1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הנבטת זרעים אוטומטים וגידולם

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י צירו, ‏8/7/18.

1. צירו

צירו חבר חדש

לייקים:
    2
    שלום צריך עזרה ויעוץ..שמתי בעציץ של 11 ליטר זרע אוטומטי ככה ישר בלי הנבטה לפני. שעל פי נסיוני זה הכי טוב מהר ופשוט שיש ..הנבט יצא והוא כבר בן 5 ימים (מרגע השתילה)אני משקה אותו כרגע במים רגילים בלי דישון ומשקה בעזרת בקבוק מים של ליטר וחצי ככה מעליו מתיז קצת מים ..השאללה שלי היא האם שאני משקה אותו ככה ומתיז עליו מלמעלה האם זה פוגע בו או גורם לו לאיזה שוק??ושאלה נוספת האם כדי להתחיל לדשן אותו בשלב כזה מוקדם או שעדיף לתת לו להתפתח עוד קצת??תודה רבה

2. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    לא טוב. צמח ניזון מהשורשים ולא מהעלווה. תשקה מסביב לגזע, לאט ובאופן אחיד - כשליש מנפח העציץ, כל יומיים.

תתחיל לדשן החל מיום 1.

3. צירו

צירו חבר חדש

לייקים:
    2
    אני מדשן בדשן atami ..להתחיל לדשן בבסיס a+b ושורשים?ובקמיות ממש קטנות נכון?

4. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    מה יחסי הNPK של אטאמי? השטות של השורשים לא רלוונטית.

5. Anna

Anna קנאביסט

לייקים:
    191
    אין תועלת להשפריץ מים על הצמח כרגע. לגבי הדישון אם אתה עובד עם אדמת משתלה הדשן שם מספיק לשבועיים שלוש. ממליצה בכל מקרה לעבור להציץ גדול יותר.

6. צירו

צירו חבר חדש

לייקים:
    2
    התחלתי לדשן בחצי מהכמות שרשומה בטבלאות (אפילו פחות מזה) והצמח גדל והתפתח בצורה מאוד יפה...למה אתה חושב שצריך עציץ גדול יותר לפי ידעתי ולפי כל מה שכותבים 11 ליטר זה די יותר לצמח אוטומטי

7. צירו

צירו חבר חדש

לייקים:
    2
    וגם עכשיו להעביר לעציץ גדול יותר זה לא משהו חכם לעשות בגלל השוק שהוא יקבל..

8. Anna

Anna קנאביסט

לייקים:
    191
    זה שהצמח אוטומטי לא הופך אותו לאחד שמסתפק בעציץ קטן! תעביר אותו לעציץ גדול תקבל צמח חזק יותר ובריא יותר. גם אם ייקח לו 3-4 ימים ל"התאושש" מהמעבר זה עדיין שווה את התפוקה הסופית בעציץ גדול. בהצלחה!

9. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    צמח אוטומטי וצמחים בפריחה בפרט - לא מעבירים, הם מגיבים מאוד רע להעתקות באמצע מחזור.

10. צירו

צירו חבר חדש

לייקים:
    2
    3 ימים לצמח אוטומטי בזמן צמיחה זה יותר מידי...11 ליטל אמורים להספיק..

11. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    בפוסט הזה כותבים שטויות?
    כנראה שכן.

עציץ כמה שיותר גדול, בפרט לאוטומט.

12. צירו

צירו חבר חדש

לייקים:
    2
    אין ספק שכמה שיותר גדול זה יותר טוב.
    אבל 11 ליטר גם מספיקים לצמח אוטומטי.

13. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    קח את העצה הכי טובה מכל הרשימה הטיפשית כאן, לפני חודשיים השתחררתי מבית סוהר אחרי חצי שנת מאסר על מעבדת הידרו עם יותר מ 150 עציצים במשקל תפרחת נקי של 4 קילו, העציצים היו של 6 ליטר, הצמחים היו בגובה מטר וחצי והגזעים בעובי 3 ס"מ, 11 ליטר זה יותר מדי, היית צריך להתחיל עם כוס פלסטיק ואז לעבור, להשקות 2 ליטר מים על שתיל בגובה ס"מ 1 למשך חודש וחצי של צמיחה זה טיפשי, בכוס הנוזלים מחלחלים למטה בשנייה, כל האדמה רווית מים ולהשקות יום כן יום לא, כשיגדל תשקה כל 3 ימים, 2 לא 1 כן, לדישון אני השקעתי את החומרים הכי יקרים וסתם, הכי טוב 20/20/20 לצמיחה, דשן גרגירים וורוד שמערבבים עם המים, לא כל השקייה, פעם בשבוע, לפריחה bloombastic של house and garden, הכי מומלץ בעולם לא רק בישראל, אל תשנה שעות בפריחה מ 18 6 ל 12 12, זה אוטומטי, זוכר? הוא יפרח בכל מקרה ולא חשוב כמה אור אז תישאר על 18 שעות, והוא יפרח לתפארת, זאת נקראת תשובה מפורטת, ולא משפט כאן ומשפט לא מובן כאן, עוד שאלות? בכיף אחי שאל אותי, בהצלחה בגידול

14. BigL

BigL קנאביסט

לייקים:
    29
    בלומבסטיק זה בכלל לא של האוס אנד גארדן

15. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    סליחה טעות שלי, של חברת atami

16. צירו

צירו חבר חדש

לייקים:
    2
    אני צריך עזרה דחוף משהו אוכל לי את העלים ואני לא מוצא מה זה ..אני כן רואה את עש הטבק מן חרקים מעופפים לבנים אבל לפי מה שהבנתי הם לא עושים חורים כאלה בעלים..
    אני מצרף תמונות

17. צירו

צירו חבר חדש

לייקים:
    2
  18. צירו

צירו חבר חדש

לייקים:
    2
  19. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    בדקתי בשבילך וזה נראה כמו זחל (של פרפר, תולעת כלשהי).
    יש מדביר זחלים ותולעים אורגניים בכל משתלה, להתיז מתחת ומעל לעלים ואחרי יומיים להתיז רק מים מעל ומתחת לעלים, פעם בשבוע (לא בפריחה ואם כן, בשום אופן לא על הפרחים).
    אפשר גם להשרות טבק (כל טבק שכולל ניקוטין, הניקוטין מדביר את רוב סוגי החרקים).

20. צירו

צירו חבר חדש

לייקים:
    2
    תודה רבה אחי..אני גם הבנתי שזה יכל להיות רק סוג של זחל אבל מה שמוזר שאני לא רואה אותם גם שאני מחפש מתחת לאדמה..ואם טוב לטפל בספספן (גרגירים )

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!