1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

המהפכה מתחילה כאן!

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י שולגין, ‏30/12/16.

1. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אם אתה מתכוון לבלאק אמבר אז כן, אמרתי שזה בין הדברים היחידים שמסתובבים כרגע בדארקנט ששווה לנסות. מעולם לא אמרתי שהחומר הזה הוא אותו חומר שהופמן גילה. מי שניסה את האמבר וטוען שזה LSD מעולם לא צרך LSD.

רוב מי שצרך LSD בשנות התשעים ועדיין צורך היום כימיקלים כן מודע לזה שהחומר השתנה. אני מאמין שחלקם חיפשו אותו במשך תקופה עד שהרימו ידיים ונאלצו לקבל את המציאות כפי שהיא. ואת זה אנחנו צריכים לשנות.

weed smoker אוהב/ת את זה.
  2. weed smoker

weed smoker קנאביסט

לייקים:
    98
    הבנתי אותך. רק על דבר אחד לא ענית לי
    יש הרבה אנשים בעולם שמודעים לזה ? זה דיבור שרץ חזק ?
    או כמו שציינת בכותרת.. המהפכה מתחילה כאן.. ואתה עלית על זה ?

3. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    לא עליתי על שום דבר. זו עובדה קיימת. יש מקור שמייצר LSD-25 ברגעים אלה ממש, אז אני בטח לא היחיד שדוחף לכיוון החומר הזה. אתה ועוד מיליונים כמוך לא מגיעים אליו מכיוון שהיצרן מעדיף להישאר מתחת לרדאר כדי שהוא יוכל להמשיך לייצר באצ'ים קטנים ולהעביר את הקסם לדור שיגיע אחריו. אין לאותו יצרן שום כוונה להגיע למיליוני אנשים, להפוך לפיקארד הבא ולסיים את החיים שלו בכלא.

weed smoker אוהב/ת את זה.
  4. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    אז בעצם אתה אומר שצריך מישהו מטורף עם מיליוני דולרים שיתחיל להזיז את העניינים ובשביל זה צריך לחץ מהצרכן*

5. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    בגדול כן, אבל קודם צריך למצוא מישהו שמונע מתוך האג'נדה הנכונה. שיותר חשוב לו להפוך את העולם למקום טוב יותר מאשר להכניס עוד כמה דולרים לכיס. אין אנשים כאלה בתעשיית הכימיקלים. היא מונעת מכסף כי החומר שהיצרנים מפיצים לא שינה להם שום דבר בתודעה. האג'נדה היחידה שלהם היא כסף.

#25 שולגין, ‏31/12/16
    נערך לאחרונה ב: ‏31/12/16
  6. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    משימה קשה
    אבל הכל אפשרי
    שנשמע רק בשורות טובות בשנה החדשה :)

7. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    שולגין היקר

ראשית כל הרשה לי לציין שזו יוזמה מבורכת, וכולי תקווה שהניצנים למהפכה כבר החלו...

שאלה קטנה, ידידי, מתוך סקרנות טהורה בלבד ולא, חלילה, מתוך פקפוק באמינותך- מניין לך שיש מקור בארה"ב שמייצר באצ'ים של 200 גרם כל שנתיים? חיפושיי באינטרנט בנושא העלו חרס. אשמח אם תפנה אותי למקורות אונליין ע"מ להרחיב את ידיעותיי.

תודה

8. newbudder

newbudder קנאביסט על

לייקים:
    367
    יש כדורים שמכילים ארגוטמין (וקפאין. ע"ע Cafergot).
    כלכך קשה להפריד ביניהם?..

9. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אתה לא תמצא מידע באינטרנט. כמו שאמרתי, אין ליצרן שום אינטרס להפוך למפעל או להתפרסם. הכמות שמיוצרת מיועדת לאנשים שמכירים את המקור וצורכים רק את החומר המקורי כבר עשרות שנים. אתה אולי תמצא שמועות פה ושם, אבל שום דבר קונקרטי. מבחינת ה-DEA, יצרני LSD אמיתי נחשבים לאנשים המסוכנים ביותר בעולם, ולכן החומר הזה נשאר במחתרת.

עד לפני מספר שנים הייתי סבור שהחומר המקורי נעלם, והאמת, די הרמתי ידיים. אבל אז קרה דבר מופלא והוא הגיע אלי, ממש בטעות. זה דירבן אותי ללמוד את הנושא לעומק ולנסות למצוא את המקור. אני באופן אישי לא מצאתי את המקור, אני גם לא יכול לומר בוודאות מאיזו מדינה הוא מגיע. נכון לעכשיו, מה שיצא לי לנסות בחודשיים האחרונים הגיע משוויץ, אבל אני יודע שכחצי כמות מאותו באץ' בדיוק הגיע גם לארה"ב.

המטרה של הפוסט הזה היא לא לגרום לכם לצאת לחפש את המקור, זו משימה בלתי אפשרית. המטרה שלו היא להעיר את פעילי המחתרת, אם בארץ או בחו"ל, ולעודד אותם לחזור לייצר את הדבר האמיתי. להראות להם שיש קהל שרוצה וזקוק לזה. שיש קהל שמעניין אותו להיוולד מחדש ומוכן לשלם על זה.

10. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אף אחד לא עושה את זה מכמה סיבות:

1. כלכלית זה לא משתלם כל עוד מחיר הכימיקלים שנמכרים בשוק בקרקעית.

2. כדי לייצר את הכדור משתמשים בארגוטמין סינטטי. ללא כל האלקלואידים שקיימים בארגוטמין שהופק מארגוט.

