1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

התייעצות לגבי גידול חוץ אוטומט

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י חתול_ים, ‏25/10/16.

1. חתול_ים

חתול_ים חבר חדש

לייקים:
    2
    לחתול של השכן יש עציץ חמוד אוטומט שיושב בחוץ בגידול גרילה
    יש לו כמה שאלות
    1. הוא הגיע לשלב הפריחה, דישון לשלב הפריחה כמובן שהכרחי, השאלה אם גם דישון לשלב הצמיחה האם לשלב אותם?
    2. יש בנוסף את התוסף BLOOMBASTIC תוסף הפרחה , האם אפשר לשלב בבקבוק מים את שלושת החומרים האלה ולהשקות?(דשן לצמיחה,דשן לפריחה וBLOOMBASTIC..?)
    3. שבוע הבא אני רואה שהולכת להיות סערה, אני בטוח שהוא יקבל כמות מטורפת של מים ואפילו יוצף(גובה 40 ס"מ בעציצון קטן וחמוד) האם זה יזיק לו הגשם הזה? מה אפשר לעשות? כי זה מקום שהוא די חשוף וגשמים יגיעו אליו די בקלות..
    תודה לעוזרים !

2. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    היות ולא ציינת איזה דשן. אז בדרך כלל משלבים יחד דשן פריחה עם דשן צמיחה. כי אם תפסיק את דשן הצמיחה הצמח לא יקבל חנקן שמצוי לרוב בדשן הצמיחה .

את הבלומבסטיק מוסיפים לשאר הדשנים ביחד.

סערה? תגן עליו בזמן הסערה

3. ההוא אם השפם

ההוא אם השפם חבר חדש

לייקים:
    8
    להגן מהגשם???
    יכול להסביר?
    הגשם יפגע בצמח?

4. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    גשם עצמו לא יפגע בצמח... אבל הוא כתב שתבוא סערה והצמח קטן רק 40 ס"מ. לכן אם הוא חושש מסערה שיגן עליו.

אני עושה את זה לפעמים עם חתיכת סנטף שקוף מטר על מטר

ההוא אם השפם אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!