1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

התייעצות - שימוש עצמי (חדש פה)

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Johnnn, ‏23/11/20.

1. Johnnn

Johnnn חבר חדש

לייקים:
    1
    היי חברים, חדש פה..
    רציתי להתייעץ על משהו,
    אני סטודנט למדעי המחשב בן 24 והתחלתי עד לפני שנה וחצי לעשן קנאביס.
    אני מעשן בערך 5 גר' בחודש, אני בחל''ת 8 חודשים ולפני כן לא הייתי מעשן לפני שינה, כיום אני מעשן
    כל יום לפני שינה (אינדיקה) בשביל להירדם ובכך נגמר לי היום.
    החברים שלי אומרים שאני קצת מכור, שוב, אני מעשן פעם אחת ביום king size.
    החברים אומרים שזה שורף תאים במוח וזה לא עושה טוב...
    עכשיו אני לא יודע מה לעשות, זה כן עושה לי טוב, זה מרגיע אותי והכל, אבל אני מפחד שזה יפגע בי בעתיד..
    שוב, אני לומד כמו שצריך, ואני לא רואה פגיעה בריכוז ובלימודים, אך עדיין רוצה להיות בטוח...
    תודה,
    ג'ון.

2. קנאביס וצדק

קנאביס וצדק קנאביסט

לייקים:
    52
    שלום ג'ון:)
    קודם כל יפה לראות שחשוב לך מעתידך וממצב השימוש שלך.
    לפי מה שהחברים אומרים זה לא נשמע שהם יודעים יותר מידי על קנאביס, אז אל תתרגש מהם יותר מידי.
    גם לפי מה שאתה אומר שאתה מעשן 5 גרם בחודש לא נשמע כמו הנרקומן המצוי.

לגבי תדירות הצריכה שלך והאם אתה נקרא מכור או לא, את זה אתה יכול לבדוק בעצמך (סמוך עלי אתה תהנה מזה אח"כ) כולנו אוהבים את השפעת הקנאביס, עם זאת ככל שאנחנו מעשנים יותר בתדירות, הסיבולת עולה, הגוף מתרגל, הסאטלות כבר לא משהו וכו'

לכן אני ממליץ על הפסקות, מידי פעם לקחת פסק זמן מקנאביס, קח לעצמך איזה שבוע-שבועיים יום יומיים שעה שעתיים לפי איך שאתה מכיר את עצמך, ופשוט תעשה הפסקה, בהתחלה זה נשמע כמו סוף העולם, אבל מי שעושה הפסקות יודע שזאת הדרך הכי כיפית להינות מהסאטלה, (אני בעצמי עושה את זה ואני מעשן 5 שנים)
    יש בהפסקה כמה יתרונות, גם אתה מתנקה ומחדש את הסאטלות, וגם אתה מעמיד את עצמך במבחן של- עד כמה קשה לי להיות בלי קנאביס, וככה אתה רואה האם אתה מכור או לא ובאיזה רמה.
    הכלל הוא אל תכביד על עצמך יותר מידי, תן לעצמך איזו תקופת זמן מוגדרת שאתה יודע שאתה יכול לעמוד בה ושבכל זאת יהיה קצת קשה, ותעשה את זה,
    אחרי שתעשה את זה תוכל להרחיב את תקופת הזמן כדי להוכיח לעצמך יותר, וגם כדי להינות יותר מהסאטלות, זה כמו לאמן שריר- היום הרמת קילו, מחר תרים שתי קילו וכו' ואם לא תנסה לא תדע.

לגבי העישון שלפני השינה, אין בעיה שתעשן לפני השינה זה כיף ואף רצוי לפעמים,
    אבל בתור אחד שמעשן כל יום יש משהו שאתה צריך לדעת,
    נכון הקנאביס עוזר לנו להירדם אבל כשאנחנו מתרגלים לזה קשה מאד להירדם בלי קנאביס, ואני לא מדבר על התמכרות אלא על הרגל פשוט כמו שלך, ואני מדבר מנסיון אישי, זה סבל לשכב במיטה במשך כמה שעות עייף מת בלי להירדם, לי זה קרה ולעוד רבים וטובים לפנינו,יש לזה הסבר פשוט אם יש לך כח לקרא: כשאנחנו הולכים לישון- צפות בראש מלא מחשבות, כשאנחנו צורכים קנאביס הוא "משתיק" חלק גדול מהמחשבות וכך למוח יותר קל להכנס למצב של שינה, בלי הפרעה של המחשבות יש לו יותר "שקט", ולכן קל יותר לישון תחת השפעת קנאביס וגם השינה באמת עמוקה יותר; כאשר אתה מרגיל את המוח שלך להשתיק מחשבות ולישון בשקט מתוק שכזה, אז ביום שלא תעשן לפני השינה תיכנס למיטה ויצופו לך אינסוף מחשבות שלא יתנו לך להרדם כי כאמור אתה רגיל להרדם מתוך שקט פנימי. (זה קשור לתופעה של היעדר חלומות וזיכרון לטווח קצר אבל לא ניכנס לזה.)
    לכן, אני מודיע לך מראש שתיקח בחשבון שכשתחליט לעשות הפסקה (מומלץ), לפחות בלילות הראשונים לא יהיה פשוט לישון.תדע.

אז לסיכום,
    • על פי התדירות שציינת אני לא חושב שאתה מכור
    • כדאי מאד לעשות הפסקה, גם בשביל מעקב וכמובן בשביל הכיף.(שווה רק בשביל הכיף)
    • שים לב מה קורה כשאתה לא מעשן לפני השינה, תסיק מסקנות ותחליט החלטות.
    • בהצלחה בלימודים נשמה;)
    זהו לבינתיים מקווה שהועלתי, יום מוצלח פורה ומעניין.

3. Johnnn

Johnnn חבר חדש

לייקים:
    1
    ראשית כל מודה לך על הקדשת הזמן,
    אני אנסה לעשות מדי פעם הפסקות כמו שהמלצת, תודה רבה.

קנאביס וצדק אוהב/ת את זה.
  4. Johnnn

Johnnn חבר חדש

לייקים:
    1
    אתה יודע מה שהכי מצחיק שאני שומר שבת ובשישי אני נרדם בלי הקנאביס ממש מהר רגיל..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!