1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הקיא לאחר עישון

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י tor_user, ‏21/11/14.

1. tor_user

tor_user חבר חדש

לייקים:
    0
    עשינו ישיבה ולאחריה הוא הקיא כמויות מטורפות
    אפשר ללכת לבית חולים בלי לחשוש לכלא? הוא חייל
    הוא הקיא כמות שהיינו הולכים לבית חולים ללא העישון

בכלל, יכול להיות שהעישון גרם לזה? אף אחד אחר לא הרגיש רע אבל עוד אחד הקיא טיפה אחרי שראה את הראשון ואין בניהם שום דבר משותף במהלך האוכל של היום

2. stonedsurfer

stonedsurfer חבר חדש

לייקים:
    1
    כן זה קצת מתסבך אבל הוא יהיה בסדר... שירגע.. ישתה קצת מים והכל יעבור

3. AK47

AK47 קנאביסט

לייקים:
    3
    מה עישנתם?

4. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    נוו.. בטח עוד ילדים שעישנו הידרו מגעיל שפיצצו אותו בדשנים כימים ללא הבחנה!

מתיי תבינו שרק אנשים שלמדו אגרונומיה מסוגלים להוציא תוצר בגידול הידרו ללא תופעות לוואי חמורות.
    עזבו את זה שלאט לאט גם באמסטרדם מתחילים להבין שההידרו הזה רק עושה נזק יותר מאשר הוא תורם, הרי רק בגלל המסחריות הסוחרים שם מגדלים בהידרו בכל זאת מקבלים איזה 300 גרם יותר לעציץ.

לא לשכוח שכל הרפואי בעולם חייב לגדול בשיטה אורגנית ולא הידרופונית, אחרי הכול הם דוגלים בקנאביס בריא שלא יעשה כל מיני תופעות לוואי לחולים.

http://uploads.neatorama.com/images/posts/226/71/71226/1397696866-0.jpg
    הנה כימיכל בצורה של קריסטל מת שהסתנן לתוך הפרח.

רק לפני שבועיים עישנתי הידרו של איזה מגדל ביתי, מה אני אגיד.. אחרי 4 פאפים חשבתי שאני מתפחלץ! הלב שלי התחיל לדפוק בצורה מפחידה, התחושה של החשמל והקצרים שקיבלתי במוח לא היו נעימים במיוחד, מה שגם בקושי הרגשתי אופוריה וריחוף שזה לדעתי האפקט הכי הכי חשוב בגראס! ולפני יומיים חבר הביא לי איזה פרח קטן רפואי אורגני של טבע אדיר, ופשוט אין מה בכלל להתחיל להשוות האופוריה והאושר שהרגשתי אחרי 4 פאפים מאותו פרח אי אפשר להסביר במילים.

#4 LarryOG, ‏21/11/14
    נערך לאחרונה ב: ‏21/11/14
  5. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    בבית חולים לא יעשו כלום, אני לא רופא ולא איבחנתי את חבר שלך אם הוא צריך טיפול או לא אבל אם הייתי צריך לנחש אז הייתי אומר שחבר שלך יהיה בסדר ופשוט להזהר לא להפיל יותר מדי ראשים ולא לעשן עם הרבה מדי פארש ואם עישנתם מספיק ונשאר עוד בקססה תשאירו ליום שלמחרת או שחכו שהסטלה תרד...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!