1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

המלצות וייפריזר

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י עידו1234, ‏9/5/16.

1. עידו1234

עידו1234 חבר חדש

לייקים:
    0
    מה הולך סטלנים, אני צריך עזרה :)

יש לי כבר רישיון והחיים נחמדים, אבל אני רוצה להשתדרג ולקנות לעצמי וויפריזר.
    אבל אני לא מכיר את התחום בכלל ולא בא לי להוציא 1000 שקל ולגלות שקניתי סוג גרוע.

ראיתי עכשיו שיש לשאיפה לחיים מבצע שכולל משלוח עד הבית של Atmos VICOD ב650 שקל.

רציתי לשאול, אתם מכירים את הסוג הזה? יש דגם אחר שהוא יותר מומלץ / זול וטוב?
    איזה סוגים לחברה של הפורום יש? ואיפה הכי זול לקנות בארץ?
    והאם אפשר להזמין מאיביי או כל מקום אחר באינטרנט והמכס יתן לזה לעבור בלי בעיות?

תודה מראש לכולם

2. ashahim1

ashahim1 קנאביסט

לייקים:
    146
    אני לא מכיר את המכשיר שעליו שאלת, אבל בכלל נראה שהתחרפנו עם המחירים של הוופורייזרים. נראה לי מטורף להוציא סכומים כאלה.
    מבחינת הסיכון בהזמנה מחול הוא יחסית נמוך בהתייחס לוופורייזר, אולי בגלל שהוא לא היה קיים כשיצא חוק הבאנגים, ולכן אין התייחסות ברורה אליו. אני אישית לא שמעתי על מישהו שהסתבך עם הזמנה.
    קח המלצה למכשיר לא רע, יש עליו ביקורות נחמדות ביוטיוב ובפורומים בחו"ל, והכי חשוב - עם מחיר שפוי לחלוטין. לפחות בשלב ראשון, בכדי להיכנס לעניינים, אני בטוח שהוא יעשה את העבודה.
    https://m.aliexpress.com/item/32332...b-1462945872466-07887-UneMJZVf&aff_platform=y

3. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    אחינו כל כך לא, חבל על הזמן כמה שלא.
    בשום אופן לא לקנות מכשירים סיניים זולים, אם יש לך אחד כזה אני מבקש ממך בכל לשון של בקשה לזרוק אותו לפח. המכשירים הזולים הללו עשויים ממתכות באיכות נמוכה, אנשים פיתחו מזה אחרי כמה שנים הרעלות של מתכות כבדות. בשום אופן לא לקנות מכשיר זול, רק מותג של חברה מוכרת. אין בעיה להזמין מאיביי משהו של חברה מוכרת אבל לא מאליאקספרס כי שם הכל סיני.
    לי יש בדיוק את המכשיר ששאלת, אטמוס ויקוד. הוא עלה לי 450₪ באיביי. אין שום בעיה להעביר את זה במכס המכשיר חוקי לחלוטין ויכול לשמש גם לאידוי עישבי מרפא אחרים. ואם יש לך רשיון אז מה אכפת לך בעצם.
    המכשיר מאד נוח, קטן ודיסקרטי נכנס לכל כיס, יש לו ויסות טמפרטורה שזה נחמד ונוח. מבחינת חוזק הוא לא נחשב למאדה חזק מאד. אם אתה רוצה משהו בטופ קח קראפטי או מייטי ב1000 ומשהו שח. המכשיר הזה בהחלט עושה את העבודה ונוח לשימוש. הדבר היחיד שמעצבן איתו זה שקשה מאד לנקות לו את הפייה כמו שצריך, והיא עשויה מפלסטיק דק שנוטה לפתח סדקים. שמים פיסת סלוטייפ ונפתר. חוץ מזה אחלה מכשיר

