1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הקנאביס הרפואי אחרי הרפורמה לא משפיע בכלל.

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י אבו ג'וינט, ‏1/1/21.

1. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    אין קנאביס רפואי בארץ. היה עד הרפורמה. עכשיו אני לא מוצא זן אחד שישפיע עלי. ההקרנות האלה הורסות את הטרפינים הטבעיים של הצמח. עכשיו אני משלם 1800 שקל לחודש על מוצר שאינו משפיע בכלל. בחול קוראים לקנאביס הישראלי kill joy הורג שימחה.

2. al101

al101 חבר חדש

לייקים:
    0
    הי!

שמעתי שיש לא מעט שהחומר באמת לא משפיע עליהם לאחרונה, ואתה לא היחיד. האמת שאני לא חווה את התופעה הזו, מאחר ואני עושה שימוש בשמן, ואולי זה נספג אחרת. כדאי לנסות לעבור לשימוש בשמן CBD 24%, בעל ריכוז יחיסת גבוה של הצמח, בטוח לשימוש ואצלי הוא גם עושה את העבודה.

בהצלחה!

3. עמיר ב

עמיר ב חבר חדש

לייקים:
    1
  4. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    cbd זה החומר הרפאי הוא לא עושה סטלה.
    מאיזה בחינה הוא חזק.
    יש לי t1 c28 ולא מרגישים כלום

אבו ג'וינט אוהב/ת את זה.
  5. עמיר ב

עמיר ב חבר חדש

לייקים:
    1
    הוא חזק באופן ההשפעה הטיפולית שלו ומסייע לי עם בעיות שינה וחרדה. בעבר צרכתי תפרחת CBD עם אחוז גבוה של THC והרגשתי סטלה שהחריפה את החרדות שלי. בשמן CBD הנוכחי אחוז ה-THC הוא מזערי ועומד על 0.2% ומשמש בשביל אפקט הפמליה אבל אני לא חווה סטלה מה-CBD

לוקו 2 אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!