1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

השגתי קצת ירוק...

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י deleted4, ‏9/6/14.

1. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    אני מעשן נקי, ואני די מבין את הבחור.

2. PerfectStranger

PerfectStranger חבר חדש

לייקים:
    0
    גם אני הרגשתי ככה כשעישנתי רפואי נקי..

3. ג'וני נוקסויל

ג'וני נוקסויל חבר חדש

לייקים:
    0
    כעיקרון אני פשוט מרגיש כיף.. כאילו כל פעולה שאני עושה היא הרבה יותר כיפית לבצע אותה ועושה אותה עם חיוך על הפרצוף.. כמובן יש גם השפעות על הריכוז והכל..
    ה"חפצים רוטטים" הזה שתיארת, אני מרגיש משהו דומה לא יודע אם התכוונת לזה. כעיקרון כשאני מסטול אז כשאני יותר חושב ופחות מתרכז בעולם (פחות מדבר עם חברים שלי ויותר יושב וחושב על דברים) אז מתחילות לי כל ההשפעות הפסיכדליות האלה שתיארת, כאילו הם תמיד שם אבל רק שאני חושב ומתרכז על משהו אז הם יותר דומיננטיות.. אז שם למשל אני מרגיש את ה"חפצים רוטטים", זה לא רוטט אבל נגיד אני שם את הרגל על איזה משהו או שהראש שלי נשען על הספה, אני פשוט ממש מרגיש את הספה ויש איזה רטט כזה.. זה עניין של מגע כעיקרון...
    אבל זה שטויות אחי

כעיקרון אחלה כמות אחי והמחיר סבבה, יכולת להביא ביותר זול אבל לא קריטי

4. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    פעם קראתי ברשת משפט די נחמד: לצרוך קנאביס זה כמו ללחוץ על כפתור ה-HD בשלט של החיים. או משהו כזה.. :p

5. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    אולי פשוט יש לי נקודת מבט אחרת לתופעות שאתם מתארים. דברים כן נראים ומרגישים שונה אבל מפה ועד ראיית hd? חפצים רוטטים? שמיעה חזקה יותר? תעשו חומרים פסיכדליים ותבינו מה זה התופעות האלה באמת...

6. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    גם לק הדבר הזה, ובמיקרים שאני מעשן יותר מידי גם בחילות והקאות בגלל שאני תת משקל וגם לא מעשן הרבה אז כמות קטנה גם עושה לי סאטלה חזקה (2 ראשים וחצי מבאנג של חשיש)

7. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    אני בכח מנסה להתמקד בהשפעות האלה כמה שיותר חזק! מלא אנשים אומרים לי תנסה להתעלם מהסטלה ולעשות דברים אבל כל הכיף זה לשים לב לאיך שהמציאות משתנה שאתה בסטלה.
    למה בכלל להתעלם מי זה? כאילו בשביל מה מעשנים כדיי לקבל סטלה ואז להתעלם ממנה חחחחחח... !?

אם אני לא חושב על זה ומתמקד על זה אז קצת קשה לי להבחין בזה, אבל אני עדיין מרגיש את זה.

mrkush גם שאתה מעשן מזן שהוא סאטיבה דומיננטית עם 25% THC אתה לא מרגיש שהמוזיקה חזקה?
    תשמע אחי זה מוזרר... זה דבר שמרגישים 100% כמעט בכל סטלה השמיעה מתחדדת ונהפכת גם לנעימה וגם לחזקה יותר.

אני לא אשכח שיצאתי לרחוב, ילדה שהייתה איזה 10 מטר ממני פתחה איזה שקית של ביסלי... הרגשתי כאילו היא פתחה את השקית סנטימטר מהאוזן שלי.
    הרעש של השקית המפוצצת היה כל כך חד מורש וחזק!

תיראה את הסבא הזה בכתבה הזאת... "הרעש נשמע פתאום חזק יותר. אפשר פשוט לומר שאני שומע טוב יותר"
    http://www.xn--4dbcyzi5a.com/2014/05/צפו-סבא-מעשן-מריחואנה-בפעם-הראשונה/

אני שוב חושב אח שלי שפיתחת כנראה סיבולת גדולה מידיי, תנסה להפסיק איזה חודש ככה, ואז לנסות ליפול על רפואי.

8. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    הרעש לא נהיה חזק פשוט אתה מתרכז בוא יותר

9. PerfectStranger

PerfectStranger חבר חדש

לייקים:
    0
    זה מוזר שאתם לא מרגישים כמונו האמת אני גם תת משקל אולי בגלל זה משפיע החומר יותר...
    אין כמו לצאת לטבע לעשן ושומעים את הציפורים ממש ממש חזק את הרוח את הכל מרגישים ממש מתחברים לטבע.
    פעם ראשונה שעישנתי רפואי אני זוכר היה כלכך מסטול שתמיד שהיתי סוגר את העניים הייתי מתחיל לראות מלא מלא תמונות מהעבר ופתאום התחלתי להיזכר בדברים ממש ממש ישנים ששכחתי וזה שינה אותי לטובה..
    וזה היה כשהייתי בחדר שכבתי במיטה והתחלתי לשמוע את המכוניות והאנשים מבחוץ כאילו הם בחדר שלי זה שיגע אותי אז לקחתי אוזנייות ושמתי מוזיקה ופתאום נכנסתי לעולם אחר... זה היה כשהייתי חולה (בעיות כבד) הייתי יותר מחודש בבית עם כאבים בקושי הייתי יוצא מהמיטה והייתי בדיכאון כבד... אני בחיים לא אשכח את הרגע הזה פעם ראשונה חייכתי ולא הרגשתי את הכאבים ובאמת הרגשתי שהכל יעבור ויהיה בסדר ואחרי שבוע כבר הבראתי!
    עד עכשיו אני נלחם כדי לקבל אישור רפואי לפני שיגיע ההתקף הבא!

10. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4

שורה תחתונה - כל אחד אינווידואלי עם ההשפעות של המריחואנה . אף פעם זה לא תהיה השפעה זהה על כולם . יש כאלו שיחוו את זה יותר ויש כאלה שפחות .
    המלצה שלי מי שרוצה לחזק את ההשפעה מהירוק שיאכל לפני זה מנגו :)

באופן רגיל, השפעת ה-THC על המוח מתחילה כ-7 שניות בערך לאחר העישון, אך כאשר אוכלים מנגו כשעה לפני העישון, זמן תחילת ההשפעה יורד בחצי ויותר וכמו-כן, ההשפעה הפסיכואקטיבית מתגברת ונמשכת פי 2 יותר.

ראו עוד: http://www.xn--4dbcyzi5a.com/2012/07/הידעת-אכילת-מנגו-משפרת-ומאריכה-את-השפע/#ixzz34KDup38f
    מגזין קנאביס

11. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    עזבו אותםכ יש הבדל שמיים וארץ בין ירוק רגיל שגדל בגידול ביתי, ולבין קנאביס רפואי.

אני כבר רק מלהסתכל על הרפחים עצמם יכול להגיד לכם אם מדובר בקנאביס רפואי או בקנאביס שגדל בגידול ביתי.

הפרחים של הרפואי מרגישים תמיד ממש קשים ומרוכזים, הם בדרך כלל יותר קטנים כאילו ריכזו אותם בצורה חזקה יותר, יש להם צבע יותר צהוב קצת, והם בעל ריח ממש חזק!
    ירוק שגדל בגידול ביתי תמיד יראה פרח יותר חלש כזה שמתפורר דיי מהר, תמיד הוא יהיה יותר גמיש קצת, והצבע יהיה יותר ירוק מאשר צהוב.

מספיק כדיי להסתכל על התמונות האלה של קנאביס רפואי סופר איכותי... ואז להתסכל על הירוק שלי שגדל בגידול ביתי, זה פשוט לא אותו דבר! וככה גם בהרגשה זה מרגיש.
    http://doctorsonly.co.il/wp-content/uploads/2013/03/Medical-Marijuana-in-prescription-bottle.jpg
    http://www.welovetheherb.com/wp-content/uploads/2014/01/colorado-washington-law.jpg

12. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    שמע מישהו שמעשן שתי גרם בחודש וחצי, בטח שאם הוא יקח שאכטה ממש איכותי אז הוא בטריפים.. מה נראה לך...
    וגם כשאני מעשן הרבה ירק אז אני רואה הכל בhd ( למרות שאני בטוח שהסטלות פשוט מוציאות לי שאריות של אסיד מהגוף :p )

13. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    תודה על העצה אחי אבל הסיבה שאני לא קונה רפואי זה כי יש דברים הרבה יותר טובים מזה... מצטער אני רואה הבדל ענק בין לשמוע דברים כי אתה מרוכז בהם יותר לבין לשמוע חזק יותר כמו בסמים אחרים. כנל לשים לב לדברים לעומת לראות אותם בצורה חדה יותר כמו עם סמים אחרים

14. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    חחח בשבוע אחרי ווייט קריסטל טוב תמיד יש hd שעושים קראשים וההרגשה הזאת של חשמל שנשאר בגוף חח

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!