1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

זרעים

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י YOSSI 11, ‏8/6/17.

1. YOSSI 11

YOSSI 11 חבר חדש

לייקים:
    0
    תגידו איך יכול להיות שרק על זה שהזמנתי זרעים האשימו אותי ב
    *סחר
    *ייבוא
    *גידול
    *ושימוש
    מה העונש שאני יכול לקבל

2. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    קח נשימה עמוקה חבר, החיים נמשכים. רעיון יותר טוב: תדליק סיגריה. אם מצאו גם הרבה צמחים, או פרחים אז הם מחליטים שזה לא שימוש עצמי אלא סחר. על פי הכמות בלבד! והזמנת זרעים זה יבוא כמובן. וגם תלוי אם זו הפעם הראשונה.. באסה. באמצע החיים גוררים אותך בכיכר העיר כאילו שאתה גנב סוסים. אני משוכנע שאתה איש טוב. השיט הזה קורה לפעמים ואז השמיים קצת מעוננים. אפילו מעוננים מאוד. זה עובר! אני לא יכול לומר מה תקבל משום שאין לי מידע על הכמויות. לא הרבה. אם בכלל. אם יהיה משפט אתה יכול לקחת עו"ד ציבורי. זה בחינם והם יודעים את העבודה. אפשר גם לכתוב מכתב לפרקליטות לבטל את התיק המטופש מחוסר עניין לציבור. בהצלחה!

3. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    אם זה רק זרעים זה ממש לא רציני. אם בכלל יגישו כתב אישום

4. Some0ne

Some0ne קנאביסט

לייקים:
    147
    הייתה אומר החבילה לא שלי

5. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    בסופו של יום השופט קובע מה יהיה איתך.ונראה לי שסתם אתה נכנס לסרט.אם זה רק זרעים בקטנה לא נראה לי בעייתי.אבל יש יוצא מין הכלל
    בהצלחה אחינו ושבת מבורך

6. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    אתה בטוח שרק הזמנת זרעים?
    או שבגלל שהזמנת זרעים באו אליך ומצאו עוד דברים שמעידים על סחר גידול ושימוש?
    אם לא באו אליך הביתה או שבאו ולא מצאו כלום, עורך דין סבבה מוציא אותך בקלות בתנאי שאין לך עבר פלילי או תנאי מסויים.. ממליץ לך לפתוח עוד פוסט בפורום המשפטי..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!