1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

השפעת קנאביס לא אותו הדבר לאחר צריכת פטריות

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י שפונגלון, ‏24/12/16.

1. שפונגלון

שפונגלון חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן חבר'ה.
    לפני מספר חודשים קפצתי לביקור בהולנד, יצא לי להתנסות שם בפטריות לראשונה.
    לאחר צריכת הפטריות התגובה שלי לקנאביס השתנתה, נהייתה הרבה יותר חלשה, בקושי משפיעה ואותה הכמות שצרכתי בדרך כלל לא מביאה אותי כלל לנקודה שאליה הייתי מגיע.
    החלפתי זנים ושיטות עישון, אני פשוט בקושי מגיב.

לאחר רפרוף בגוגל הבנתי שהתופעה ההפוכה מתרחשת לעתים, שלאחר צריכת פטריות או LSD עישון קנאביס מחזיר אנשים לחלקים מהטריפ שהם חוו, וההשפעה חזקה ביותר.

מישהו מכיר את התופעה? או יודע מה עלי לעשות כדי לחזור למצב הקודם?
    אני שוקל להפסיק לעשן לחודשיים-שלוש, אולי הסיבולת תרד וזה ישנה משהו.
    תודה.

2. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    נראה לי שאתה צריך לעשות הפסקת עישון. תנסה לשבוע שבועיים הפסקה, אחרי זה תרגיש שההשפעה חזרה להיות "כמו" פעם..

Umus אוהב/ת את זה.
  3. Mushi Mushi

Mushi Mushi קנאביסט

לייקים:
    24
    זה אכן קורה
    לפעמים שאני אוכל סטלות קשות אני מרגיש מנותק וכאילו חלק מהמאפיינים שהיו לי בדלקה אני מרגיש אותם בסטלה
    לא יודע להסביר את זה בדיוק אבל אכן יש השפעה

4. צחי

צחי קנאביסט

לייקים:
    156
    תנסה לעשות הפסקה, כמה שיותר זמן, עדיף.

אצלי זה הפוך, אחרי שימוש בפסיכדליים חוויות העישון שלי השתנו, לא טריפים באמת, אבל כל מיני פלאשבקים והרגשות פסיכדליות.

5. Abysm

Abysm חבר חדש

לייקים:
    8
    תפסיק לעשן שבוע - 10 ימים תראה איזה סטלה תהיה לך מזכיר לי גם ת'ביקור שלי באמסטרדם חחחח שבוע אחד, 50 גרם אני ועוד חבר ו3 ימים אחרונים פטריות

6. bali shag

bali shag חבר חדש

לייקים:
    0
    איך מתארגנים על 50 גרם באמסטרדם? צריך כל פעם לקנות 5 גרם או שיש מצב להתארגן על כמות. אני נוסע לחודש ולא אוהב לעשן במקום ציבורי ולא רוצה לצאת מהדירה כמה שפחות ולא לצאת בכלל מסטול אז אם משהו יודע? אני מאורגן מבחינת אייר בי אנד בי לדירה אבל רוצה להתארגן באמסטרדם לכמות שתספיק לי 30-50 גרם לשהיה של חודש בעיר שדה שיש בה רק 4-5 קופי שופ ואני מעוניין כמה שפחות להסותבב ולעשות דברים תיירותיים.

7. פטריה צבעונית

פטריה צבעונית קנאביסט

לייקים:
    34
    גם אצלי זה קורה חווית הפלאשבק מהטריפ שהיה לי עם עם פטריות מקסיקניות לפני שלושה חודשים...במיוחד כשאני שם את השירים ששמעתי תוך כדי הטריפ שמאז אני שומע אותם בתדירות גבוהה. במיוחד כשאני מסטול.

זה מאין היזכרות יותר עמוקה ורחבה בטריפ..... אני מלא התרגשות כשזה קורה...

אם הטריפ היה רע אני מניח שהייתי צריך הפסקה מהקנאביס...

בקשר למה שרשמת, פשוט תעשה הפסקה לזמן מה ותן לגוף להתנקות ולהיטהר יותר ואז תחזור...

8. Abysm

Abysm חבר חדש

לייקים:
    8
    יש לך איזה 200 קופי שופס, תעשה טיול קנה שם 2 פה 1 יש לך מגוון זנים תעשה סיבוב שים בבית צא שוב יש לך חודש, אתה לא תבין כמה זה נורמלי ואף אחד לא שופט שם תהיה רגוע אל תפריע לאף אחד ואף אחד לא יפריע לך, אנשים מסתובבים דלוקים מפטריות בכל אמסטרדם חחחחחחחחח

canna420 אוהב/ת את זה.
  9. Abysm

Abysm חבר חדש

לייקים:
    8
    המקסיקניות זה הצחוק אבל זה לא פסיכדלי ממש

10. פטריה צבעונית

פטריה צבעונית קנאביסט

לייקים:
    34
    איכשהו הצלחתי להניח את ידי באחת מחנויות הסמרטשופ על פטריות מקסיקניות( זה מה שהמוכר בחנות אמר) ולא על הטראפלים של מקסיקנה.. קניתי חבילה של 2 וחצי גרם פטריות יבשות שכמו המקסיקנה לא גורם לאפקטים וויזואלים, אולי ממש בקטנה אבל זאת הייתי חוויה אינטנסיבית בטירוף והפטריות ממש הרגו לי את האגו.. קראתי שהפטריות המקסיקניות משחקות עם המצב המנטלי יותר.. לא ברור לי מה ההבדל בין פטריות מקסיקניות ואם יש כל מיני סוגים שלהן לבין הטראפלים של מקסיקנה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!