1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הקאתי פעם ראשונה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י or112233, ‏1/5/14.

1. or112233

or112233 חבר חדש

לייקים:
    0
    פעם ראשונה שאני מעשן חום רציני (עישנתי כמה פעמים חום אבל רק כמה שאכטות פה ושם)
    לרוב אני עושה ירוק אבל החלטתי לגוון, גילגלתי , ועישנתי 3\4 גוינט.
    זה בא אלי במכה.. המכה הכי חזקה שקיבלתי בחיים. לא הקאתי בחיים מירוק... היה קצת בחילות אבל שעברו אחרי 10 דקות כאן היו לי 40 דקות בחילה קשה ואז עוד הקאתי את כל הקיבה (מהחום).
    אחרי שהקאתי הרגשתי טוב מצויין עם הרגשה סבבה.
    זה שהקאתי זה אומר שהחומר גרוע? או שזה בגלל שזה חום? לא היה הכי נעים כל בחילות האלה.. בכללי ההרגשה הייתה ממש חזקה..

2. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    בגלל החוזק גם לי קרה רק יותר גרוע, 4 פעמים הקאתי את כל הקיבה וההשפעה הייתה איזה 5 שעות

3. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    מסקנה: תמיד תתחשב בכמות שטובה לך, גם יותר מדי לא טוב :)

4. ganjaman

ganjaman חבר חדש

לייקים:
    1
    אל תעשן יותר מדי על בטן מלאה.. הגוף שלך מאוד מתאמץ לעכל ארוכה דשנה במשך שעות בלי שאתה מרגיש.. אם אתה מסטול מדי אתה משבש את התהליך וזה גורן לך להוציא את זה. תשתדל לא לאכול לפני ישיבות או לאכול בקטנה ולעשן בקטנה.

5. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    מה היה קורה אם כל פעם שמישהו היה מקיא מאלכוהול היה פותח על זה דיון...
    קיצר אחי הכל טוב קורה פעם הבאה דע את גבולותיך קיבלת בטח סטלה לפרצוף שסובבה לך תמוח וזה גרם לך לרצות להקיא..

6. ג'וני נוקסויל

ג'וני נוקסויל חבר חדש

לייקים:
    0
    אני פעם הפלתי ראש בשאכטה וזה היה ממש כבד עליי כי הפלתי כבר שהייתי מסטול והשתעלתי את החיים שלי אחי ואז הקאתי איזה שפריץ קטן
    אני חושב שהקאתי בגלל שהתשעלתי ממש חזק והייתי פשוט מסטול מהתחת גם בנוסף ככה שהגוף שלי הקיא כדי לתת לי תחושה אחרת לחשוב עליה (קיא במקום כואב בגרון מרוב שיעול) או משהו

7. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    וגם כדי לשמור מקום למאנץ :rolleyes:

אני יודע שקיבלתי בחילה בפעמים הראשונות בגלל הערבוב עם טבק, כי לא הייתי מעשן סיגריות באותה תקופה...
    בחיים לא הייתה לי בחילה מגאנג'ה, במקרה הכי גרוע זה סחרחורת כזאת שאני חייב לשבת או לשכב, משהו כמו לחץ דם נמוך או משהו כזה

8. MrGreen

MrGreen חבר חדש

לייקים:
    22
    קורה........

9. mitmitice1

mitmitice1 קנאביסט

לייקים:
    0
    גם לי קרה, נראה בגלל שהחשיש בא מזוהם מהדילר

10. Vikxd

Vikxd חבר חדש

לייקים:
    0
    לא הפעם הראשונה אבל קורה לי אחרי ראש בגלל הבררה מהכשיר הלווורה בגלל הטעם החזק מקיאה את הנשמה ויש לי הרגל מטומטם לגמור חצי גליל נייר אחרי כל דפיקה מה לעזעזל לעשות עם זה???

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!