמים (כמו סוג האדמה של הסביבה, צמחים נוספים, חום, חיפוי ועוד...)
    2. זה לא רעיון טוב לאחסן את כל המים שיהיה בהם צורך עד סוף הגידול. השקיה עם מים עומדים זה מתכון לבעיות.

3. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    1. אם מדובר בזנים לא אוטומטים ואתה זורע באפריל יקח לך חצי שנה עד שתראה יבול.
    2. רעיון גרוע. פשוט תשתמש במי ברז.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!