1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

התייעצות לגבי חלוקת חלל

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Gingi, ‏8/2/17.

1. Gingi

Gingi חבר חדש

לייקים:
    6
    אז מה אתה מציע? באיזה חומר כן להשתמש?

2. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    בגדול אפשר להשתמש בשמשונית אם יש לה שכבה נוספת להחזרת אור... היא מונעת את החלשות החומר של השמשונית ומאריכה את חיי החומר...
    אבל אם נרד לדקויות רגע.. ישנו סוג בד אטום שנקרה "קורדורה"... אולי שמעת עליו במהלך השירות הצבאי והוא משמ בעיקר לתפירת קייסים לאמל"ח.. בד עמיד מאוד
    לחומר מחזיר אור - ישנה יריעה פלסטית כסופה (פצפצים) שמשמת בעיקר בבניית גגות רעפים.. מטרה בעיקרית היא להחזיר את האור הזולג מבעד לרעפים וכך למנוע את התחממות פלטת העץ וחלל הגג כולו...(אפשר להשיג ברוב החנויות לחומרי בניין)
    חיבור בין השניים ע"י תפירה וחיבור לאורך המסגרת של סקוצ גם כן ע"י תפירה ייתן את המענה הדרוש .. רק לוודא שהסקוצ הנגדי מחובר למסגרת הדלת/משקוף כהלכה (ע"י דבק או אקדח סיכות)

בהצלחה ושבוע מעולה

אתנול אוהב/ת את זה.
  3. Dankling

Dankling חבר חדש

לייקים:
    22
    את "הקורדורה" אתה יכול למצוא באותם מקומות שמכינים את השמשונית. השימשונית נועדה לסגירות גדולות כמו שרואים בבתי קפה ומסעדות והקורדורה יותר לכיסויים של ריהוט גינה וכדומה. שניהם עמידים לשמש לאורך שנים כמו שאנחנו רואים בבבתי קפה אבל אני לא יודע לגבי בלאי כי הן בדר"כ לא זזות הרבה. נשמע שלפיוניר יש יותר נסיון ממני בנושא.
    אם אתה מחפש לסגור את החלל ביריעה שאותה תסיט כדי לגשת אליו אז אני מסכים שהקורדורה יתאים יותר בגלל הגמישות על פני השמשונית.
    בתכנון של החלל שלי אני מתכנן "קיר" שמשונית שסוגר לי קצה של חדר מקיר-לקיר רצפה-לתקרה בעומק 90 ס"מ כאילו בניתי אותו מגבס. "בקיר" שתי דלתות ענקיות לגישה למלפפונים. כל דלת תתפוס כמעט את כל החצי שלה. הדלת היא בעצם רוכסנים אנכיים בשני הצדדים ובתחתית הבד נתפר בצורת לולאה ואתה משחיל צינור ברזל או משהו בשביל המשקל. במקום רוכסנים או במקום הלולאה בתחתית זה יכול להיות סקוטש'. הם יכולים לתפור את הרוכסן בסיבוב בדיוק כמו שיש לנו באוהלי גידול אם תרצה אבל הם לא ממליצים כי הרוכסן יתקלקל מהר מאד לטענתם. אם יכולים לתפור לך עוד חתיכת בד שחופפת מעל הרוסנים על מנת לצמצם חדירת אור אם תרצה.
    אני מאמין שכל האפשרויות האלו תקפות גם לשמשונית וגם לקורדורה.
    לגבי היריעה הפלסטית הכסופה, אני לא מכיר. @pioneer אם היריעה מספיק עמידה אז ניתן להשתמש בה לבד, ללא תמיכה של בד נוסף לא? נשמע לי סביר להניח שהרפלקטיביות של היריעה הזאת לא קרובה לרפלקטיביות של מיילר או דיימונד (שניהם מספיק חזקים לשימוש לבדם גם כן), שזה גם שיקול. שווה בדיקה.

ג'ינג'י ככל שנשאיר את השרשור חי יותר זמן אנחנו נקבל עוד ועוד רעיונות..

Gingi אוהב/ת את זה.
  4. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    את היריעה הכסופה לא הייתי ממליץ ליישם לבדה.. ואמנם לא בדקתי את דרגת החזר האור שלה אבל סביר להניח שמיילר אכן יותר יעיל בהחזר האור... היתרון שהחומר זול מאוד ונגיש .. היריעה לבדה תחזיק כמחזור או שתיים אך בהצמדה לשכבה נוספת.. כמה מחזורים בשקט.

5. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    גדול אחי

6. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    תודה רבה... כל אחד והשפה שהוא מביא מהבית ;)

7. Gingi

Gingi חבר חדש

לייקים:
    6
    לגמרי! אחלה פוסט יצא פה, אני מאמין שיעזור להרבה בעתיד :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!