1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

המלצה אישית - לא לגדל אוטומטיים בגידול חוץ :|

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י buddy, ‏10/9/14.

1. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    ניסיתי לגדל jack herer אוטומטי בגידול חוץ, בסוף החודש אני קוצר אבל בנתיים זו התוצאה:
    [​IMG] פשוט אכזבה.

תהנו בנתיים מתמונות של הנסיכה הראשית OG KUSH, קצירה משוערת בעוד חודש וחצי, אל תדאגו יש לי מיקרוסקופ :)

והאחרונה, AK47, בגלל שזו סאטיבה דומיננטית כנראה שהיא תפרח יותר זמן אז אני מעריך שעוד חודשיים פלוס מינוס אקצור אותה

את כולם אני שתלתי באדניות גדולות מעל 30 ליטר עם אדמה של היידרושופ ואת כולם אני מדשן לפי הצורך בביו ביז והן מקבלות חום ואהבה ומגידול לגידול אני צובר יותר ידע ונסיון אבל עדיין יש לי חלום שיהיה לי שיח ענק עם פרחים שמנים כמו שיש למקצוענים, אשמח לעצות :)

#1 buddy, ‏10/9/14
    נערך לאחרונה ב: ‏10/9/14
  2. or sehemesh

or sehemesh קנאביסט

לייקים:
    0
    חבר לא ממעיט בערכך אבל אתה לא מגדל נכון
    יש לך מלא בעיות אם זה בחוסרים בדשן ובמים
    הak47 הייתה אמורה להיות בגדול מפלצתי עכשיו ולא כמו שהיא נראת..
    אותו דבר לגבי הג'ק!
    יש לי חבר שמגדל אוטומטי בחוץ את השורט ריידר הצמח הכי נמוך שתמצא הוא בשבוע 3 ונראה הרבה יותר מפותח משלך!

3. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    הם לא גדלים הרבה זמן, סה"כ חודש ומשהו...

4. or sehemesh

or sehemesh קנאביסט

לייקים:
    0
    נגעת בהם ? הורדת עלים\ייחורים ?

5. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    הורדתי עלים נגועים, עבר עליה עש מנהרות.

6. JustAQuestion

JustAQuestion חבר חדש

לייקים:
    0
    אח יקר, משהו לא בסדר בסביבת הגידול שלך
    באוטומטים הכי נמוכים יוצא 30 גרם יבש ומיושן מצמח אחד בשמש הישראלית אחרי חודשיים וחצי

7. bushbush

bushbush חבר חדש

לייקים:
    15
    וייתכן שגודל העציץ הוא הבעיה שלך כי בעציץ גדול מגדל מתחיל הרבה פעמים נוטה להשקיית יתר שמאיטה את קצב הגידול. בנוסף עש המנהרות פוגע בצמיחה וגם יש לך דישון יתר כל אלו מאיטים קצב גידול

8. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    במקרה הזה העש גרם לפגיעה בצמח שבאה לידי ביטוי ביבול נמוך.

אבל צודק buddy כשהוא אומר שעדיף צמחים רגילים.
    צמח רגיל היה ניתן לגדל לתקופה נוספת עד להתאוששות ולקבלה של יבול יפה.

9. Sensimilla

Sensimilla קנאביסט

לייקים:
    43
    אוי זאת אמירה כוללת, בעונה גידלתי אוטומטים nl5 x afghan hog מטר 60-70 כל עציץ 150+ גרם. 3 מחזורים בעונה אחת ולא בשמש המבורכת של ישראל. לפי התמונות הצמח חלה ולא טופל דיינו שהוא שרד. וגם לגבי הגנטיקה לא עשית מספיק מחקר לא כל אוטומטי מתפקד באוט דור כמו באינדור ולהפך.

#9 Sensimilla, ‏11/9/14
    נערך לאחרונה ב: ‏11/9/14
  10. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    רשמתי שזו המלצה אישית, יש לי 3 צמחים באותו מקום וכולם מטופלים באופן דומה, אומנם זה האוטומטי הראשון שאני מגדל אבל אני חושב שאמור להיות קל יותר לגדל אותו, זה לא הגידול הראשון שלי ואני חושב שאני מבין בערך מה אני עושה ועם הצמח הזה אני לא חושב שעשיתי משהו שגרם לו נזק, אם הייתי צריך לבחור את מי להאשים הייתי מאשים או את הגנטיקה או את המקום גידול או את העש מנהרות שמתנחל לי על הצמחים, גם הצמחים האחרים באותו מקום גידול וגם עליהם עלה איזה עש מעצבן שבגללו הורדתי חצי מהעלים אז נשאר רק את הגנטיקה ובגלל שזה אוטומטי וההבדל הוא ענק בינו לבין 2 הצמחים האחרים אז פשוט החלטתי עם עצמי שאני עם אוטומטיים מיציתי חח, טוב לי יותר עם זנים רגילים ואמשיך להתעסק איתם.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!