1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

זרעי קססה מירוק באיכות מצוינת ניתן לגידול ? ואיך אפשר לדאוג שלא יהיו זכרים בסביבה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י אויב המשטרה, ‏16/9/15.

1. אויב המשטרה

אויב המשטרה קנאביסט

לייקים:
    26
    השאלה בכותרת

2. אוכלדלקות

אוכלדלקות חבר חדש

לייקים:
    3
    אפשרי אבל לא היתי ממליץ, עדיף כבר לקנות זרעים מהאינטרנט אם רוצים לגדל בקטע רציני,גם הקטע עם הזכרים זה טיפה הימור אבל אם זה לא משנה לך אתה יכול לנסות לגדל

3. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    בדרך כלל בזרעים מקססה יש 50% נקבות אבל זה נכון רק בכמויות גדולות. לי למשל יצא 6 זכרים ברצף ב2 או 3 מחזורים ואז היה לי מחזור של 3 צמחים ושלושתם יצאו נקבות
    כשהצמחים מראים סימני מיניות אתה יכול להשמיד את הזכרים, או להכין מזה סלט, או סתם לשתול באמצע הרחוב בשביל המחאה, או שאתה יכול גם להמשיך לגדל אותו ולהפרות נקבה אחת או פרח אחד בשביל שיהיה לך זרעים למחזור הבאה...
    מניסיון זרעים שקונים לא תמיד יהיו טובים יותר מזרעים מקססה.

RayDonovan, Cannabush ו-BlackGhost אוהבים את זה.
  4. אויב המשטרה

אויב המשטרה קנאביסט

לייקים:
    26
    סליחה שאני קצת בור בנושא אבל תוכל לפרט קצת יותר על מחזור מה צריך לעשות כדי לעבור ממחזור אחד לשני כמה זמן זה לוקח ועם יש עוד משהו ובנושא אני אשמח לדעת :)

5. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    כמו שיש לפרפר מחזור חיים (ביצה - זחל - גולם- פרפר-) אז גם לגראס יש,
    גראס זה צמח חד עונתי שגדל בקיץ ופורח בסתיו. יש לו לרוב 2 תקופות: צמיחה ופריחה בסוף הפריחה קוצרים ואז או שמתחילים מחזור חדש אם אותו צמח, מחזירים אותו למשטר תאורה של 8-0 שעות חושך ואז לפריחה מחזירים ל12/12
    בעקרון אתה משיג זרע מנביט מגדל קוצר מעשן

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!