1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חבילת דישון למתחיל?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י קואלה, ‏11/3/16.

1. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    אהלן! אני מתחיל את הגידול הראשון כך שאין לי נסיון ואני מחפש דשנים טובים. ראיתי kit starter של חברת hesi שכולל חמישה מוצרים. 50 יורו. (גר בחו״ל) השאלה אם זה מוגזם וסתם דוחפים לי מוצרים שאני לא אשתמש בהם אם אני לא מגדל עם נסיון או שזה עשוי להועיל או אפילו הכרחי.. לא רוצה שיחסר משהו לארבעת הצמחים שלי מצד אחד מצד שני לא רוצה להתפרע עם ההוצאות. אם יש למישהו המלצה על חברה או חומרים ספציפיים אשמח לשמוע (;
    ד״א אני מגדל בgrowlab80 באדמה. תודה וסופש מעולה לכולנו!

2. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    אין צורך בשום סט של שום חברה אתה צריך דשן בסיס שמכיל חנקן,זרחן,אשלגן,(npk) והפריחה אתה צריך להוסיף עוד pk וזה הכול אים אתה יכול להשקיע עוד קצת כסף עז תשקיע על אור!

סוטולבוטול אוהב/ת את זה.
  3. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    מחזק אותו ! סתם קשקוש זה כל הסט ,הכל אינטרסים כספיים ואין שום צורך בכל התוספים המיותרים שהחברות מנפיצות..

Dr.hydro אוהב/ת את זה.
  4. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    יופי מזל ששאלתי לפני :)
    שמעו קראתי כמה וכמה פעמים את כל השאלות תשובות פה ולא הצלחתי להחליט מה יהיה הכי טוב לי מבחינת איוורור בשביל הgrowlab 80 אני צריך שתי ונטות של 250 מק״ש או שמספיק ונטה אחת כזו? או אולי אחת חזקה ואחת חלשה.. שוב, רק משיקולים כספיים אני מחפש את מה שהכרחי בעניין האיוורור אלא אם כן תגידו לי שאני לא יכול להתפשר על העניין הזה ושתי ונטות של 250 מק״ש זה חובה. כמובן שיהיה לי מאוורר קטן בפנים אבל זה לא נראה לי בדיוק קשור אחד לשני..:)
    הלוואי וגם עכשיו יענו לי........

DarkWing אוהב/ת את זה.
  5. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    אתה חייב 2 וונטות לסירקולציה שת האוויר, כמו שאמרת וונטה אחת גדולה יותר מהשניה, את הגדולה אתה שם להוצאת אוויר . והמאוורר שבתוך החלל גידול אתה מכוון על הצמח עצמו.

6. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    תודה רבה! הרגע המיוחל כמעט והגיע, אני רק מחכה שהציוד יגיע ביומיים הקרובים..:)
    יש עוד איזה עניין ששמתי לב אליו רק עכשיו כשהתחלתי להתעמק בהרכבי היסדות של הדשנים:
    N.P.K- תקנו אותי אם אני טועה אבל ממה שהבנתי אז N ברמה גבוהה יותר מיועד לשלב הצמיחה כי כי הצמח צורך הרבה מהיסוד בשביל ייצור הכלורופיל שמייצר אנרגיה בעזרת הפוטוסינטזה, בגדול. ומהמדריכים שקראתי פה המליצו בעיקר על יחסים כמעט כפולים בין N לP.K. כלומר 10.6.6 או משהו בסגנון. ובדשנים לפריחה יחסים הפוכים 6.10.12. משהו כזה. זה לפי המדריכים והכתבות שקראתי פה. עממה, כשאני מחפש לקנות דשנים באינטרנט כמעט ואין את היחסים האלו שהציגו בכתבה. זה כמעט תמיד(גם בדשן גדילה וגם בדשן פריחה) יחסים לטובת הP.K.
    שאלתי היא כזו:
    1. מה פשר העניין? האם היחסים האלו הם טובים ספציפית לקנאביס ולכן דשנים כאלו נדירים יותר ואני רק צריך למצוא אותם? נשמע קצת לא סביר כי בסוף זה צמח..
    2. האם אפשר לקבל המלצה על חברה טובה שיש לכם נסיון איתה ושהדשנים שלה יעיפו את הצמח שלי לשמים.:)
    שוב תודה רבה, אחלה שבוע ולגליזציה נעימה לכולנו:)

7. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    בשביל גידול ראשון לא הייתי ממליץ לך דשנים מינרלים ,תלך על הביוביז , תקנה את הביוגרו וביובלום ורוץ איתם כל הגידול , מינון תתחיל חצי ממה שמופיע בטבלה ותתחיל לדשן רק לאחר חודש אחרי שהנבט יוצא מהאדמה ,כמובן הכל תאורתי,אם הצמח מתחיל להראות על חוסר מוקדם יותר אז תדשן .

8. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    תודה רבה! ראיתי פה ויכוחים על מדידת רמת חומציות.. אני מגדל באדמה אז אני מניח שאני צריך מכשיר שמודד את רמת החומציות באדמה ולא במים אבל לא ראיתי אף אחד עדיין שהמליץ על המכשירים שמודדים רמת חומציות באדמה. אשמח לקבל את דעתך בנושא. בכל מקרה אני עדיין לא קונה אף אחד מהמודדים:מים או אדמה עד שאהיה סגור על מה שנחוץ לי.

9. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    כל עוד אתה מגדל במצע אדמה אתה לא צריך שום מד חומציות , הצמח יודע לעשות את זה לבד טוב מאוד גם בלעדיך .

10. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    רוכש להם את כל הכבוד שבעולם.. תודה על הסבלנות תמונות בקרוב :)

11. 24Pacs

24Pacs חבר חדש

לייקים:
    2
    אני מעשיר את הידע כל כניסה לפורום הזה אז תודה רבה גם ממני...תותחים!

12. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    לחלוטין מחזק את דבריך! כיף לקרוא וללמוד.:) עוד מעט הדבר האמיתי ומודה שאני מתרגש אחלו לי הצלחה!

13. 24Pacs

24Pacs חבר חדש

לייקים:
    2
    כמוני כמוך אחי מחכה לזה כמו ילד ליום הולדת

14. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    תשתמש בקומפוסט

גנג'יאל אוהב/ת את זה.
  15. מומין טרול