3. ההפקה מסורבלת וכדי לייצר גרם צריך אלפי כדורים. מזכיר שזו תרופת מרשם.

4. לאחר ההפרדה צריך לוודא שנשארת רק עם ארגוטמין, ואנליזה כזו במעבדה עולה מאות אם לא אלפי דולרים.

#30 שולגין, ‏2/1/17
    נערך לאחרונה ב: ‏2/1/17
    newbudder אוהב/ת את זה.
  11. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    מפחידה המחשבה שביום מן הימים יכל להיות שהכל יקבר לנצח.
    שלא יהיה מישהו שימשיך את המורשת הזו.אני אגיד לך מה העניין,אנשים כמוך,שזכו להיות בעיניים בשנות ה90 ולהכיר את האנשים הנכונים ומשם כבר התפתחו קשרים כאלה ואחרים אני מניח.זה צריך להמשך ככה,צריך עוד שליחים כמוך.כמובן שאני הכי תומך שיש ברעיון המהפכה שלך,אבל אם הוא לא יצליח, ייתכן שלא תיהיה המשכיות.
    יכל להיות שעוד עשרות שנים כל מה שישאר זה זכרונות וההרגשה המדהימה שיצא לחלקנו להתנסות בדבר האמיתי,והידיעה שביבשת אחרת במחתרת עדיין מייצרים את מה שיצרו פעם,אבל לעולם לא תיהיה לנו את היכולת להגיע אליו.

שולגין אוהב/ת את זה.
  12. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    להפריד בין שני אלקלואיים? כן, זה יכול להיות די מסובך. במיוחד כשמדובר בכמויות כ"כ קטנות של החומר הפעיל בכל כדור.

newbudder אוהב/ת את זה.
  13. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    כפי שציינתי שולגין, זו יוזמה מבורכת, אך ברצוני להיות מציאותי לרגע.

נניח שאנשים ייענו לקריאותייך וישהו את הטריפים שלהם עד להודעה חדשה (או עד לפריצת דרך) בכדי לקדם את האג'נדה, הרי זהו תהליך שיכול לקחת X זמן. ייתכן וסביר שאף שנים. קשה לי לראות איך אנשים יוותרו על הטריפים שלהם למשך תקופה כה ארוכה בשביל דבר ערטילאי שאינו מובן להם (כי הוא יכול להיות מובן רק למי שצרך את החומר האמיתי).

איני בא, חלילה, לקרר את נקיטת העמדה שלך, שכפי שציינתי, היא מבורכת, אך ייתכן ומן הראוי לשקול אלטרנטיבות שכן הדרישה הנוכחית היא בגדר "גזירה שאין הציבור יכול לעמוד בה".

תודה שולגין על תרומתך ותבורך...

14. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    אני כבר מזמן הפסקתי לצרוך ;)
    יוזמה מבורכת!

שולגין אוהב/ת את זה.
  15. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    למה להיות פסימי? אתה יודע איפה "אפל" הייתה היום אם סטיב ג'ובס היה מקשיב לאלה שניסו לחבר אותו ל"מציאות"?

ברור שזה תהליך, אני לא בדעה שהכל ורוד וממחר אנשים יפסיקו לצרוך את הסמים שהם צורכים מבלי להבין מדוע הם עושים זאת. אבל כל מהפכה מתחילה ככה. צריך קומץ קטן של אנשים שמאמינים באותה אג'נדה בשביל להתחיל להזיז דברים. כך זה קרה בשנות השישים כשהחבר'ה מ-The Brotherhood of Eternal Love החליטו שלאנשים מגיע לדעת מה זה LSD וזה המשיך כך עד סוף שנות התשעים, כאשר כל מי שדחף את החומר הזה עשה זאת ממניעים טהורים גרידא.

#35 שולגין, ‏2/1/17
    נערך לאחרונה ב: ‏2/1/17
    יעקב קנאביסט ו-CostaElMalek אוהבים את זה.
  16. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    כן ירבו :)

newbudder אוהב/ת את זה.
  17. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אסור לנו להרים ידיים. יש לנו את הכח לעשות הכל אם כולנו נדבוק באג'נדה ונעביר אותה הלאה. אסור לתת לחומר הזה להעלם!

18. iWannaGrow

iWannaGrow קנאביסט

לייקים:
    26
    שולגין, אתה לא מבין עד כמה אני בעד שהחומר הזה באמת יצא לאור וכל האמת עליו
    אבל אני לא רואה בינתיים איך אפשר לעשות את זה
    קומץ קטן של אנשים שתומכים באג'נדה הזאת? הנה אני יכול למצוא כבר 15 אנשים מהפורום הזה
    אבל מה אחריי זה, איך אפשר להמשיך מפה? אני באמת חסר תקווה לגביי ה LSD האמיתי ואני אפילו מבואס מהמצב, אבל אני רק באתי לשאול (ולא להתלונן, אפילו שאולי זה יראה כך), איך אפשר ממש בפועל לקדם את הנושא הזה ואולי להגיע לעולם קצת יותר מתוקן, ששם כולם כבר מודעים למצב של ה LSD האמיתי והוא חוקי לשימוש/קל להשגה?

19. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    להכניס עובד למפעל יצור בסין שידחיך לנו החוצה איזה קילו שניים של ארגוטמין.
    אחרי זה הדרך ל LSD קצרה.

vvasili אוהב/ת את זה.
  20. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    כימאי מן המניין, באמצעות כלים במעבדה מקצועית, לא יכול לייצר ארגוטמין באופן חשאי?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!