1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

זקוקה לייעוץ עבור חולת סרטן שנחשפת לצמח בפעם הראשונה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י ענבר קרן, ‏17/6/20.

1. ענבר קרן

ענבר קרן חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לחברי הפורום,
    ממש אשמח אם מישהו יוכל לייעץ לי בנוגע לצריכת קנאביס בעוגייה בפעם הראשונה עבור דודה שלי שמתמודדת עם מחלת הסרטן מזה כמה שנים וסובלת מכאבים בכל הגוף ודכאון.
    רציתי לשאול האם משהו יודע לייעץ לי בנוגע למינון התחלתי , מדובר על זן T20/C4 האם כהתחלה להביא לה 0.2 גרם של הסאטיבה ב 8 בבוקר נניח (בעוגייה) ובערב 0.2 (גם בעוגייה) ב - 6 בערב . האם המינון נראה לכם סבבה להתחלה ? בגלל שזה בעוגייה אני מפחדת שזה יהיה לה חזק מדי. כמו כן משהו יודע כמה זמן זה צריך להתבשל החמאת קנאביס על אש נמוכה ? שעתיים ? אני עושה הרבה פעמים עוגיות ומבשלת בין שעה - שעתיים - על אש נמוכה מאד.

תודה רבה רבה מראש :)

2. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    להכנת חמאה תתחילי בדקרבוקסילציה של שעה בתנור על 100 מעלות, זה "מפעיל את החומרים".
    אחרי זה אני שם מים רותחים במחבת, צ'ופסטיקס בתחתית ועל זה קערת זכוכית, וככה זה נשאר על אש קטנה קטנה. (המקלות פשוט מפרידים את הקערה מהמחבת כדי שלא תתחמם יותר מדי).
    המתכונים נעים בין שעתיים לחמש שעות, וצריך רק להוסיף מים אם המפלס יורד מידי, אני פשוט משאיר את זה עד שנמאס לי, פעם אחרונה זה היה חמש שעות.

הפואנטנה היא שאין יותר מידי זמן, יש רק קצת מידי, זה לא יישרף בשום מקרה.

בסוף מסנן במסננת מתכת צפופה.

מבחינת כמויות, 0.3 גרם זו מנה קלאסית, זה ג'וינט ממוצע שכזה לאנשים שהם לא קרנפים. אלו המנות שאני מכין לאמא שלי למשל, שדווקא מעדיפה לבלוע את החמאה כמו כדור, לא יודע למה. אבל לי זה חוסך הכנת עוגיות חחח.

אם היא מתחילה, הייתי נותן מינון ראשוני של 0.1, פעם ביום לשלושה ארבע ימים ראשונים. לא להעלות מינון לפני שלושה ארבעה נסיונות כי הגוף עדיין מתרגל לחומר וטבעי שהיא לא תרגיש כלום.
    ולהעלות מינונים בהתאם להשפעה, ובזהירות. כי הסטלה מאכילת קנאביס היא "עקשנית" יותר מבעישון, היא נמשכת זמן ארוך יותר ועמידה יותר לדברים כמו קפה /סוכר/חומץ.

מבחינת זנים, תחפשי סאטיבות מעוררות כי אלו לרוב יועילו לדיכאון, ואני מאמין שאנשים פה יידעו להמליץ לך על זנים ספציפיים.

מאחל לכן המון בהצלחה!!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!