1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

התייעצות לגבי מעבר ספק!

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י Coldtouch, ‏14/5/16.

1. kusumu

kusumu חבר חדש

לייקים:
    0
    שיח חווה מדהימה

2. Coldtouch

Coldtouch חבר חדש

לייקים:
    13
    עדכון:
    אז רק היום קיבלתי את ההודעה שאושר לי החידוש והמעבר ספק. אני ב3 ימים אחרי היום שלי שהוא היה ב 19 לכן לכל מי שמחדש מנסיון שלי תשלחו חודש וחצי חודשיים לפני סיום הרשיון.
    אני חוץ מזה גם פניתי למשרד הבריאות פניות הציבור וחזרו אליי ואמרו שיבדקו מה קורה עם הבקשה ויום למחר אושרה לי.
    רק אני עדיין לא יודע אם אישרו לי את העלאת המינון שביקשתי.

אני בשיח עכשיו מקווה שעשיתי בחירה נבונה ביחס לתיקון עולם. יש זנים מומלצים שמישהו ממכם ניסה?

#22 Coldtouch, ‏22/6/16
    נערך לאחרונה ב: ‏22/6/16
  3. Enpo.ip

Enpo.ip קנאביסט

לייקים:
    177
    ברישיון החדש שלך אתה כבר תדע לגבי המינון, כשאתה מתאם הזמנה אתה יכול לשאול...
    אני לא בשיח אז אין לי מושג.

4. Coldtouch

Coldtouch חבר חדש

לייקים:
    13
    התקשרתי למוקד של יקר לגבי המינון והם אמרו לי שהעלו לי מ20 ל 30 ברוך השם.
    לקראת ההזמנה הראשונה שלי משיח עוד כמה ימים יש למישהו המלצות? מילה או שתיים על זנים שניסו וכו?
    יש להם באתר בעמוד של הזמינות של הזנים הרבה שמות של זנים שלא מופיעים באתר, יש למישהו מושג לגביהם?

5. kusumu

kusumu חבר חדש

לייקים:
    0
    חום מודי הזן הכי טוב שלהם לפי דעתי הוא גם הזן הכי טוב שטעמתי מרפואי בארץ מבחינתי, ירושלים טעם וריח מדהימים וראש טוב, נחושת הוואי היה גם טוב אבל לא ברמה של חום מודי לפי דעתי.
    התאכזבתי קצת מצהוב זהב ואלו הדברים שניסיתי עד היום אבל כל אחד והזנים שמתאימים לו

6. Coldtouch

Coldtouch חבר חדש

לייקים:
    13
    תודה על האינפוט, בלאק משהו ניסה? או את המיקס אמסטרדם הזה?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!