1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

זני "בוטיק" נגד זנים רגילים

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י מה קרה קרה משהו, ‏11/10/19.

1. מה קרה קרה משהו

לייקים:
    18
    עד עכשיו קניתי בעיקר מהטלגראס ואני חייב להגיד שממש קשה לי להבין למה לקנות זן בוטיק ממקומות כמו המחתרת שלוקחים 100 לגרם כשיש בטלגראס אפילו בחצי מזה + יותר מבחר של זנים.
    זה באמת שווה את זה?

2. Sonicxxx

Sonicxxx חבר חדש

לייקים:
    0
    בתור אחד שמתארגן שם הם אחלה ויש להם דילים במחיר סביר עם יחסית ודגש על איכות וכמובן בקרת איכות.
    בטלגאס יש נוכלים בתור אחד שלפני כמה שנים נפל שם על חומר לא משהו/מרוסס אומר לך שעדיף את המחתרת.

בקיצור עדיף בוטיק של המחתרת לעומת חומר לא ידוע בטלגראס!!
    עצה שלי תתארגן על כמויות!

3. מה קרה קרה משהו

לייקים:
    18
    אה אני דווקא לא דיברתי על המחתרת הזו אלא על המחתרת השנייה (המוסד? לא יודע איך הם קוראים לעצמם)
    המחתרת שאתה מדבר עליה ממש אחלה והכל ובאמת יש להם מחירים פצצה (בייחוד לאינדיקות, שזה מה שאני אוהב לעשן) אבל אני לא קונה מהם בד"כ כי אין ממש מבחר של זנים

4. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    33
    לרוב מה שהדילרים קוראים לו זן בוטיק לפי מה שאני רואה במירב הקבוצות נמכר בערך בעלות של 5-450 10-800\850.
    לא יודע מה איתך אבל אולי זה תלוי באיזור מגורים אבל לי מהטלגראס מעולם לא יצא לקנות בזול (40-50 ש"ח לגרם) משהו שהייתי מגדיר כ-בוטיק, שיש לו ריח של קנאביס באמת איכותי וטריכומות עסיסיות שאפשר לראות גם בלי אור.
    כן יצא לי להתארגן על דברים ממסטלים חביבים שמריחים לא רע ולרוב זה יהיה גידולי חממה מושקעים (אולי אפילו עם מנורות מועטות) או גידול ביתי חובבני. אבל ממש לא משהו שהייתי קורא לו בוטיק לצערי.

בכמה אתה מתארגן על מה שאתה מגדיר כבוטיק?

5. מה קרה קרה משהו

לייקים:
    18
    עוד לא יצא לי להתארגן על בוטיק, אבל אני מתכנן לקנות מקבוצה בשם המחתרת/המוסד שהמחיר הכי זול אצלם הוא 100 שקל לגרם וזה רק עולה. כל אחד שהכרתי שקנה משם אמר שברגע שפעם אחת מעשנים זן שלהם אי אפשר לעבור למשהו אחר.
    זה הבוט הראשי אם אתה רוצה להירשם ולבדוק: @hamahtert_aheret_bot

כנראה אקנה בשישי הקרוב ואז אעדכן גם פה וגם בערוץ של הזנים.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!