1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הצמח נראה יחסית בסדר אבל צומח נורא לאט - כמה שאלות

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י חתול_ים, ‏20/9/16.

1. חתול_ים

חתול_ים חבר חדש

לייקים:
    2
    הזן הוא JECK HERER אוטמוט וגם BLUEBERRY אוטו' שניהם זזים בקצב נורא לאט,
    עברו 9 ימים ובג'ק רק עכשיו יצא זוג נוסף כאילו הזוג השלישי יצא והגבעול גבוה ורזה(הוצאתי אותם לבחוץ לאיזור מוצל) אולי זה כי הם עדין בכוס קרטון... הפחד להעביר זאת הבעיה
    עכשיו השאלות שלי הן כאלה
    האם כדאי שישארו באיזור המוצל או לשים אותם באיזור שמשי? פעם קודמת שהוא היה תחת השמש הוא פשוט מת לי תוך כמה שעות (זה היה באוגוסט)
    והשאלה הכי חשובה איך אני מעביר אותם לאדנית גדולה יותר בלי שיתפרק?? הבנתי שזה צריך להיות לח אבל משום מה אני לא יודע לבדוק אם בפנים האדמה לחה כי זה ממש קטן ולהכניס אצבע יפרק את כל הצמח..ב
    זה כרגע בכוס חמה לשתיה חד פעמית שתיהם
    בקיצור אז מה עושים ? תודה לעוזרים

2. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    שהם בכוסית הקטנה אל תשים אותם בשמש יותר משעה

מה הבעיה להעביר? הכנת כבר עציץ סופי? תעביר אותם...

ואתה לא צריך לדחוף אצבע לכוסית מה זה נראה לך... פשוט תעביר!

ואחרי שהעברת תחשוף אותם לשמש בהדרגה

3. גאנג'ה ישראל

גאנג'ה ישראל קנאביסט

לייקים:
    27
    הבנתי מה הכוונה שלך בלהעביר- אין לי נסיון בכוסות פלסטיק אבל אני גנן. תדאג שהאדמה תהיה לחה כולה שהשורשים יתפסו שם טוב ושיהיה חור ב למטה של הכוס. ואז תשים את היד שלך על הכוס ככה שהצמח יעבור בין האצבעות והיד תחסה את האדמה ואז תהפוך את הכוס לתוך היד תסיר את הכוס בקלות ושים בעציץ המיועד (תדאג לבור מתאים כבר לפני שיהיה בגודל של גובה הכוסה פלוס מינוס). מקווה שהצלחתי להסביר כמו שצריך ועזרתי...

4. חתול_ים

חתול_ים חבר חדש

לייקים:
    2
    אה סבבה נשמעת שיטה טובה, לפני כן מה שחשבתי לעשות זה פשוט לגזור את הכוס ושתישאר פשוט הצורה וניסיתי את זה בסתם אדמה עם כוס והכל פשוט התפרק!
    אתה חושב שבשיטה שלך זה לא אמור להתפרק?

5. grower420

grower420 קנאביסט

לייקים:
    104
    אני תמיד גוזר את הכוסות קרטון זה בסדר גמור אם אתה ממש מפחד ולא מנוסה בהעברה תדחס את האדמה של הכוס ואז תחתוך. רק בשביל להעביר נקודה זה לא מהלך מומלץ ואל תיישם אותו בהעברה נגיד מכלי 5 ליטר ל20 ליטר. וגם זה רק עד שתשתפשף ויהיה לך יותר ביטחון בהעברה.

6. גאנג'ה ישראל

גאנג'ה ישראל קנאביסט

לייקים:
    27
    יש אפשרות לחתוך את רצפת הכוס להשאיר את הרצפה מחוברת בעזרת היד להניח את הכוס בבור ואז להוציא את הרצפה ולאט לאט להפשיט את הכוס איך שנוח

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!