1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

זן מומלץ לתשישות כרונית CFS

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י אדל, ‏13/9/15.

1. אדל

אדל חבר חדש

לייקים:
    1
    שלום,
    אני סובלת מתיסמונת התשישות הכרונית, בעבר גם היו לי תסמינים של פיברומיאלגיה (כאבים), אבל כיום הקושי העיקרי הוא נושא התשישות שמשפיעה מאוד על התפקוד היומיומי שלי. הייתי אצל רופאה שהמליצה על סטימולנטים (ריטלין, קונצרטה וכד'), וגם דיברה על קנאביס רפואי כפיתרון אחרון עם הסתייגויות לגבי האפשרות לקבל בכלל.
    ניסיתי פרוביג'יל (תרופה מעוררת), ריטלין, אדרל וקונצרטה. הקונצרטה הכי עוזרת אבל מגיעה עם מחיר כבד של תופעות לוואי הכוללות רעד וחרדה.
    ייקח עוד הרבה זמן עד שאראה את הרופאה שוב, ובטח המון קושי וייסורים עד שאקבל קנאביס רופאי לתשישות (אם בכלל יש התוויה?).
    קניתי באינטרנט מסטיק CanChew שאמור להכיל שמן CBD, אבל אני לא מרגישה שום השפעה.

רציתי לשאול:
    1) אם ה- Canchew לא עזר זה סימן שקנאביס לא יעיל עבורי?
    2) האם יש זן שמומלץ לתשישות כרונית?
    3) אני חושבת לרכוש זרעים ולהפיק שמן בעצמי. אני נחושה לצאת מהמצב הקשה הזה, ואעשה הכל כדי להרגיש טוב יותר ולתפקד כמו פעם. אשמח לעצות בנושא.

תודה ושנה טובה :)

2. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    187
    1. CanChew מכיל רק CBD, קנאביס מכיל כמאה קנאבינואידים שונים וטרפינים, ובעיקר THC, THCA וTHCV, כך שסביר שקנאביס יכול לעזור.
    2. יש כמה זנים שמומלצים לתשישות כרונית, אני ממליץ לך על הזן Super Silver Haze, ניתן להזמין כאן:
    http://www.seedsman.com/en/super-silver-haze-feminised-seeds
    3. יפה שיש לך נחישות לטפל בעצמך, כדאי מאוד לנסות.
    מדריכי גידול:
    http://forum.קנאביס.com/index.php?threads/כל-המידע-הבסיסי-על-גידול-קנאביס-האשכול-הזה-יחסוך-לכם-זמן-יקר.521/
    בהצלחה.

3. אדל

אדל חבר חדש

לייקים:
    1
    תודה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!