1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הצמח הזה עושה חיים קשים - נקודות על העלים

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י מושבניק, ‏11/5/15.

1. מושבניק

מושבניק קנאביסט

לייקים:
    25
    אהלן חברים, יש לי 2 נקבות שגדלות בחוץ בערך כשבועיים וחצי.
    לפני כמה ימים יצאתי החוצה וראיתי שיש עלייהן נקודות על העלים. האחת מזן אוטומטי ג'ק הרר והשניה רגיל מזן וונדרוומן.

פעם שעברה זרקתי צמח שגדל גידול חוץ בגלל הסיבות האלה, מישהו יודע מה גורם לזה?

https://www.anony.ws/image/DxSN
    https://www.anony.ws/image/DxSk

בבקשה עזרה לא באלי לזרוק אותם.. :(

2. DRFLOWER

DRFLOWER קנאביסט

לייקים:
    16
    למה אתה זורק צמחים בקלות רבה כל כך. נזק לצמח אין פירושו כישלון.
    אתה יודע כמה פעמים קרו לי נזקים(חלקם משמעותיים) בזמן הצמיחה? מזיקים, עודף דשן, חוסר דשן, מים, יובש מה שרק תרצה.
    הדרך לנצח את התקלות האלה היא ארוכה ומייגעת, אבל רק ככה לומדים בסוף איך לגדל כמו שצריך.
    אסור לך לגדל בתחושה שהצמח שלך צריך להיראות כמו צמחים שאתה רואה ביוטיוב או בפורומים. אלה שאתה רואה הם אלה שהצליחו. בדרך לשם היו הרבה כשלונות
    צמח יודע להשתקם, ולחזור לעצמו, אז תשקיע, תרפא אותו אם אפשר, תטפל בבעיה, ואל תזרוק צמח טוב רק כי הוא חולה.
    לא כל פעם שיש לילד חום זורקים אותו ועושים ילד חדש, אחרת היינו סין.
    בהצלחה

3. DRFLOWER

DRFLOWER קנאביסט

לייקים:
    16
    עכשיו הצלחתי רק לראות את התמונה, זה נראה כמו עודף דשן בקרקע. יכול להיות שהקרקע מדושנת מדי בשביל הצמח הצעיר הזה.
    או שייתכן וקיבל מכת חום קלה. בכל מקרה הוא צעיר ועוד יתאושש.
    תפחית בדישון ותדאג לסביבה נעימה לצמח הוא מהר מאד יחזור לעצמו.

4. מושבניק

מושבניק קנאביסט

לייקים:
    25
    חחח תודה על העידוד אחי, מוזר לי הקטע של הדשן כי יש לי 2 צמחים שאני קוצר בע"ה עוד שבועיים ונראים מליון דולר ועברו את אותו תהליך רק בתוך הבית. עם אותו דישון והכל. אני אנסה לעשות שטיפה לצמח מהדשנים ולתת לו לגדול. ולרסס בספריי מזיקים שהבאתי מהידרו שופ. איך זה שהגדילה בבית לא עשתה צרות מבחינת דשן והם קיבלו אותו מינון בידיוק? וזה בדיוק אותם זנים גם..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!