1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

התארגנות בברצלונה?

הנושא בפורום 'קנאביס בחו"ל' פורסם ע"י kanbos, ‏30/7/16.

1. kanbos

kanbos חבר חדש

לייקים:
    4
    אהלן חברים, אני טס לברצלונה בקרוב ואני מחפש כיוון טוב.
    ידוע לי על הסצינה של ה"קופי שופ" שלהם שמתנים בהירשמות לחברות מסויימת וגם זה אחריי שעוברים עלאק ראיון קבלה, הבעיה רובם לא מקבלים חברים חדשים כרגע וגם מי שכן מבקש רק על החברות 40 יורו שזה יקר מאוד בעיניי, המלצות מישהו?

2. Loar12

Loar12 חבר חדש

לייקים:
    1

שנה שעברה הייתי ורוב המקומות עבדו על שיטת חבר מביא חבר או הרשמה מראש באינטרנט לקופי שופ בסופו של דבר מצאנו אחרי שעה שעתיים קופי שופ שלא מחמיר ועלה לנו הרשמה 10 יורו אבל גם הציעו לנו כמה פעמים להתארגן לא מאמין שתהיה לך בעיה למצוא

3. גרייס

גרייס קנאביסט על

לייקים:
    406
    40 יורו זה לא יקר. יכול ללכת בלה רמבלה לקראת הערב ואני בטוח שיהיו סוחרים שיפנו אליך.

4. kanbos

kanbos חבר חדש

לייקים:
    4
    40 יורו זה רק הדמי רישום ל"סוסיוס"- דמי החברות.
    לא עבור הצמח שאותו אתה צריך לקנות בנפרד.

5. גרייס

גרייס קנאביסט על

לייקים:
    406
    ידוע אבל הצמח שתשיג ברחוב יהיה באיכות נמוכה בהרבה.

6. kanbos

kanbos חבר חדש

לייקים:
    4
    בגלל זה אני מתייעץ כאן אולי מישהו היה במקום שבו הסוסיוס עולה פחות אך יש להם חומר טוב, מהרחוב ככה או ככה לא אקנה.

גרייס אוהב/ת את זה.
  7. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    תשמע אני הגעתי לספרד לברצלונה לפני 12 שנה בדיוק הייתי אומר לחיות שם בדירה עם עוד כמה חברה ישראלים ... הם היא שם כבר בערך חודש ולא הצליחו להסתדר במשהוא לעשן אני ביום הראשון שלי שמה יצאתי עשיתי סיבוב בשכונה רק עם אנגלית בלי ידע בספרדית ( אז) לקח לי בערך שעתיים לקנות חום 10 ב10 יורו( מאד זול) ליום למחרת גם היסתדר הפטרוזילייה גם טוב ובזול אבל זה לפני 12 שנה

8. סבאלה

סבאלה קנאביסט

לייקים:
    53
    לא מחייב בכלל. חוקי לגדל שם אז הרבה אנשים מגדלים. ככה שאם תצא בשכונות לפארק ותשב שם כמה דקות כבר תריח לבד ותוכל לבקש שיארגנו אותך אם הם בעצם לא ישאלו אותך לפני... אני ביקרתי במועדון חברים שלא ביקשו באותו הרגע דמי חברות אבל חבר שלי שביקר שם שנה אחרי והבאתי לו כרטיס הזמנה כבר ביקשו מימנו 20 יורו לחברות. אחלה מקום בסגנון מרוקאי. והכל בזיל הזול. לא רק הירוק והחום. בקבוק בירה ב 2 יורו ושתיה קלה וחמה יורו אחד! בקומה למטה יש גם סנוקר... יש שם גם אחלה חום מרוקאי אורגינל כמו בצרפת! אל תשכח שספרד יושבת מול הגבול עם יבשת אפריקה... ככה שההיצע מטורף.

9. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    ירוק וחום חופשי בכל מקום וגם זול וגם טוב.
    למשל לבן (קריסטל ) שנמכר בארץ יש בו אולי 5-10% קוק נקי, שם אני קניתי בערך 90% נקי ב25 יורו לחצי גר', ספרד זה יד שלישית, קודם מקולומבייה באונייה לפרטוגל והגבול בין ספרד לפרטוגל זה גשר בלי אף בן אדם, וזהוא זה בספרד נקי כמת כמו שיצא לדרך!

10. סבאלה

סבאלה קנאביסט

לייקים:
    53
    לא יודע על קוק אבל הרבה מאוד חשיש ממרוקו מוברח דרך ספינות לספרד וגם לצרפת. מעורבב במכולות של זיתים וכדומה... משטרת ספרד תפסה בחודש שעבר את התפיסה הגדולה ביותר בים התיכון השנה. 15 טון חשיש שהיה מיועד לספרד. ספרד נחשבת כנקודת הכניסה של סמים המרכזית באירופה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!