1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

וופורייזר ראשון

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י kapachochi, ‏27/9/16.

1. kapachochi

kapachochi חבר חדש

לייקים:
    0
    היי, אני מטופלת בקנאביס רפואיש מעשנת כמעט גרם ביום לפעמים יותר ורוצה לקנות וויפורייזר. אשמח לקבל המלצות על חנויות ועל דגמים. שמעתי על הארייזר סולו והארייזר אייר שהם טובים, אשמח לשמוע עוד.

2. ptyahoo

ptyahoo קנאביסט

לייקים:
    31
    אהלן, טוב שבחרת בדרך האידוי, היא הבריאה ביותר.
    כמו בכל תחום יש סקלה רחבה של איכות מכשירים שונים.
    אני הייתי ממליץ על שתיים:
    Firefly 2 או mighty.
    הפיירפליי יותר מתאים ללקחת שאכטה ולחזור אליה יותר מאוחר לסיים. מצויין לסשנים קצרים ומרובים. כמו גם קטן ודיסקרטי.
    המייטי חיית עבודה שינצל ממש טוב מה שיכניסו איליו, טוב לסשנים ארוכים, ישיבות עם חברים, סוללה ארוכה.
    יכול ליהיות שגם הארייזר יעשה את העבודה, אבל לא כמו השתיים שציינתי למעלה. בהצלחה.
    יש גם וופורייזרים נייחים ברמה גבוהה.

kapachochi אוהב/ת את זה.
  3. ronzo

ronzo קנאביסט

לייקים:
    53
    ניסיתי כמה ניידים, אחרי כמה נפילות עם סיניים זולים, הבחירה היחידה לדעתי היא הpax2. אני חושב שהוא מהיקרים ביותר בניידים, אבל שווה כל שקל. חווית שימוש מעולה, מכשיר מתוחכם ומעוצב, לא פחות חשוב לדעתי. תקראי עליו קצת, מומלץ מאוד

kapachochi אוהב/ת את זה.
  4. kapachochi

kapachochi חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה לכם! האם לקנות מהארנב הירוק?

5. ronzo

ronzo קנאביסט

לייקים:
    53
    אני הזמנתי מnamanstevipes, הגיע מהר מאוד, שירות מצויין. גם כשהמכשיר התקלקל פעם אחת, קיבלתי חדש במקום . ממליץ.

בן אדם אוהב/ת את זה.
  6. סבאלה

סבאלה קנאביסט

לייקים:
    53
    Arizer מצויינים לדעתי בסדרת הנייחים שלהם. קניתי את Extreme Q שלהם ביום שיצא לפני כמה שנים.
    כשאתה קונה מכשיר נייד אז כבר נכנסות לתמונה פונקציות נוספות כמו הספק סוללה, משקל, עמידות ומהירות החימום הראשוני... אני אישית יכול להמליץ מניסיון ש ה Pax 2 של Ploom שמבחינה טכנולוגית הוא הטוב ביותר. מחשיבים אותו כאייפון של הוייפוריזרים. עכשיו הבעיה היא שבדיוק כמו עם האייפון גם הפאקס סובל מחיקויים רבים... אבל הבנתי שיש דרכים לזהות. אני קניתי בסמארט שופ הכי גדול ב אל איי ואפילו לא מזמן מכרתי אחד פה בפורום... מרוצה מהם מאוד!

7. nuclear

nuclear חבר חדש

לייקים:
    5
    היי. מקריאה של ביקורות של מומחים בוויפורייזרים ניידים מחול, בטווח של 500-600 הכי טובים שתמצאי הם arizer air/arizer solo/airvape xs/davinci ascent.
    לא היתי ממליץ על ה firefly, משום מה האפקט שיוצא ממנו רחוק מאוד מהאפקט שאני מקבל מעישון, משהו שם לא בסדר אין לי מושג מה.
    אם אין לך בעיה של כסף הדבר הכי טוב שתעשי יהיה לקנות את הdavinci iq החדש שיצא
    כל מה שציינתי פה יהיה הכי חכם לקנות מחול, בעיקר מאיביי
    אשמח לתת הכוונה נוספת אם תצטרכי.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!