1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הפקת זרעים

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י limbogabi, ‏12/5/16.

1. limbogabi

limbogabi חבר חדש

לייקים:
    0
    האם יש איזה מדריך על הנושא, אני מעוניין להפיק זרעים גם

2. Dani420

Dani420 קנאביסט

לייקים:
    89
    לא ממש צריך מדריך בשביל זה נראה לי.. פשוט צריך לגדל צמח אחד נקבי (או יותר) לצד צמח זכרי - השאר יקרה מעצמו

3. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    האמת היא שזה מורכב ממה שאתה חושב. אחרי שתעשה מה שאמרת יצאו לך מאות זרעים ככל הנראה.
    רובם ככולם דפוקים, עם שוני מפגר לגמרי בין זרע אחד לאחר.
    צריך לקחת כמה עשרות זרעים שיצאו, לגדל אותם כמה שבועות ולבדוק מי מהזרעים באמת מראה שוני רציני מכולם לטובה. לא נוצרו אצלו בעיות וכאילו הוא הכי טוב.
    למצוא נניח 5 זרעים דומיננטים מתוך 50 זרעים שגודלו בסה"כ (סתם מספרים שזרקתי)
    לקחת ייחורים מה-5 הצמחים הדומיננטים. בתקווה שאחד מהם זכר שירביע את כולם.
    ואז יש לך עוד זרעים..
    והפעם הזרעים האלה טיפ-טיפה יותר מבוססים...ממש טיפה. צריך המון השקעה והמון דורות בשביל לבסס זרעים..
    אבל בוא נדבר תכלס, אם תגדל נקבה וזכר ותנסה לגדל את הזרעים, יש סיכוי מאוד סביר שיצא לך משהו עם תכונות דומות להורים. ובלי שונות ניכרת...
    אבל בשביל להגיע לתוצאות של השבחה וכדומה זה באמת קשה מסתבר, אני הייתי בטוח שזה קל בעבר, ניסיתי וטעיתי.
    ועכשיו יש לי איזה 600 זרעים די דפוקים שמוציאים צמחים מוזרים בהחלט. לפעמים לטובה ולפעמים לא.

אני לא מומחה בנושא. אבל האמת היא אם אני לא טועה זה המקצוע של @אגרונום והוא יוכל לתת מידע יותר טוב.

inonabis אוהב/ת את זה.
  4. Dani420

Dani420 קנאביסט

לייקים:
    89
    הוא שאל על יצירה לא על השבחה.. אז זה מה שחשבתי שהוא רוצה לדעת.
    בכל מקרה אם יש לך 600 זרעים למה שדרות רוטשילד לא פורחות עדיין?!!?!?!?

5. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    די מפגר סתם ליצור זרעים. כי כנראה שהייבול שלהם (ברוב המקרים) לא יהיה כיף לעישון. יהיה בו משהו דפוק ומוזר כמעט תמיד, טעם, ריח, מראה, סטלה. לך תדע.
    זה בדיוק הסיבה למה לא משקיעים בזרעי קססה, אין לדעת מה יצא.

הזרעים האלה חלקם שבורים, חלקם לא נובטים. חלקם לוקח חודש לגדול ל-10 ס"מ.
    וחלקם גודלים 10 ס"מ בין לילה.. (טוב זאת הגזמה פרועה, אבל הם גודלים מהר מאוד)

האמת היא שאני שותל בכמויות בשכונה שלי. באיזור מרכז הארץ שיש בו די המון אנשים..
    בתקווה למצוא איזה צמח ייחודי שהצליח לגדול ונקח ממנו ייחור

אם אהיה ברוטשילד מבטיח שאשתול שם :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!