1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

המלצה על חברה לקנאביס רפואי

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י Jack here, ‏2/8/16.

1. Jack here

Jack here חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום, אני מקבל כרגע קנאביס רפואי מחברה מסויימת ולא ממש מרוצה מאיכות הפרחים. ניסיתי מספר זנים שונים ואף אחד לא עזר לי, בנוסף הפרחים מגיעים עם עלים ולפעמים מעט יבשים.
    אשמח אם מישהו יכול להסביר איך מחליפים חברה במידה וחידוש הרישיון שלי הוא בסוף החודש ובנוסף אשמח לשמוע על חברות מומלצות.
    תודה מראש

2. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    בעיקרון, ביום החלוקה שלך אתה לוקח את ההספקה של החודש מהספק הנוכחי, ואז שולח טופס בקשת מעבר ספק + הרישיון המקורי למשרד הבריאות.
    אתה גם יכול ליצור קשר עם הספק שאליו אתה רוצה לעבור והוא יכול לעזור לך במעבר הטפסים.

3. Jack here

Jack here חבר חדש

לייקים:
    0
    אחלה, תודה. יש המלצות על חברות או זנים מסויימים?

4. Coldtouch

Coldtouch חבר חדש

לייקים:
    13
    תיקון עולם מעולים, איכות הזנים מאוד טובה , הפרחים מאוד איכותיים ומה הכי טוב ושונה אצלהם זה הלוגיסטיקה, הכוונה שאתה יכול לבוא לחנות שפתוחה כל היום בתאריך שלך ולקחת.
    שיח הם מעולים אבל הם קשורים למוקד בזלת מה שזה אומר אם אתה לא נופל בתאריך שלך על יום ראשון( שזה היום היחיד לאיסוף עצמי) אז אתה מפסיד כמה ימים או נאלץ לשלם לגנבים עוד 100 שקל בשביל אספקה עם שליח. הזנים של שיח הם ברמה של תיקון עולם אם לא יותר טובים.
    שאיפה לחיים- תמנע מהם.
    IMC שמעתי שהם מעולים אבל לא ניסיתי
    בגדול שיח בטר תיקון וIMC לדעתי הכי טובים כרגע. אתה תצטרך להחיליט אם זה סבבה לך לחיות עם השירות של בזלת אז הייתי ממליץ על שיח אם לא אז תיקון.

5. סבאלה

סבאלה קנאביסט

לייקים:
    53
    חוץ מתיקון עולם כל היתר שמנית עובדים עם חברת ברק (בזלת)... בטר, שיח ואיי אמ סי.
    חרא שירות בהחלט!
    לדעתי אין על ה PK של בטר. הוא מוגבל ל 30 גרם בחודש כמו אצל יתר המגדלים שמגבילים את הזנים המוצלחים ביותר שלהם... ולפעמים הוא גם חסר במלאי... אבל הוא מגיע 100% בצים דחוסים ועגלגלים ללא עלים, זרעים, ענפים ויתר חולרות...

6. Dani420

Dani420 קנאביסט

לייקים:
    89
    רק בטר לא משתמשים בכימיקלים ריסוסים

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!