1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

המלצה לופורייזר נייד - WISPR / MFLB / Da VINCHI / אחר

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Hizky434, ‏20/12/15.

1. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    113
    כבר כמה שנים שאני משתעשע עם הרעיון של ופורייזר וגם בניתי אחד תוצרת בית - שעובד לא רע, אבל נלחצתי כשקראתי על בעיית המתכות בשימוש בופורייזרים זולים. כיוון שאינני יודע מה טיב המתכות במכשיר שבניתי החלטתי לקנות ופורייזר.
    יש חנות אחת שמוכרת ופורייזרים באיזור מגוריי. 4 דגמים עלו לי בהתלבטות: PAX(800₪), MFLB (625₪), WISPR (600₪), DA VINCHI (1000₪). התלבטתי התלבטתי ובסוף החלטתי על פאקס אבל לצערי אזל מהמלאי. עכשיו השאלה מה הבחירה המועדפת הבאה
    אני מעוניין במכשיר לאידוי לא רק של קנאביס אלא גם של צמחי מרפא אחרים כמו דמיאנה למשל. אז חשוב לי שיהיה זמין ונוח אבל עניין הסודיות לא קריטי, אין לי בעיה ללכת הצידה ולשאוף בשקט.
    חשובה לי איכות השאיפה - שתהיה שאיפה כמו שצריך
    כיוון שאני משנה את הרכב תערובת האידוי שלי במהלך היום (בבוקר יותר דמיאנה ונענע, אחר הצהריים קנאביס ודמיאנה ובערב יותר לוונדר) הייתי מעדיף מכשיר עם יכולת מסויימת לויסות טמפרטורה. כזה שמתאים לאידוי של מגוון צמחי מרפא
    ודבר אחרון - מחיר... ברור לי למדי שמה שהכי מתאים לכל מה שכתבתי זה הדה וינצ'י. אבל רבאק 1000₪. מצד שני אני מניח שאני קונה כאן מכשיר שישרת אותי לכמה שנים הקרובות אז מעדיף משהו שלא יהיה צורך לרוץ להחליף בחדש או שנה שנתיים כי הפך כבר למיושן - והWISPR לדעתי קצת נופל בקטגוריה הזו לא?
    אשמח להמלצות מנסיון עם המכשירים הנ"ל או אחרים

2. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    113
    חברים אין לאף אחד המלצות?
    אני שוקל להזמין באיביי VICOD של אטמוס, ממה שאני קורא עליו נשמע מכשיר מצויין.. ובאיביי עולה 480₪. עקרונית אין בעיה להזמין ופורייזר עם כרטיס האשראי האישי שלי נכון? זה לא מוצר שאסור חוקית להזמין, נכון?
    או שעדיף עם כרטיס אשראי נטען כדי לצמצם סיכונים? פשוט זה דורש גם לפתוח חשבון פייפאל חדש ולהמתין לאישור שוב... יש סיכוי שיעשו לי בעיות / שבכלל ישימו לב למכשיר שנראה כמו מדחום מגודל?

3. Coldtouch

Coldtouch חבר חדש

לייקים:
    13
    יש לי את הופורייזר של davinci ואני לא משתמש בו בכלל כי התרגלתי לעשן מסיגריה והטעם מוזר לי באידוי.
    אני יכול למכור אותו לך בלי הזמנות חול ודברים אחרים אם בא לך.
    אם לא לא נורא, אני שבזמנו חיפשתי ופורייזר אז המכשיר שאני קניתי הוא הכי טוב למישהו שרוצה מכשיר קטן ונייד.

4. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    149
    רק PAX

5. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    66
    אף אחד מהמכשירים שרשמת לא באמת נותן את החוויה האמיתית של אידוי, זה סתם לזרוק כסף לפח.
    אם אתה קונה ב EBAY הדגם הזה ממש מומלץ ויחסית גם ממש זול : Arizer Air Vaporizer
    אם אתה קונה בארץ כדאי לך פשוט לעשות תשלומים ולקנות את Crafty או את Mighty. מבטיח לך הנאה
    רצופה. וגם במידה ולא תאהב יהיה לך ממש קל למכור ביד2.

ptyahoo אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!