1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

זה נשמע לכם הגיוני?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י buddy, ‏28/9/14.

1. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    הייתי במסיבה ביום שישי מסיבה שהרוב בה סטלנים סליחה על הכינוי לא היה לי איך לתאר את זה אחרת, בקיצור זה היה על איזה חוף נטוש ואני עישנתי שם בסבבה עם עוד 3 חברים לפני שרקדתי וכשכבר הייתי מסטול אני רואה מישהו שפעם הייתי מעשן איתו מטפטף טיפות לבקבוקים של חברים שלו ושאלתי אותו מה זה הוא אומר לי אסיד אחי והבנאדם כולו שחיף בן 16 שלא נפלו לו הביצים לא יודע אפילו מה זה חיים בתול מת והוא שאל אותי כזה "באלך?" אמרתי לו "לא אחי" כי בפורום המליצו לי שלא לעשות ואני יודע שאלה אנשים עם יותר ידע ממני אז אני מקשיב וגם כי לא היה עליי כסף.. אבל עדיין הרעיון שחבורה של ילדים בני 16-17 דופקים אסיד במסיבה רגילה גרם לי לחשוב אם אני צריך לשים על זה זין או שלהגיד לבחור משהו? אני יודע שהם הלכו כבר למסיבת טבע למשל vortex שהיה ב21 לספטמבר אם אני לא טועה, מה דעתכם?

2. OutlawFarmer

OutlawFarmer קנאביסט

לייקים:
    4
    ביוניטי?
    ומה לא הגיוני בזה?
    יצא לי להכיר אנשים שהיו אוכלים קרטונים עם חלב לארוחת בוקר לפני בית ספר בגיל 14-15 חחחחח
    שיעשו מה בא להם

3. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    טוב אם זה הגיוני אז גם אני הולך לעשות :wallbash:

4. OutlawFarmer

OutlawFarmer קנאביסט

לייקים:
    4
    Whos to say what's right?

5. JuKKo

JuKKo חבר חדש

לייקים:
    1
    לההההההההההה ......חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הרגתה אותי עכשיו !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

6. daniel1401

daniel1401 חבר חדש

לייקים:
    0
    אני הייתי ביוניטי בתפקיד אבל לא משנה של מה
    והיו שם מלא כאלה שהשתמשו בlsd סתם בשביל הפוזה ופשוט הם נדפקו מישהו כמעט מת שם ממש כמה שניות ממוות בגלל lsd וmdma וגם היה שם מלא ילדים שרואים שהם לקחו משהו וכאילו עוד שניה מתים וסתם בשביל הפוזה .
    וכל עוד זה לא חבר קרוב שלך שים זין אבל תמיד תזכיר לחברים טובים מה טוב בזה ובמיוחד מה רע בזה .
    אני מת לקחת lsd או פטריות אבל זה מפחיד

7. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    אי אפשר למות מאסיד אבל מאמדי אפשר ובדיוק היום ידידה סיפרה לי שכשהיא ביקשה מאיזה מישהו שאני מכיר לשתות מהבקבוק ישר חבר שלו קפץ "מה את דפוקה יש לו שם אמדי אל תשתי את זה" וזה הזוי כמה שזה נגיש לילדים שמגרם של ירק הולכים לצלול ברור לי שזה לפוזה כי הם גם מצטלמים במסיבות טבע ואז מעלים את זה בכל מקום אפשרי..
    איכר מחוץ לחוק אני לא אומר שזה בסדר או לא בסדר אבל בפורום רשמו שזה לא כדאי בגיל הזה וגם הבחור מעליי רשם שהוא היה ביוניטי וראה שם ילדים מתפלפים אז תחשוב למה אני פותח אשכול כזה, אני לא נגד שימוש בחומר הזה, אני נגד חוסר אחריות...אני הבן אדם האחרון שיגיד למישהו לא לעשות משהו כל עוד זה לא מזיק לאף אחד אחר חוץ ממנו אבל תמיד אתייעץ איתו, אישית גם אני מאוד מתפתה לקחת אסיד אבל קבעתי עם עצמי שרק ב20+ או אחרי צבא..

8. daniel1401

daniel1401 חבר חדש

לייקים:
    0
    תקשיב טוב הוא לקח 4 מנות אסיד וגם mdma והוא הגיע למצב שהגוף שלו השתתק והוא לא נשם הוא היה שניות מלמות.
    אני גם מתכוון לקחת את זה רק אחרי הצבא אם בכלל . וזה באמת דפוק שילדים יכולים להשיג דברים כאלה

9. ganjaman

ganjaman חבר חדש

לייקים:
    1
    חברים, לא משנה כמה אתם רוצים טריפ.
    החומרים האלה: Lsd ו-mdma אלה חומרים מאוד חזקים. תתעוררו על החיים שלכם זה לא פרח של גראס ממש לא. מעבר לאופציה שתחוו טריפ רע שזה נחרט בזיכרון בגדר טראומה לחלק מהאנשים, יש גם אופציה עם סיכויים לא נמוכים שתחוו נזקים גם בטווח הארוך בצורת פלאשבקים מטריפים-ככה סתם באמצע החיים. חברים טויבם שלי שעשו אסיד לפעמים מקבלים פלאשבקים בטיסות, אחד קיבל באמצע אימון בבסיס, אחר קיבל באמצע נהיגה אחרי שעישן קצת, תאמינו לי-מאוד,לא,נעים.
    אבל בכל מקרה, אם בכל זאת החלטתם שאתם הולכים על זה, הייתי ממליץ רק אחרי גיל 20-21, עם הכנה נפשית נכונה (רוגע ושלווה) ומצב נפשי תקין (גם דיכאון או סטרס קיצוני באופן יומיומי יכולים להוות בעיה).
    דבר נוסף חשוב לא פחות לפני השימוש הוא לבדוק את טיב החומר שהשגתם. יש כל כך הרבה זיופים בשוק הזה. החומרים נמהלים כמה וכמה פעמים לפני שמגיעים אליכם. בקיצור, קנו ערכה לבדיקת איכות הסמים שלכם-שווה תכסף.

ואל תיהיו מושפעים מהתרבות השלילית הזאת שנוצרה בישראל לגבי השימוש בסמים פסיכודליים מהסוג הזה. עצם העובדה שאתם רואים בשטח ילדים בני 16 נדלקים על בסיס שבועי או חודשי זה ממש לא תקין. אל תשלו את עצמכם במחשבה של "הינה הוא עושה ולא קורה כלום"-מדובר בהליכה על הקצה לפי דעתי.

כמו שאמרתי החומרים האלה הם מאוד חזקים ויכולים להביא אותכם לחווית פסיכודליות ורגשיות מדהימות בעוצמתן ובייחוד שלהן. כך מנגד הם גם יכולים לקחת אותכם לצד השני של הסקאלה החווייתית לתוך סיוט. כל אחד צריך לפעול בצורה בוגרת, אחראית ומחושבת כשהוא ניגש לדברים מהסוג הזה. Peace

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!