1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

התכנון - השוואת זנים גמדיים - אוטומטים (זני מרפסת)

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י Stella, ‏13/1/17.

1. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    שלום,
    ישנם הרבה אנשים שמעוניינים לגדל אבל אין להם את אמצעים, הידע או המיקום, את האמצעים ניתן לרכוש ואת הידע אפשר למצוא במגזין קנאביס;) אבל כשזה מגיע למיקום אנשים נתקעים, מה שהם לא מבינים זה, שמרפסת יש? אז גם יש מיקום, בעוד וגידולי מרפסת הם קלאסיים המון אנשים סולדים מגידולי המרפסת בגלל הסטטוס החוקי והפחד שהצמח יבלוט, כמובן שיש את אופציית האינדור האהובה אבל המנורות, חללי הגידול, הונטות לפעמים זה יותר מדי בשביל אנשים מסויימים, בין אם זה בגלל העלות, או שזה פשוט Over-Whelming, אך בשנים האחרונות צץ בכל חנות זרעים הפיתרון לבעיית גידולי המרפסת, זנים גמדיים אוטומטים, לא עוברים את המטר (ולפעמים הרבה פחות!), אבל בואו נדבר דוגרי כדי לעזור לאנשים שחושבים על שימוש בזנים האלה.. הרבה מהם - חרא, לא משנה כמה חשיפה לאור וכמה האדמה איכותית והדישון נכון חלק מן הזנים החדשניים האלה פשוט לא עושים את העבודה, אבל ישנם כמה שיפתרו את כל הבעיות שלכם (מכל הבחינות) ואני הלכתי ורכשתי לצורך הדגמה את הזנים שיעשו את העבודה וישמרו עליה ב"סוד". חלק מהם גידלתי בעבר וחלק חדשים לי אך נכנסו לרשימה עקב הרבה המלצות, אני הולך לעשות השוואה בינהם בגידול חוץ (הנבטה בתחילת אפריל) , אדאג שהפרמטרים שבשליטתי יהיו אופטימליים לגידול ואבדוק מהו זן המרפסת האולטימטיבי (לפי ההגדרה שלי לזן שכזה).

הזנים הם:
    3x Royal Queen Seeds Royal Dwarf Auto Feminized
    3x Royal Queen Seeds Quick One Auto Feminized
    3x Royal Queen Seeds Easy Bud Auto Feminized
    3x The Joint Doctor Easy Ryder Auto Feminized

הזרעים יונבטו ב-5 לאפריל

מצע הגידול הוא של דשנית ביחד עם טוף

דישון יתבצע עם אקוגן 5-3-8 ביחד עם קל-מג של advanced nutrients

מי אוסמוזה הפוכה להשקיה

עציצי 20 ליטר

איזור גידול אופטימלי ולא גלוי לעין

הערות, הארות והמלצות לזנים נוספים להשוואה יתקבלו בברכה:)

אתנול אוהב/ת את זה.
  2. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    ברכה והצלחה תעדכן

Stella אוהב/ת את זה.
  3. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    תודה רבה:)

4. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    אם הזנים אוטומטים למה אתה מחכה ל5 באפריל? היתרון היחיד באוטומט זה לא להיות תלוי באור - ז"א אפשר לגדל גם בחורף והבונוס הוא שהרודרליס עמיד יותר לקור.
    אני גם מבין ממך שאתה מבצע סוג של "ניסוי".
    אתה צריך להבין שלא משנה איזה זן ענק תקל של אוטומט הוא גם ככה יצא גמדי.. האוטומטים פשוט קטנטנים.

5. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    אני גידלתי לא מעט אוטומטים ויצאו לי מה שיחשב ל"מפלצות" בעולם האוטומטית, במיוחד באאוטדור.
    אני רוצה לתת לצמחים תנאים אופטימליים ובאפריל הם יוכלו לקבל כמות אור שתתאים להגדרה שלי לאופטימלית, מה שלשתול אותם בפברואר לא יתן לי, מה שכבר ניסיתי שנה שעברה. תודה על ההערות :)

סוטולבוטול אוהב/ת את זה.
  6. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    אני בדיוק שברתי במחזור האחרון את שיא האוטומטים באינדור שיצא לי לראות לייב אצלי ואצל מכרים.
    נכון זה יכול להפתיע אבל אם אתה מגדל מפלצת אוטומטית למה לא להשקיע אותו דבר ולקבל יותר בפמינייז?

7. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    מבחינת זמן באאוטדור אני יכול להריץ יותר מחזורים בעונה, וגם מפלצת אוטומטית לא מגיעה לחצי מהגובה של פמינייז מפלצתי וזה מאוד חשוב לי באתר הגידול שלי:)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!