1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

העישון דפק אותי... עזרה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י אננונימי, ‏26/12/17.

1. אנונימי.11

אנונימי.11 חבר חדש

לייקים:
    0
    אתה צודק במאה אחוז ... הרבה פעמים בעיקר בהתחלה עישנתי חומר מסריח ברמות קשות שעשה לי הנגואבריים מגעילים ולא צחוק יותר
    אבל בזמן האחרון אני מביא רק מהטובים ביותר גם אם זה עולה יותר כסף אבל שווה להשקיע
    בהתחלה הייתי מביא מסוחרים מגעילים שכנראה כל הירוק שלהם מרוסס

2. Lilo94kk

Lilo94kk חבר חדש

לייקים:
    1
    שלום לכולם! עישנתי גראס במשך 3 שנים רצופות! הגראס עזר לי להפסיק עם סמים אחרים והיה המועדף עליי.. העדפתי לעשן מאשר כל בילוי אחר .. וויתרתי על החיים שלי .. משפחה.. חברים.. בשביל לעשן גראס בסבבה העיקר שיעזבו אותי בשקט! שלא נדבר על כל שכל חודש שילמתי 3,000₪ ל20 גרם הייתי ממש חזירה מעשנת מהבוקר עד הערב.. אם הייתם רואים אותי לא הייתם מאמינים.. אני בחורה מהממת ביופייה . מדגמנת.. שלא מתאים לה לעשן בכמויות כאלה.. אבל הגראס עזר לי להשתיק מחשבות טורדניות ודברים שעברתי בחיים... הייתי מעשנת רפואי שלא לצורך.. חיפשתי סטלה חזקה.. בחצי שנה האחרונה הבנתי שדי! כמה אפשר לעשן! התמכרתי.. היום לאחר שבוע שהפסקתי לעשן הגוף שלי בטראומה.. ב3 ימים ראשונים הקאתי נוזל ירוק מעל 15-20 פעמים פך לפחות..פתאום קשה לי להיכנס לשירותים.. חליפי נהיה ריח למות! כנראה הגוף מנקה את עצמו..אני בוכה.. אני בדיכאון.. משהו מוזר עובר עליי שקשה לי להסביר במילים.. אין לי תאבון וירדתי 7 קילו.. ממשקל 49 ירדתי ל42.. אני בשוק ! לא יודעת מה לעשות.. לא צריכה עזרה של אף אחד.. אני חזקה ואסתדר.. רק מלחיץ אותי הקטע שאני לא מצליחה לאכול באופן תקין..

אווגאן אוהב/ת את זה.
  3. asaf1

asaf1 קנאביסט

לייקים:
    50
    ככה זה בהתחלה כשמפסיקים לעשן.
    אין תאבון כמו שצריך, והגוף והמוח מנסים להתרגל למצב החדש/ישן.
    וכשאני אומר המצב החדש/ישן, אני מתכוון מתרגל לעובדה שפתאום יש אנרגיות, והיפרקטיביות שהקנאביס דיכא.

אומנם אין קריזים ותלות פיזית.
    אבל הגוף והמוח רגילים לחיות את החיים דרך הקנאביס. ולכן אין לך תאבון.
    יעבור עוד כמה ימים.
    זה תהליך קצר.

4. DarkNet

DarkNet חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם.

יש פה קצת בילבול.
    אני אולי יכול להרגיע אתכם
    ומקווה שזה ישפר את מצבכם.

אני אקדים ואומר שאני לא ממליץ בשום אופן לנערים/נערות בני 15-23לצרוך קאנאביס.
    וגם זה במחלוקת

אוקיי ניגש לעניין,כמו שזה נראה הקאנאביס הוא רק טרייגר שפותח אצלכם פחדים,
    וידוע בתור מעורר חרדות.
    (נעשו מחקרים רפואיים)

אז אתם חווים מין תחושה של איבוד עשתונות.
    שהכל מוזר ולא מציאותי,שהכל נראה אחרת. אתם מרגישים באוויר ולא על הקרקע.
    אתם מרגישים שאתם עומדים להשתגע.
    התפישה לגבי החיים נהיית שונה פתאום.
    אתם חושבים שאתם הוזים דברים.

וזה פשוט גלגל אחד של פחד ואתם רק רוצים שזה יגמר כבר!!!
    שלא נדבר על הסבל שנעשה לגוף.

התקף חרדה נדיר מאד אצל נערים שמשתמשים בקאנאביס.

תופעות הלוואי שציינתם ושאני חידדתי מעלה מתרחשות בדיוק בהתקף חרדה(תעשו גוגל ותחקרו,יש גם כלים שיוכלו לעזור לכם להתמודד).
    התופעות המורגשות בגוף הן:
    סחרחורות,בחילות וכאבי בטן,קושי בנשימה,יובש נוראי בפה,דפיקות לב מואצות ובהתקפים חזקים גם הזיות(בהקשר לחווית השיגעון).
    הקאנאביס פשוט מגביר את החרדה.

אז בואו נפריד רגע אם זה וויד מרוסס או וויד חזק.ואיך מזהים וויד מרוסס? אולי זה וויד חזק?

אני גם לא יודע ולא חקרתי מה מרוסס ומה לא ואם כן מה ההשפעה?
    אין לי מושג.

מה שאני כן יכול להגיד ובוודאות זה שהיו מקרים(די רבים) שישבתי ועישנתי חומרים שהם לא מרוססים 100%(גם באמסטרדם). וחוויתי בדיוק את אותה הרגשה
    מה גם שהחברים שלי היו סבבה לחלוטין צוחקים נהנים נראים כמו חדשים קמים כמו מלכים הכל דבש אצלהם!

לכן לא כל כך נראה לי שזה וויד מרוסס זה נשמע כמו משהו שאתם פשוט לא יכולים להכיל.
    וזה בסדר גמור ונורמלי לחלוטין!
    אני לא בא לשפוט אתכם.

הכל נמצא בראש,חשוב לזכור זאת!
    אז אם אתם שוב נזכרים ומרגישים רע תזכרו שאלו רק פחדים וניתן להתמודד איתם.

מציין שוב שמי שחווה את אותם תחושות וזה דיבר אליו אני לא ממליץ להשתמש בקאנאביס.

לגבי תחושת הפאניקה שזה לא עובר ואתם מפחדים שהתחושה תחזור או שאתם חושבים שהגוף נכנס לטראומה(לא,הגוף לא נכנס לטראומה מוויד,וגם לא משנה כמות הצריכה) אתם פשוט מכנסים אותו לטראומה! אתם תמיד יכולים לשנות זאת!
    המלצה: לעבוד על עצמכם ולתעסק בעיקר,
    מהר מאד זה יחלוף.

עוד אציין שלא באתי נגד הקאנאביס ולא באתי בעד אני ניטרלי
    מי שזה עושה לו טוב שיחיי את חייו
    באתי במיוחד להזדהות עם אותם אלה שחוו והרגישו את תחושות האלו.
    מקווה שזה ישרת אתכם בדרך כלשהי.:)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!