1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

זמן מינימאלי למעבר ספק

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י NightHawk, ‏18/12/15.

1. NightHawk

NightHawk קנאביסט

לייקים:
    24
    שלום לכולם, קיבלתי רישיון ונבחר לי הספק "שאיפה לחיים" התרשמתי מאוד לטובה מההקפדה על איכות הגידול (לפי המידע שהם פרסמו לפחות) אך מצער אותי לראות שמגוון הזנים שלהם מאוד דל.

ראיתי באחד ממקורות המידע שהזמן המינימאלי למעבר לספק אחר הוא 6 חודשים(!). האם זה באמת כך? זה נראה תמוה שמשרד הבריאות בוחר בצורה כה שרירותית ספק ואז לא מאפשר מעבר במשך תקופה כל כך ארוכה.

יש למישהו מידע אחר בנושא?

2. Coldtouch

Coldtouch חבר חדש

לייקים:
    13
    אני מצטרף לשאלה, אני בתיקון עולם והאמת חושב שעדיף IMC או שיח.
    במידה ואם הם עדיין לא הספיקו להנפיק את הרשיון ולהעביר לספק יש סיכוי שבשירות לקוחות שלהם אפשר לדרוש מהם להחליף ספק לפני שהם מנפיקים את הרשיון(נראה לי זה פרוצדורה קלה לעשייה).

3. NightHawk

NightHawk קנאביסט

לייקים:
    24
    חחח מהניסיון שלי בתקשורת עם משרד הבריאות כנראה שיגידו לך שזה בלתי אפשרי אולי בגלל בעיות טכניות או בירוקרטיות או פשוט בגלל שלפקידה אין כוח להתעסק עם זה.... אבל שווה לנסות כנראה.

4. NightHawk

NightHawk קנאביסט

לייקים:
    24
    עדכון, התקשרתי וכמו שחשבתי... אפס גמישות.

5. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    אולי תנסה לבקש עזרה מהספק שאליו אתה רוצה לעבור. לי יצא בעבר להחליף ספק, והספק הנוכחי די טיפל
    לי בכל מה שקשור לביורוקרטיה.

למרות זאת, עלו לי גם מחשבות לאחרונה להחליף שוב ספק (הרבה מתוך סקרנות, והתרגלות לזנים) אבל גם אצלי
    שורר איזשהו פחד מהחברה ממשרד הבריאות.

6. NightHawk

NightHawk קנאביסט

לייקים:
    24
    אני לא מבין למה אנחנו מחוייבים בכלל לספק אחד?
    למה לא לאפשר גישה חופשית לכל מי שיש רישיון ושהספקים יתחרו בניהם כמו כל חנות אחרת. רק כך יהיה אפשר באמת למצוא איזה זן הכי עובד בשבילך בלי הגבלות וסרבול מיותר.

זה מדהים כמה הגבלות מטומטמות קיימות שרק מקשות, כמו חלוקה באריזות של 10גרם מינימום, למי שמקבל 20 בחודש זה לא נותן הרבה מרווח לנסות ולטעות...

cannabisnaut אוהב/ת את זה.
  7. Coldtouch

Coldtouch חבר חדש

לייקים:
    13
    לא יכולתי להגיד את זה אחרת, כל מילה בסלע. התגובה הזאת חייבית לעלות בועדת הסמים של ח"כ זנברג.

cannabisnaut אוהב/ת את זה.
  8. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    כעיקרון גם המגדלים רוצים לעבור למודל של שוק חופשי. שיווק בבתי מרקחת.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!