1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

השקיה בגידול חוץ מהמים של הכיור במטבח....

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Anna, ‏13/4/16.

1. Anna

Anna קנאביסט

לייקים:
    191
    שלום חברים

אוטוטו מתחילה גידול חוץ,של 3 אוטומטים. ואחת האפשרויות להשקיה בלי הרבה כאב ראש של לסחוב בקבוקי מים ,היא להרכיב צינור ארוך מהיציאה של הכיור במטבח,שיוביל את המים אל הצמחים.
    כמובן שההשקיה לא תהיה קבועה כי הצמחים זקוקים לתקופת יובש של יום יומיים, אני מתקינה ברז שרק כשאני רוצה שהמים יזרמו אני פותחת אותו. כל שאר הזמן המים סתם יוצאים לגינה הרגילה או זורמים למערכת הביוב.
    הצינור לא יהיה גלוי אלא מוסווה מתחת לאבנים וכאלה ככה שמי שממש ירצה לעקוב אחריו לא יראה לאן הוא מוביל.
    השאלה שלי היא, אם יש בעיה עם המים האלה מבחינת הסבון כלים שמעורב בהם וכאלה...
    אופציה נוספת-אותו דבר, רק מהיציאה של האמבטיה, והשאלה שלי היא אותו דבר לגבי זה.
    חשבתי גם על להרכיב מסנן כלשהוא לפני שהצינור מגיע לצמחים-רק לא ברור לי איזה מסנן יעיל לצורך הענין.
    [קראתי איזה מדריך ברשת שמסביר על "מים אפורים", אחת השיטות שם היא לנקז את המים מהכיור אל תוך חבית גדולה ולהוציא צינור מהחלק העליון שלה, ככה שהמים שייצאו מלמעלה לא יהיו עם כל המשקעים שבאים מהכיור. הבעיה היא שסבון כלים נוטה לצוף ואז בעצם חסכתי את המשקעים אבל לא את הסבון כלים...]
    *כשארצה לדשן -פשוט אשטוף כלים או אתקלח עם דשן נוזלי:)
    תודה לעונים!
    :)

#1 Anna, ‏13/4/16
    נערך לאחרונה ב: ‏13/4/16
  2. Enpo.ip

Enpo.ip קנאביסט

לייקים:
    177
    אם במילא את צריכה לפתוח ולסגור את הברז (כל פעם כשאת רוצה להשקות)
    למה לא לעשות מיכל מים נקיים ואיתו לעבוד?

3. Anna

Anna קנאביסט

לייקים:
    191
    בעייתי למקם מיכל מים איפה שאני גרה. יהיו יותר מידי שאלות.
    ככה את הצינור אני קוברת באדמה והוא לא גלוי....

4. Outdoor

Outdoor קנאביסט

לייקים:
    73
    מקסימום אם את ממש בעניין של הרעיון הזה, את יכולה פשוט כל פעם שאת רוצה להשקות את הצמחים לדאוג שהכיור יהיה נקי.
    ועוד לפני שאת מתחילה להשקות תפתחי קצת את המים שכל הלכלוך בצינור יצא, ואז להשקות כשהצינור נקי ואין בו לכלוכים וגם בכיור אין כלום וככה יצאו מים נקיים בלי סבון ובלי משקעים :)

5. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    נשמע לא רע.
    אבל מאיפה יגיע הדשן?

6. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    למה לך למשוך צינור מהכיור?
    תמשכי צינור מברז... כל ברז שנוח לך ואת יכול ליעד לגידול בלבד
    ואת הברז הזה תפתחי כל פעם שתרצי להשקות...

7. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    זה מי ביוב לכל דבר חד משמעית! מניקוז מי המטבח יוצאים המון שומנים שעם הזמן השומן מצטבר על האדמה ולא מחלחל פנימה. ואז מתחילים היתושים וכל המזיקין למיניהם אלה אם כן מרכיבים מערכת סינון... שלדעתי ההשקעה והתחזוקה של המערכת לא שווה את זה! וללא מערכת סינון אין סיכוי להוציא גידולי קרקע איכותיים

vvasili אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!