1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הסבר רחב ביותר על טרפנים

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י cooldude1212, ‏9/11/16.

1. ronzo

ronzo קנאביסט

לייקים:
    53
    חווית העישון שונה לגמרי, הפאקס יותר מזכיר באנג, זבנג וגמרנו. החוויה הרבה יותר נקייה, וכמובן ללא העשן, שהוא הטעם החזק ביותר שאתה מקבל כשאתה שורף. האידוי מזכיר יותר חציר, וכמובן הטעם של הזן הרבה יותר משמעותי. קצת מזכיר תה צמחים. אבל מבחינת ההשפעה, זה הרבה יותר יעיל, נקי ומכוון.
    לעומת זאת, הג׳וינט הרבה יותר ארוך בעישון, והרבה יותר כבד בגלל העשן.
    ההבדל גדול, מי שרגיל לעשן , יחפש עשן באידוי, ואין. אבל ההשפעה מאוד חזקה ומיידית. אחרי כמה שימושים מתרגלים, וזה לגמרי כיף להיפטר מהעשן, הניירות והאפר בכל מקום. זה גם הרבה פחות מזיק. ממליץ. דרך אגב, עם ופוריזור זול אני לא הצלחתי להתחבר. אני חושב שבשביל חוויה טובה, איכות המכשיר משמעותית ביותר. אל תשאל מה יותר חזק, כי אין תשובה. בהרגשה שלי, האידוי מזכיר טעימת סינגל מאלט סקוטי מיושן טוב , העישון - בקבוק וודקה. שניהם עושים אותה עבודה, בדרך אחרת

קואלה אוהב/ת את זה.
  2. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    מבחינת חרדה - יש הבדל כלשהו? הבדל בהשפעה?

3. ronzo

ronzo קנאביסט

לייקים:
    53
    לא הייתה לי בעיית חרדות אף פעם, גם לא מג׳וינט. אני חושב שזה משהו אישי לכל אחד. אולי זה הכמות? אל תגזים. הארוחה הכי טובה נגמרת לפני הביס האחרון..

4. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    גם לי לא היה בעיה של חרדות מקנאביס.
    עד שפעם אחת עישנתי יותר מדי (ראש של 0.5 אפגן קוש במכה)

נכנסתי להתקף חרדה מטורף, רעדתי חצי שעה במיטה כמו ויברטור
    מאז יש לי חרדה כל פעם שאני מעשן. יש זנים שעושים את זה חזק יותר ויש כאלה שפחות

ואני מחפש דרך למזער אותה בזמן האחרון, כי גם אחרי הפסקה של 10 יום ללא עישון החרדה לא פסקה (ואני ממשיך את ההפסקה)

5. ronzo

ronzo קנאביסט

לייקים:
    53
    תנסה דמיון מודרך. אתה יכול ללמוד את זה לבד, וליישם, במיוחד עכשיו שאתה בהפסקה. זה עזר לי בכל אתגר בחיים

6. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    טמפ' גבוהות.. אז זה לא קשור לפעמים שאנשים טוענים שהריח נעלם בסוף גידול כשהחום גבוה

7. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    הדרך למזער את הפרנויות האלה היא לא להפסיק לעשן לתקופות ארוכות.
    כדי לפתח סיבולת או מה שאני מגדיר ''מערכת אנדוקנבינואידית איתנה'' o_O צריך לעשן הרבה וויד למשך תקופה ארוכה. הפסקה של 10 ימים רק תגביר את הפרנויה בפעם הבאה שתעשן, אבל אם היית צורך כל יום בעשרה ימים האלה מינון נמוך כל בוקר צהריים וערב, שתרצה לעוף ותעשן יותר הסטלה תהיה יותר ברורה והגוף יקבל אותה יותר טוב, לא יודע להסביר את זה בצורה מדעית אבל אני מניח שתצליח להבין את הראש שלי אחי..
    ותאכלס, אני באופן אישי מת על הפרנויות, כשפתאום תופס אותי איזה משהו כזה אני מבסוט כי אני יודע שזה הוויד ואני מסטול, ואז גם עצם הידיעה שזה בסך הכל מהוויד עוזר להעביר את ההרגשה..

קואלה אוהב/ת את זה.
  8. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    הריח באמת נעלם אם אתה עומד על חום גבוהה וזה יכול לקרות גם בתחילת הפריחה

9. canna420

canna420 קנאביסט

לייקים:
    179
    ניסיתי באמסטרדם לעשן בוולקן שאמור להיות אחד הוופורייזרים הטובים וזה כמעט ולא עשה לי כלום, באתי עם הרבה ציפיות והתאכזבתי.

10. weed smoker

weed smoker קנאביסט

לייקים:
    98
    הניקוטין ועוד כמה דברים חרא שבסיגריה גורמים להשפעה מוגברת ושונה לחלוטין מהשפעה של וויד לבדו
    וזו הבעיה שהתרגלת לסטלה אחרת
    ושפתאום אתה מקבל משהו צלול ונקי אז זה כבר לא משפיע
    כמו שלמשל תקח ג׳ ירוק ותגלגל אותו בנייר גלגלול רגיל
    עזוב שהוא לא יישרף וואו הוא גם יימסטל אותך בערך 15 אחוז מאשר אם תקח את הג׳ הזה
    ותשים אותו בתוך בלאנט (עלה טבק) אתה עף
    הרבה אמריקאים רואים בזה משהו מאוד ישראלי לעשות להוריד ראש שהוא ספליף
    כמעט ואף אמריקאי לא יעשה זאת אלא אם כן הוא היה בחברת ישראלים :)

11. canna420

canna420 קנאביסט

לייקים:
    179
    כן שמעתי את התאוריה הזאת הרבה פעמים, לצערי אין לנו את הפריווילגיה לעשן נקי כרגע :(

weed smoker אוהב/ת את זה.
  12. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    עובדה :)
    דווקא כשהסיבולת שלי הייתה הכי ברצפה, זה היה הכי 0 חרדות.

חוץ מזה, המערכת האנדוקנאבינואידית שלך תסתדר ממש טוב גם בלי כל קנאבינואיד חיצוני.
    זה סוג של אינדיבידואלי

בשבילי, עישון של הרבה חומר להרבה זמן מביא למצב תודעתי חרדתי\דיכאוני\מוזר ולא ברור למשך כמה זמן.

#32 cooldude1212, ‏15/11/16
    נערך לאחרונה ב: ‏15/11/16
  13. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    הדבר הכי כיפי באידוי זה לאסוף את השאריות ולעשות עוגיות שלא נופלות בכלל מעוגיות רגילות.
    חוץ מזה, הטעם מדהים, רבע גרם מספיק לי לסיבוב של 10-15 דקות (תלוי בפרח) שזה מזכיר קצת נרגילה עם הפלנטי , אין כמעט מאמץ ובשימוש לזמן ארוך אתה מרגיש הקלה בריאות ובנשימה.

14. weed smoker

weed smoker קנאביסט

לייקים:
    98
    יום אחד בקרוב..

canna420 אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!