1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

התמכרות

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י מייקל מאיירס, ‏21/11/19.

1. מייקל מאיירס

מייקל מאיירס חבר חדש

לייקים:
    2
    אוקיי אז אני התגייסתי לפני חודש, מה שאומר שכבר חודש אני לא מעשן פחות או יותר.
    לא חשתי בתסמיני גמילה קיצוניים למעט ימים עצובים ומצב רוח דכאוני לפעמים (בעיקר בהתחלה).
    עכשיו אני מוצא את עצמי בעיקר מתגעגע, ממש געגועים עזים לתחושה שהקנאביס נותן.
    ניסיתי קצת לשתות אלכוהול, זה ממש לא אותו דבר ולא כיף ובנוסף עושה בחילות וכאב ראש.
    אני לא יודע אם שווה להסתבך ולעשן למרות שאסור בצבא... אבל אני כל כך מתגעגע לזה :(
    לדעתכם אני מכור? ומה אתם חושבים שכדאי לעשות, לעשן או לא?

2. fog

fog חבר חדש

לייקים:
    6
    עצה חמה, אל תעשן דווקא בגלל שאתה מתגעגע לזה. ההתמכרות היא פסיכולוגית. תמצא משהו שעושה לך טוב בלי קשר לחומר שאתה מכניס לגוף בין אם זה אלכוהול, ניקוטין, סוכר או גראס. תתאמן יותר, תשחק טניס, תרוץ.

3. הארון

הארון חבר חדש

לייקים:
    11
    בסדר מה אתה רוצה שאני יגיד לך? אתה מכור! אתה רק מעשן מעשן מעשן ולא מרגיע יא נרקומן יא חלאה יא נזק חברתי יא מעפן תעשה משהו עם החיים שלך! זהו אחי? מספיק ביקורת? יופי. עכשיו בוא נרגע.
    אתה לא לקחת הרואין, לא שדדת את ההורים שלך, לא מכרת את עצמך ברחוב, "מכור" אתה אולי מכור, אבל ההתמכרות שלך לא השפיעה על החיים שלך כל כך לא? לא ירדת מדרגה? לא חווית השפלה מסויימת, לא הגעת לתחתית.... אז מה אתה מזיין את השכל? סתם וויד אחי, לא שאני מזלזל, אם זה עוזר לך בחיים ולא משפיע בצורה מסויימת לרעה, אז לבריאות, אם זה כן משפיע לרעה ואתה רואה בזה משהו מסוכן אז אל תעשן, הגיון פשוט, אף אחד לא מכריח אותך ותאמין לי יש לך עוד חיים שלמים לחשוב על זה, ככה או ככה אתה בצבא, עכשיו אתה שורד אחי, אין אמא אבא ואין ממש מי שידאג לך חוץ ממך אז שיזדיין הצבא תעשה מה שטוב לך כל עוד אתה לא פוגע באף אחד, בכל דבר, לא רק וויד...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!