4. ashahim1

ashahim1 קנאביסט

לייקים:
    146
    לא יודע לגבי כל העניין הזה של מתכות באיכות נמוכה, והרעלות של מתכות כבדות, לא שמעתי על זה בשום מקום, מקורות כלשהם?
    כמה זמן כבר קיים כל נושא האידוי שעברו שנים וכל זה?
    באלי אקספרס לא נמכרים רק מוצרים סיניים, נמכרים מוצרים מכל העולם, אני גם לא בטוח שהיצרן של הוופורייזר הזה הוא סיני.
    בכל אופן, המכשיר שעליו המלצתי לפותח הפוסט קיבל המלצות טובות, יש עליו ביקורות וסקירות, שכל אחד יחליט מה טוב עבורו ויעשה חושבים.

אני אישית? אולד סקול לגמרי - לא סובל אידוי. נהנה לשרוף לעצמי את הריאות עם באנגים מאז ולעולם :D

vvasili אוהב/ת את זה.
  5. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    יש ופורייזרים בעולם כבר לפחות 5-10 שנים. תחפש בגוגל vaporizer heavy metals ותראה מה תקבל. יש אינספור דיווחים כאלו. לפני כמה שנים המכשירים היו מאד יקרים ואנשים התלהבו מהמוצרים הסיניים הזולים יותר והיללו אותם בביקורות, כי מבחינת לעשות את העבודה הם עשו יופי של עבודת אידוי. אבל אחרי שנתיים שלוש של שימוש אנשים התחילו לפתח הרעלת מתכות כבדות. לא אומר שכולם אבל קראתי לא מעט דיווחים כאלו. עדיף ללכת על מוצר שיש מאחוריו חברה מוכרת ויש לך כתובת לאן לפנות. בוודאי אם מדבר במשתמש רפואי שהצריכה שלו רבה יותר מהצרכן הממוצע

ashahim1 אוהב/ת את זה.
  6. ashahim1

ashahim1 קנאביסט

לייקים:
    146
    מחיפוש קצר נראה שיש הרבה בדבריך.
    העניין באמת מטריד אם כך, איך נדע מה בטוח לטווח הרחוק ומה לא?..
    לבטח ניתן להסיק - שחברות רציניות ומוכרות עם תקנים ובקרות איכות - תהיינה בטוחות יותר, אך עד כמה גם עליהם ניתן באמת לסמוך? השד יודע.
    אני נשאר עם הבאנגים:)

vvasili אוהב/ת את זה.
  7. Dani420

Dani420 קנאביסט

לייקים:
    89
    הדבר הכי חשוב לוודא זה שאין שריפה. המינוח המדוייק של זה נקרא combustion אז אתה פשוט צריך לחפש מכשיר שכתוב במפורש no combustion. אני לא בטוח אם במכשיר הזה יש את זה ואגב יש גרסה חדשה יותר שלו Vicod 5g - אבל לא סגור על ההבדלים בינהם.

8. Dani420

Dani420 קנאביסט

לייקים:
    89
  9. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    רוב המכשירים טוענים לno combustion. בפועל זה לא תמיד מדוייק, כדאי לקרוא סקירות יש לא מעט מקורות.
    ההבדל בין הויקוד הרגיל ל5g זה שבחדש יש פייה מזכוכית נשלפת כמו קשית ואם אני לא טועה גם כל מנגנון החימום מצופה זכוכית או אמייל כמו באסקנט של דה וינצ'י.
    מהנסיון שלי עם המכשיר הרגיל הפייה קצת מתחממת בשימוש ממושך אז אולי פייה נשלפת זה יתרון. מצד שני כבר פעמיים נסדקה לי הפייה, המכשירים האלו כשהם בשימוש יומיומי חוטפים פה ושם מכות ונפילות, לא יודע אם מנגנון מזכוכית זה לא עדין מדי למכשיר נייד
    הכי פשוט להזמין מאיביי. יש דה וינצ'י הישן להשיג מ350₪, או magic flight מאיזור 400₪. ויקוד אטמוס הכי זול שאני ראיתי זה סביב 450₪ מאיביי.

Dani420 אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!