1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הלשינו עלי עזרה בבקשה דחוףףף

הנושא בפורום 'ייעוץ משפטי' פורסם ע"י the duke, ‏13/2/19.

1. the duke

the duke חבר חדש

לייקים:
    4
    אז ככה אני בן 18 כרגע ולפני שנה הלשינו עלי ונבהלתי כי אמרו לי שזה תיק פלילי וזה הורס את החיים אז בכיתי שם והראתי חרטה וישר הודיתי וקיבלתי תיק אזהרה שסגרו כבר בלי קצינה. היום התקשרו אלי וזימנו אותי לחקירה בעוד שבוע ואני לא יודע מה לעשות. שאלתי חברים שמבינים בזה ואחד אמר להכחיש לשתות מים חמוציות וכדורי סידורל או אספירין לטשטש את הבדיקת שתן אחרת זה תיק פלילי. עוד חבר אמר שלא עושים כלום ושהיה לו חקירה על מכות והוא בא מסטול עם עוד 2 גרם עליו שזרק בכניסה וכשהחוקרת שאלה אותו מה הוא זרק הוא אמר גראס ושהוא בן 18 והחוקרת אמרה ''אה טוב'' וזה באמת קרה הוא לא חירטט או משהו. ויש לי עוד חבר שהוא בן 23 ויש לו תעודת שוטר כי הוא מאבטח או משהו כזה והוא אמר לי שלא יעשו לי כלום כי בגלל האי הפללה זה רק קנס אבל עוד לא יודעים אם זה ילך לממשלה לעיריה או למשטרה אז אין גוף שאוסף את כספי הקנסות אז בעיקרון אשכרה לא קורה כלום. לא תפסו אותי עם חומר. סתם מישהו הלשין עלי. מה לעשות? אם אני מכחיש ובבדיקת שתן אני יוצא מלוכלך מה לעשות משם? האם יאמינו לי אם אני אגיד שהייתי באיזה פאב וכולם עישנו שם אז הרחתי את זה? עישנתי פעם אחרונה ביום שני האם אוכל להתנקות כבר? או שמלכתכילה לא יעשו לי כלום? ואם אני אגיד ששוטר אמר לי שזה רק קנס(יעני החבר עם התעודת שוטר) ואם הייתי יודע שזה תיק פלילי לא הייתי עושה את זה יאמינו לי?

2. the duke

the duke חבר חדש

לייקים:
    4
    מישהו?...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!