1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

העברת קאנביס במכס

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י גאיה, ‏10/6/17.

1. גאיה

גאיה חבר חדש

לייקים:
    0
    היי, אני לא יודעת ממש למי לפנות אבל עוד חודש אני טסה לגרמניה עם המשפחה ואני לא חושבת שאצליח להתארגן שם וחשבתי להעביר במזוודה 2 גרם קאנביס לשימוש עצמי,חשבתי לשים את זה בקופסת סיגריות ולגלגל לפני לג'וינטים.
    אשמח לדעת מה אתם חושבים ולעצות מחברה שהצליחו להעביר לשימוש עצמי.אני אבודה.תודה.

2. Potter

Potter קנאביסט על

לייקים:
    277
    גרמניה יש מלא חח

3. גאיה

גאיה חבר חדש

לייקים:
    0
    כן אני הקטע זה שאני עם משפחה בטיול מאורגן

4. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    שקית ואקום טובה ובכיס.אין שום סיבה שיבדקו לך בכיס אם ף אחד לא ילשין עלייך.בהצלחה

5. ronzo

ronzo קנאביסט

לייקים:
    53
    קני שקית עלי תה מיובשים, פוררי את הוויד לקססה, ושימי בשקית אטומה קטנה, את שתי השקיות ( עלי תה וקססה) תכניסי לקופסא אטומה מפלסטיק, כזו עם אטם גומי וארבע נעילות במכסה. יש כאלו בכל הגדלים במקס סטור ודומיהם.
    את הקופסה שימי במזוודה ( מטען) וסעי לשלום.
    בשיקוף העלי תה והוויד נראים אותו דבר, ובקופסה אטומה כזו , גם כלבים לא יריחו.

6. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    את מעדיפה להסתכן בהברחת סמים בין מדינות מאשר להתאמץ ממש טיפה ולקנות במדינה שזה חצי חוקי בה גם ככה?.. נשמע לי מיותר פלוס פלוס
    ועוד את עם ההורים.. תחשבי שאולי יעצרו אותך בכניסה לגרמניה לבדיקת מכס שיגרתית, יעבירו שיקוף, יוציאו חפצים מהתיק, יפתחו בגדים מקופלים ויפתחו קופסאות סגורות, לפעמים גם כלביהיה שם...
    קיצור, תתארגני בגרמניה, מבטיח לך שהחומר שם יהיה יותר טוב מהשתי גרם הישראלים שיש לך גם ככה..
    זו דעתי..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!