1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חדש באתר מבקש עזרה וייעוץ בנוגע לזכאות

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י rube, ‏22/8/17.

1. rube

rube חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם
    שמי רובי בן 41 אני סובל ממכלול של מ"ס בעיות רפואיות אשתף אותם כאן ואקווה לסיוע מצדכם ולשאלה החשובה יותר האים הקנאביס אכן יוכל לעזור בנושא הכאב .
    אני סובל בלט דיסק מרכזי בC4-5 .בקע מרכזי C5-6C בקע משמאל ב C6-7 בצאוור
    בנוסף שינויי ניווניום בלט מרכזי דיפוזי בעמוד שידרה מותני -L3-L4 L5-S1
    כמו כן סובל מנויירופטייה היקפית ברגליים .
    פיברומיאלגייה
    ציסטה ארכנוידלית מימן
    VASCULAR LOOP
    שיתוק עצב הפנים מימין מלווה בכאבי ראש משתקים .
    ועד מספר דברים קטנים
    העניין הוא שאני נמצא תחת כאב באופן מתמיד וקבוע ללא הפוגה אך לעיתים קרובות יש התקפי כאב מוגברים שמשתקים אותי ומרתקים אותי למיטה
    טופלתי על ידי נוירולוג במהלך שנה שבהם ניסינו מ"ס טיפולים הקשורים לעצב ולכאב אך ללא הועיל
    הופנתי למרפאת כאב מטופל במרפאה 8 חודשים שבהם ביצעתי בזרקה תוך כידי שיקוף לעצב הייתה הפוגה קצרה מאוד של מספר ימים נטולי כאב אך לאחר מכן הכאב חזר .
    כרגע מטופל באמצעות משככי כאב .הוצע טיפול של טיפול בגלי קול במרפאת כאב אך מנהל המרפאה שלל את האפקטיביות היות ומדובר במספר מוקדים רב של טיפול וסכנה שכרוכה בטיפול הוא ביטל מנהל מרפאת כאב מכיר את כל הבעיות שמהם אני סובל ויודע שלקחתי שלל רב של תרופות במטרה להקל בכאב ללא הועיל וכשניפגשנו לאחרונה וביקשתי ממנו לשקול אפשרות להמלצה עבור קנאביס רפואי הוא פשוט גיחך ואמר לי שאין סיכוי ושלח אותי הביתה תחת כאב עז שלא מרפה ממני .
    אני במצוקה גדולה תחת הכאב הוכרתי כנה 100 % ע" המוסד לביטוח לאומי ואובדן כושר עבודה
    שוחחתי היום עם אדם נחמד בשם מאיר שהפנה אותי לאדם בשם שלומי שמתגורר בנתניה והם גובים סכום כסף עבור השירות שאלתי היא האים מישהו מכיר את שלומי ועד כמה אכן עזרתו מקדמת את המטרה .
    והאים לאור הבעיות שרשמתי אני בכלל זכאי לרישיון או שמא שוב עליי לעבור טירטור לא פוסק ומתיש דרך הגופים האחראיים לקבלת הרשיון
    אשמח לתשובתכם
    בכבוד רב ובברכה לחיים נורמליים
    רובי

2. קנאטיב

קנאטיב חבר חדש

לייקים:
    1
    שלום רובי,
    נשמח לנסות לעזור, אנא פנה אלינו דרך 'צור קשר' באתר:
    http:://cannativ.co.il

3. rube

rube חבר חדש