1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הסוף לשמועות! אין LSD מודרני!

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י LetsSmokeDope, ‏27/12/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. LetsSmokeDope

LetsSmokeDope חבר חדש

לייקים:
    10
    כנראה שאתה ישנת בשיעור אנגלית וחשבון חביבי

"An unopened, brown-glass vial of 1951 Sandoz LSD-25 (Delysid) was contributed to a gathering in celebration of Albert Hofmann's 100th birthday"

"After 55 years, stored at varying room temperatures, the LSD seemed to be fully potent"

לא יודע באיזה מחשבון אתה משתמש אבל כשאני עושה במחשבון 1951+55 יוצא לי 2006 שזה השנה שבו פורסם המאמר והמחקר. לקחו שם אנשים שעושים באופן קבוע אסיד לא כלאה שעשו בשנות ה-90 בלבד. זה לא שהביאו אנשים ומי שעשה אסיד אחרי שנת 2000 אמרו לו אתה לא משתתף.

הם ניסו את האסיד של שנת 2006 שלפי מה שאתה אומר זה כבר לא אמיתי בשנה הזאת וכן גם ניסו את האסיד של שנות 90 אבל לא רק וכולם אומרים שזאת אותה השפעה. מקבל את התנצלותך מראש

2. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    עד שלב מסויים הייתי משוכנע שאתה מתנגח בגלל שקשה לך לקבל את זה שעובדים עליך בעיניים, אבל אני מרגע לרגע מבין שאתה בסך הכל ילד מפונק ולא חכם במיוחד שאין לו מושג מה הוא רוצה מעצמו ומאחרים. אין לי מה להמשיך את מופע הקרקס הזה.

אגב, איפה אפשר להשיג LSD אמיתי? אני אשמח לדעת, מניח שגם שאר החברים שקוראים את התגובות האינפנטיליות שלך ישמחו.

3. LetsSmokeDope

LetsSmokeDope חבר חדש

לייקים:
    10
    נכון חמוד, אנשים כמוך עובדים תמיד על אנשים אחרים בעיניים ומה לעשות שקשה לך לקבל את העובדה שלא כולם מהעדר ויש לך כמה כבשים שברחו מהעדר שלך. אני לא מבין מה כתבתי שגורם לך לחשוב שאני מפונק ומה הקשר בכלל אבל אתה כותב שאני לא חכם במיוחד. כי התגובה האחרונה שלך ממש סתרה באופן לוגי רציונלי לחלוטין את מה שכתבתי. ממש החוכמה קורנת מעל מסך המחשב שלי. בוא תסתור את מה שכתבתי אם אתה כזה חכם גדול.

מעניין מאוד. בפוסטים קודמים מאוד נהנית לתרום למפוע הקרקס משום שכנראה היה לך מה להגיב, מה שכנראה אי אפשר להגיד על הפוסט הזה.

זה שאתה חושב שהתגובות שלי אינפנטילות לא הופך את זה לעובדה. כמו הדעה שלך על ה_LSD המודרני. זה הכל דעה שלך, לא עובדה. עובדה לא מותירה מקום לספק חביבי, ונראה שלגביך יש המון ספקות.

4. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    למה אתה לא עונה לשאלה? איפה אפשר להשיג LSD אמיתי?

5. LetsSmokeDope

LetsSmokeDope חבר חדש

לייקים:
    10
    ראשית כל, אין כזה דבר LSD אמיתי. LSD הוא LSD. זה כמו שתגיד לי "קפאין אמיתי". תקשיב למה שאתה מדבר אני רוצה סך הכל בטובתך

LSD ניתן להשיג בהמון מקומות באינטרנט השחור

דרך אגב תקרא את זה
    http://www.maariv.co.il/breaking-news/Article-566443

כנראה שאתה יותר חכם מכל חוקרי המשטרה בארץ, אחרת לפי מה שאתה אומר צריך לשחרר אותו הביתה

6. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אתה עדיין לא עונה לשאלה. אתה טוען שיש LSD, למה אתה לא אומר איפה?

7. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    למה לטרולים תמיד כ"כ קשה לענות על שאלות פשוטות...

8. LetsSmokeDope

LetsSmokeDope חבר חדש

לייקים:
    10
    תגיד אתה יודע לקרוא? כתבתי לך בתגובה הקודמת איפה. בדארטנט ובשוק השחור

9. LetsSmokeDope

LetsSmokeDope חבר חדש

לייקים:
    10
    אתה מקבל פיצויים מהמדינה?

10. שולגין

שולגין אחד שיודע