1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חדש בנושא וקבלתי רשיון, אשמח לייעוץ

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י if13, ‏20/3/14.

1. if13

if13 חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום,
    עקב בעיה אורתופדית קבלתי רישיון לשימוש בקנאביס,
    סיפחו אותי לספק בשם "imc חקלאות",

מעבר לכאבים יש לי בעיה נוספת שקראתי שהקנאביס יכול לעזור בה,
    מגיל צעיר אני סובל מבעיות קשב וריכוז (ADHD) והבנתי שיש זנים שמיועדים להגברת הריכוז,
    ממה שקראתי בפייסבוק של" i.m.c חקלאות " אין להם זן ספציפי שמיועד להגברת הריכוז, הם המליצו לי להתנסות בזן שנקרא "אלה" .

האם יצא לכם להתנסות בזן שאכן עוזר לבעיות ריכוז ? מה דעתכם על הזן הספציפי הזה לבעיה הזאת? ומה דעתכם על הספק אליו סופחתי ?

תודה מראש לכל מי שנכנס והתעניין, אשמח לתשובה.

2. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    לפי דעתי תכוון לזן אינדיקה דומיננטי - הם מאד מרגיעים אז אני מניח שיכולים גם לעזור בadhd,

איך השגת את הרישיון אם לא איכפת לך שאני שואל ?
    אני מנסה כבר תקופה ארוכה להוציא בגלל בעיות ממשיות אבל הרופאים לא משתכנעים ...

3. if13

if13 חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה על התשובה,

לגבי הרישיון,
    טופלתי אצל רופאת כאב הרבה זמן, ניסיתי מיני כדורים שלא השפיעו כמו שצריך, אז הרופאה המליצה לנסות את הקנאביס, כרגע אני בודק איך זה...

4. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    תודה
    בהצלחה ותרגיש טוב

5. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    אז ככה חבר,
    קודם כל לגביי אלה, זה זן סביר, אבל לא מתאים כל כך לבעיות קשב וריכוז, מה גם שיש טובים ממנו בהורדת/טשטוש כאב.
    הייתי ממליץ לך מהזנים של imc (ממה שנשאר אצלם..) :
    הכי משובח שלהם DQ - דיירי קווין (במידה ויש להם אותו החודש) זן מעולה לכאב, מצב רוח,
    ומשאיר אותך מרוכז ומפוקס כשמעשנים ממנו לא יותר מדיי.
    אחריו - AO- אייג'נט אורנג' - זן פנתסטי לבעיות כאב, חוסר מוטיבציה , ריכוז, ופוקוס.
    sp - ספוטניק, סאטיבה דומיננטית קלילה מאוד,
    לא יותר מידיי Thc עם מספיק cbd שמשאיר אותך גם אנרגטי וגם מפוקס ומרוכז בו זמנית.
    שאר הזנים או שלא מתאימים לבעיות ריכוז כי הם עושים בדיוק את ההיפך
    או שלא כל כך עוזרים לבעיות אורטופדיות וכאב ולכן לא המלצתי עליהם.
    המבחר של הזנים בImc ירד בחצי ממה שהיה לפני שנה ...

רפואה שלמה, ואל תשלול בקשה למעבר ספק במידה ולא היית מרוצה מהזנים בImc.

6. weedberg

weedberg חבר חדש

לייקים:
    0
    - דבר ראשון רפואה שלמה אחי ,

- קיבלת פה מעליי תשובה סופר טובה ומפורטת.. רק אוסיף - תשאל ותתעניין מה אתה מקבל מעבר לשם של הסוג("אלה"), תשאל אותם ותלמד כמה %thc,cbd יש, תשאל האם זה אינדיקה או סאטיבה, מעייף או מעורר וכל מה שתרצה לדעת . בעזרת הידע שתרכוש והניסוי והטעייה תרגיש ותראה מה בדיוק טוב ומתאים לך ..

7. if13

if13 חבר חדש

לייקים:
    0
    בהחלט קבלתי תשובה טובה ומפורטת, תודה רבה,
    pandora's box, האם יש ספק אחר עליו היית ממליץ? ספק אשר מחזיק זן שמיועד להפרעת קשב וריכוז, וגם לכאב ?

8. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    תראה, קודם כל לא הייתי ממהר מיד להחליף ספק.
    אולי אתה תמצא את מבוקשך בimc . הם מעולים שלא תבין לא נכון, פשוט אספקת הזנים שלהם אינה קבועה.
    יש אנשים שזני סאטיבה דומיננטים עוזרים להם לבעיות קשב וריכוז ויש כאלה שדווקא זינ אינדיקה.
    קשה לי להמליץ לך על זן מסויים מהספקים האחרים מהסיבה הפשוטה שכל זן משפיע בצורה קצת שונה על כל בן אדם.
    לי אישית, זני אינדיקה דומיננטיים, או זני בעלי 50/50 אינדיקה סאטיבה - עושים את העבודה בצורה מעולה.
    תכוון אותי בדיוק לאיזה מטרות אתה מחפש את הזן, באילו שעות אתה מעשן, והאם אתה מורגל בעישון ולא כל זן ישפיע עליך חזק.
    אולי אז אוכל לעזור לך יותר. בשמחה.

9. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1.0-9/20204_337707099659959_1062472318_n.jpg

כאן יש לך פירוט לגבי הזנים שציינתי.
    אל תתייחס לכל הזנים שברשימה כי חצי מהם כבר אין.
    והרשימה הזכירה לי את "ליטל" זן רפואי מעולה למי שלא רגיל להרבה Thc.
    10% Thc ו9% cbd! - יכול להיות לך מעולה לבעיות ריכוז. (לכאב צריך לעשן ממנו קצת יותר מהרגיל או לשלב איתו כמות קטנה מאוד מזן עם thc גבוה).

#9 Pandora's Box, ‏23/3/14
    נערך לאחרונה ב: ‏23/3/14
  10. if13

if13 חבר חדש

לייקים:
    0
    מצויין, הם באמת המליצו לי גם על הליטל והזמנתי גם ממנו,
    כל הנושא ממש חדש בשבילי ורק היום אני מקבל את ההדרכה אז אני מניח שיקח קצת זמן עד שבאמת אוכל לשלב את זה עם לימודים, כרגע התכנון הוא לעשן ורק בערב.
    והמטרה זה שעוזר לריכוז בלימודים ומשכך את הכאב.
    ושוב תודה רבה על העזרה

11. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    ליבי איתך חבר.
    ליטל יעזור לך מאוד לשבת ללמוד , לתקשר עם אנשים, ולסבול/לטשטש כאב במהלך היום גם מבלי למסטל אותך יותר מדיי .
    אם לא עישנת אף פעם זה מתנה ענקית למשתמש מתחיל זן כזה..ואני לא צוחק.
    אין בו הרבה Thc בכלל מה שלא גורם להשפעות פסיכואקטיביות בקושי, אבל אחוז גבוה מאוד וחריג של cbd שגם ממתן את הכמות המזערית של הThc וגם עוזר לשלל בעיות רפואיות . השילוב הסנרגטי בין כמויות הקנבינואידים בליטל עושה אותו מעולה לך, לפי מה שהעדת על עצמך ועל ציפיותך מקנאביס. אתה תוכל לשכוח מהאכאב, או להוריד אותו ברמות רציניות אך עם זאת לתפקד ב95% מהרגיל.
    בריאות, אושר , נחת והצלחה!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!