1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

השלכות פיזיולוגיות של LSD

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י Vincent, ‏1/3/21.

1. Vincent

Vincent חבר חדש

לייקים:
    0
    לאחר שתי התנסויות עם LSD (או מה שמתיימר להיות, קראתי את הדיונים) זה משפיע עלי פיזולוגית ממש רע - הרגשה שקצת קשה להסביר אותה, כאילו מערכת העצבים בקריסה. אני מרגיש את השרירים בכל הגוף רופפים ורועדים. ממש בכל הגוף, מכפות הרגליים ועד לפה (לא נעילת לסת. כאילו הפה מתעוות ואני מתקשה לשלוט בו). זה הולך ומחמיר ככל שהשעות חולפות, וקשה במיוחד אחרי ששהפעות הפסיכדליות חולפות. זה עדיין לא עובר לגמרי אפילו אחרי 12 שעות. בשעות האחרונות גם הרגשתי את החלק השמאלי של הפנים רדום, כמו אחרי הרדמה אצל רופא שיניים (מדגיש שזה היה ממש בשעות האחרונות ובכל מקרה לקרטון לא היה טעם מר או טעם בכלל). בנוסף לזה גם הראיה נהיית ממש מטושטשת והשמיעה אטומה ומעיקה ככל שהשעות חולפות

מישהו פעם נתקל בדבר כזה? יודע מה אפשר לעשות?
    בעבר התנסיתי רק עם פטריות, וגם במינון גבוה לא היה שום דבר שדומה לזה. זה גרם לי לתחושת קור וחולשה, אבל שום דבר שמתקרב להרגשה האיומה הזו

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!