1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ואן ומשטרה

הנושא בפורום 'פורום Off Topic' פורסם ע"י mitmitice1, ‏6/10/14.

1. mitmitice1

mitmitice1 קנאביסט

לייקים:
    0
    בעתיד הדיי קרוב אני מתכוון לעשות רישיון וליקנות ואן, כמו של היפים אבל לא כזה אלא סוג של אותו עם אותה צורה כמו שיש לאלטיזעחן. אכשיו אני שואל בגלל שחברים אומרים לי שעם כזה רכב בדוק יעשו חיפושים וכו. אכשיט אני רוצה לעשות גם סלון מאחור. ככ שזה בכלל יהיה חשוד, ועם אני יעשה חלונות שחורים שמבחוץ לא רואים מה בפנים זה גם חשוד... קיצור יש הצעות / דעות?

2. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    חלונות שחורים זה לא חוקי יורידו אותך מהכביש בצ'יק.

3. HIppieVan

HIppieVan קנאביסט

לייקים:
    2
    אני די בטוח שלא מורידים רכבים מהכביש על חלונות אחוריים מושחרים, במיוחד לא בוואן. מקסימום לא יעבירו אותך טסט לפני שתוריד אותם.
    לשאלתך- תחשוב שמכוניות הם אנשים. עכשיו וואן כמו שאתה מתאר, ישתווה לאדם כהה עור עם ראסטות, צמידים, גופייה, ומשקפי שמש "מראה". רק חסר שתשים במקום עץ ריח עלה של קנאביס על המראה :)
    מה לעשות? לעבור לאמריקה, שם "בתים על גלגלים" זה משהו מקובל ולא מחשיד. או לגרום לוואן להראות כמו וואן ישראלי טיפוסי של הובלות, שליחויות, אולי אפילו מדבקה של איזה חברה.

נ"ב- שים לב לניק שלי ;)

4. mitmitice1

mitmitice1 קנאביסט

לייקים:
    0
    הבנתי... אפשר רק עם הוא יראה מכוער עקום ומשומש

5. OutlawFarmer

OutlawFarmer קנאביסט

לייקים:
    4
    אסור להשחיר חלונות צד קידמיים ושמשה קידמית, מאחורה מותר.

6. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    כן אבל בוואן יש רק חלונות קדמיים..

7. Sensimilla

Sensimilla קנאביסט

לייקים:
    43
    תעשה מה שבאלך אח שלנו אל תיתן להם לדכא אותך עם באלך וואן עם סלון מאחורה אז זה מה שתעשה, יישר כוח פאק באבילון.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!