1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

זן קנאביס ל ADD.

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י LarryOG, ‏3/2/16.

1. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    אני סובל מ ADD ברמה גבוה.. וזה אומר שקשה לי להכיל המון רעש וכל מיני גירויים מהסביבה, וזה גורם לי להיות ממש איטי! בתנועות, בחשיבה, ביכולת להתמקד על משהו לאורך זמן... וזה ממש לא כיף.

שאני הולך למסיבה אני לוקח 30 מ"ג של אדרל שזה אמפטמין שנותן השפעה ממש ממריצה... הוא גם נותן תחושה של התרוממות ואופוריה. שאני על הכדור הזה אני ממש מרגיש סופרמן! פתאום הכול קל ומהיר יותר, הגוף מרגיש חזק ונמרץ וגם המוח ממש חד וממוקד, לעלות 6 קומות במדרגות זה ממש הופך להיות קל ומהיר, להתחיל עם בחורה כוסית על ברחוב גם ממש הופך להיות קל.. ופשוט כל המערכת הגופנית והמוחית מרגישה מהירה וחזקה יותר.

אם אני מסניף אותו אז זה בכלל כבר מדמה השפעה של מתאמפטמין אמיתי..
    התנועות יותר מהירות
    הדיבור נעשה מהיר
    הזמן עובר ממש מהר, וכל הסביבה מרגישה מהירה וספידית.
    ההליכה נהפכת להיות ממש ספידית כאילו יש לך כושר ברמה של ספורטאי באולימפיאדה.
    זה גורם לביטחון עצמי לעלות ביחד עם תחושת "היי" חזקה ביותר.
    האפקט של זה בהסנפה ממש חזק, הכול פתאום מרחף כלפי מעלה! זה אפר שפשוט מעיף אותך.

מה שאני הכי אוהב בכדור הזה ובכלל כל התרופות לADD/ADHD זה שהם מדכאים תתיאבון.. חודשיים עם הכדור הזה ורזיתי 8 קילו.

עכשיו אני מחפש כבר המון זמן זן שיתן השפעה ספידית ושיצליח להעלים את הסיפטומים של ה-ADD.

#1 LarryOG, ‏3/2/16
    נערך לאחרונה ב: ‏3/2/16
  2. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    עכשיו מכל הזני קנאביס שניסיתי (היבריד, אינדיקה, סאטיבה) עוד לא נתקלתי בזן שממש נותן תחושה ספידית ומעוררת כמו אמפטמינים. עישנתי למשל מאלסקה ומטיל תכלת רק לפני יומיים.. ומה אני אגיד, זה נתן לי השפעה הפוכה מאמפטמינים, פתאום הכול נעשה איטי יותר.. (מכוניות ואנשים נראים זזים לאט) הזמן עובר ממש לאט, לעלות במדרגות נעשה ממש קשה, להתמקד על מישהו ולדבר איתו גם נהפך להיות קשה, הדיבור עצמו נעשה איטי ומסורבל. יש תחושה של סחרחורות שלא נגמרות.. אפילו לעמוד יציב קשה בגלל חוסר שיווי משקל. וגם הקטע שזה מנתק אותך מהמציאות לתוך המיינד מה שגורם להתגברות המחשבות הנודדות שמאפיינות את ה-ADD.

לצערי כל מה שניסיתי רק העצים את הסיפטומים של ה-ADD.

יש שמועות חזקות שיש זנים שמכילים THCV בכמויות ממש גדולות שמצליחים לתת השפעה ספידית כמו אמפטמין, גם אותם זנים גורמים לדכא תיאבון כמו אמפטמינים וסמים ממריצים.
    https://www.leafly.com/news/cannabis-101/what-is-thcv-and-what-are-the-benefits-of-this-cannabinoid

לצערי לא יצא לי לנסות זן עם אחוז מטורף של THCV, אבל קשה לי להאמין שאחרי כ"כ הרבה זנים שניסיתי שנחשבים לממש אנרגטיים..(טיל תלכת, אלסקה, סופר סילבר הייז, ג'ק הרר) קשה לי להאמין שבכל העולם הזה קיים באמת זן שיצליח לתת לי השפעה ממש ספידית.

אני חושב שההשפעה של הגראס ולא משנה מאיזה זן הוא מגיע או באיזה דרך גידלו אותו... הוא תמיד יאט את תהליכי החשיבה ויגרום להכול להראות איטי יותר! זה לא באמת סם שטוב לאנשים עם ADD.

אבל אם בכל זאת קיים זן רפואי בארץ שלדעתכם הצליח לתת לכם אווירה ספידית וממריצה אז אני אשמח לנסות אותו.
    בינתיים אני דוחף כימיכלים למוח שלי ):

#2 LarryOG, ‏3/2/16
    נערך לאחרונה ב: ‏3/2/16
  3. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    אני חושב שאתה לא מרגיש תרומה של קנאביס לADD כי אתה מחפש אפקט ממריץ.
    ההשפעה של רטלין, וכל יתר הנגזרות שלו על ADD, היא השפעה פרדוקסלית. כלומר, ההמרצה של רטלין ודומיו (מדובר בנגזרת כימית של מטה אמפתמין) פועלת בעיקר באיזור במוח שאחראי על דיכוי. כלומר, הרטלין ממריץ איזור שאחראי על דיכוי, וכך גורם לדיכוי של חשיבת היתר והתעסקות היתר והסחת היתר שאופייניים להפרעות קשב, ובכך מסייע להתמקד יותר במשימה אחת בכל פעם.
    קנאביס למיטב ידיעתי לא פועל באופן דומה. יחד עם זאת הקנאביס דווקא כמרגיע יכול להוריד את ההסחה שנגרמת ממרכיבים רגשיים, שלרוב יש לה חלק משמעותי מאד בהפרעות קשב. כלומר, במקום להמריץ את הדיכוי של הסחות הדעת, הוא מרגיע רגשית ובכך יכול להפחית את המוסחות הרגשית שמביאה להסחות ולפיזור הדעת. מהרציונל הזה אני במקומך הייתי מחפש דווקא זני אינדיקה שבד"כ מרגיעים יותר. אל תחפש מהם תחושת היי ממריצה, להיפך, תחפש את הנינוחות והרוגע - ותבדוק איך הם משפיעים על קשיי הקשב והריכוז שלך.
    זו לא המלצה פסיכיאטרית ולא רפואית. אני לא יודע איך ואילו זני קנאביס מומלצים להפרעות קשב. אני רק נותן נקודת מבט על התהליכים הנוירולוגיים והרגשיים שבבסיס של הפרעות קשב, ומשער (בדגש על השערה ולא על ידיעה מוצקה) איך ואילו זני קנאביס עשויים לעזור.
    והסוגיות שציינת כמו בטחון עצמי בשיחה עם בחורה - אלו לא סימפטומים של ADD. סביר להניח שמקורם במתחים רגשיים, שכמו שאמרתי, יש להם חלק משמעותי גם בסימפטומים של הפרעות קשב. קנאביס בסוגיות הללו לא ייתן לך תחושת אנרגיה של סופרמן, אבל יכול מאד להיות שירגיע את המתחים הכרוכים בכך ויעזור לך לגשת אל אותה בחורה ממקום יותר רגוע

cannabisnaut ו-vvasili אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!