1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הקנאביס והנפש

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י אביגייל, ‏23/4/17.

1. אביגייל

אביגייל חבר חדש

לייקים:
    0
    היי, אני תלמידת י"ב. עוד מכיתה ח' אני לוקחת פרוזק- כדורים פסיכאטרים נוגדי דיכאון. כיום אני עומדת על כדור וחצי ביום.
    תמיד היו לי הרבה בעיות בבית והמצב הכלכלי והאישי לא משהו... בחופש הגדול האחרון עברתי לראשונה התקף חרדה. מאז היו לי עוד רבים, שהנורא מכולם היה בסילבסטר- תחת השפעה של חום וירוק. זו היתה הפעם השנייה שלקחתי בחיי- מאז לקחתי עוד הרבה. היו לי הזיות מטורפות, רעידות לא רצוניות בגוף וכו'. ראיתי פרצופים מתחלפים הרגשתי שרודפים אחריי. ואני לא אתפלא אם היה שם גם נייס גיא.. אבל מעבר להזיות שהיו לי, אפשר לומר שהייתי בסיוט ממש. הרגשתי שאני נמצאת בטריפ רע ומסוייט בכל מיני עולמות בכל מיני מימדים. זה שהייתי איתו ולקח פי 3 יותר ממני לא היה בהזויות , אבל הוא בכלל המורעל שבחבר'ה.. הטעות שלי היתה שנלחצתי ונלחמתי בסטלה הרגשתי שמשהו לא בסדר איתי ואמרתי לעצמי: "מתי זה יעבור כבר?! אני עומדת להשתגע....". הייתי במלחמה מול עצמי והייתי בחרדה מטורפת. מאז עישנתי עוד כמה פעמים .. בפעמים הבאות ניסיתי לא להילחם בזה וזה עזר לי. קצת אכלתי סרטים בהתחלה אבל אחר כך נהנתי מהסטלה. אפשר לומר שאני מתגעגעת לכיף שבדבר. (מה שלא היה לי בחוויה של הסילבסטר). עם זאת אני מפחדת בגלל המצב הנפשי שלי.. הפסיכאטר שלי בכלל לא נגד השימוש. הוא גם לא אמר שהוא בעד, אבל בכל זאת..
    בכל אופן, קראתי קצת באינרנט ויש פסיכאטר שמפרסם באתר שלו מאמרים בנושא..
    כך הוא כותב: "לרוב תחושות אלו ( חרדה ופאנקיה) יחלפו אצל מרבית האנשים במהלך של מספר שעות עד יממה מרגע ההתנסות, אולם ישנם אנשים אשר תחושה זאת לא תחלוף."- מה שקרה לי, כי אחרי שהייתי מסטולה היו לי ימים של חרדות כמו שהיו לי בסטלה עצמה ואיפילו שלא הייתי תחת השפעה..
    "הסמים לא בהכרח יגרמו לחרדות דיכאון או מחלת נפש אבל בהחלט סמים יזרזו או יעוררו את הגעתם.."
    יכול להיות שהשימוש יעורר אצלי מחלת נפש כמו סכיזופרניה? (שאני אהיה חרדתית ואהיה בהזיות גם לא תחת השפעת הסם)?
    קישור למאמר: http://www.anxiety.org.il/44

אם יש פה כאלה שנוטלים כדורים וגם מעשנים יחד אני אשמח שתכתבו. מצאתי הרבה מאמרים שהשימוש בוויד ובכדורים יחד זה ממש לא מומלץ. ואילו הפסיכאטר שלי אומר שממש אין קשר...
    אם יש כאלה שעישנו וזה עשה להם חרדות באיזשהו אופן.. אשמח אם תכתבו ותספרו קצת..

תודה

#1 אביגייל, ‏23/4/17
    נערך לאחרונה ב: ‏23/4/17
  2. דוררר

דוררר קנאביסט

לייקים:
    27
    תשמעי יש בזה יכולת להגביר את התחושות אבל בגלל זה רצוי שתישתמשי לדעתי באינדיקה שהשפעה הפסיכואקטיבית לא כול כך קיימת בה וזה יותר cbd מאשר thc .
    הcbd הוא משרה בך סוג של הרמוניה רגיעה שלווה לגוף . את יכולה להתנסות בזנים של הכלאות של סאטיבה ואינדיקה שהאינדיקה יותר דומננטית ועדין תרגישי מעט את הפסיכו אקטיבות

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!