1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הקאתי בפעם השנייה אתמול

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י MrT, ‏7/6/14.

1. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    חבר של חבר הביא זן כל שהו של תיקון עולם הוא אמר שזה של חולים סופניים (מבחינת הזן אם אני לא טועה)
    עישנתי ראש אחד מסכן (אני ממש ממש ממש חלש בזה) וזה עלה ורק עלה! עד שחטפתי בחילה מהסחרחורות והקאתי איזה 3 פעמים את כל הקיבה.
    אחרי שעה ככה כבר יכולתי ללכת ובהליכה לכיוון הבית הסאטלה ירדה ורק אז הייתה לי סאטלה כיפית
    מישהו יודע מה עלי לעשות לפעמים הבאות? זה הפעם השנייה שזה קורה לי יש מצב שזה היה יותר מידי חזק בשבילי?

2. פישי

פישי חבר חדש

לייקים:
    1
    זה קורה למעשנים מתחילים שמעשנים יותר מידי ממה שהם צריכים, או זן חזק מידי.
    תנסה או לעשן זנים אחרים חלשים יותר, ורק לאחר שהתרגלת לעבור לזנים חזקים יותר, או לעשן מעט ממש.
    גם באנג עושה השפעה הרבה יותר חזקה כי זאת שאיפה גדולה בבת אחת. תעשן בג'וינט כמות קטנה יותר, אם תצטרך תעשן עוד.

3. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    או לעשן זן חזק אבל לערבב אותו עם הרבה טבק?
    החבר של החבר אמר שזה שפיץ קטן שלא אמור להשפיע ממש למרות שזה היה נראה הרבה בראש
    הם עישנו איזה 3-4 ראשים של זה ולא הקיאו

4. פישי

פישי חבר חדש

לייקים:
    1
    כי הם כנראה מנוסים יותר
    לעשן כמות קטנה יותר של החומר. אם אתה מעשן בג'וינט אז לערבב עם הרבה פארש, אני אישית מעדיף שלא טבק כי זה לא בריא ועושה לי בחילה.

5. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אין לי בעיה גם לעשן כמות ממש קטנה במבחנה עם רשת, תודה רבה לך על העזרה אני את הפדיחות שלי עשיתי אתמול בפעם השנייה :p

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!