1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

המלצות לגידול ראשון :)

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י eli 22, ‏27/7/14.

1. eli 22

eli 22 חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם,

אני חדש פה בפורום, ובכלל אני חדש בתחום הגידול.. זאת הפעם הראשונה שאני מגדל, ויש לי כמה שאלות שיקלו עליי לגדל ומקווה מאוד שאצליח בפעם הראשונה.

על איזה מצע עדיף לי לגדל את הזרעים? אני רוצה מצע שיהיה סלחני וקל מתאים למגדל מתחיל..

אחסון הזרעים בתוך המקרר זה בסדר נכון?

לכמויות גדולות של עציצים למשל 10 עציצים, איזה שיטה יותר נוחה וקלה לגדל? מערכת run to waste או recycle?

על איזה אוהל אתם ממליצים לי לקנות? ובקשר לכסף אני לא מוגבל, אני מוכן להשקיע כמה שצריך

תודה רבה לעוזרים :)

2. eli 22

eli 22 חבר חדש

לייקים:
    0
    אפחד לא יכול לעזור???

3. golda

golda חבר חדש

לייקים:
    0
    אני גם חדש אבל אני ינסה לעזור כמה שיותר ויכוון אותך למדריכים דבר ראשון מהזה מצע בדיוק אני לא מבין כלכך מה זה אומר זה כאילו שתיל ?

פה אתה יכול ללמוד בקשר לאחסון http://www.xn--4dbcyzi5a.com/2013/07/אחסון-זרעים-שלושה-דברים-שזרעי-קנאביס-מ/

לא שמעתי בחיים על השיטות האלה תסביר לי מה זה ?

ואוהל זה אתה צריך לבחור לפי פרמטרים של גידול ונוחות (תאורה ,כמות שתילים שאתה מגדל)

אני דיי חדש אז אל תתפוס אותי במילה

4. jojo

jojo חבר חדש

לייקים:
    1
    אז ככה... מצע שהוא יותר סלחני זה אדמה אתה יכול לקנות תערובת מוכנה כבר באחת מחנויות ההידרו
    בקשר לאחסון הזרעים אין לי מושג נראה לי פשוט שיהיו אטומים לאור ובלי לחות..
    אם אני לא טועה מדובר בשיטת גידול במצע הידרופוני ככה שזה לא רלוונטי כלפיך כי אתה רצית מצע סלחני (הידרו פחות סלחני מאדמה)

בחירת האוהל תלויה בהרבה דברים כמו כמה מקום ישלך בחדר גידול איזה מנורה אתה הולך להשתמש

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!